• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[4/4].נסגר.

מעניין למה הוא לא נפל עדיין אני חושב לעצמי אולי כדאי לי להתאמן קצת בחרב החדשה. היא קצת קצרה מידי
אני שואל את השומר: "יש לך במקרה חרב ארוכה יותר? זאת קצרה מידי. אם לא אז אפשר להתאמן בזאת?"

מגדל
אני מחכה שהוא יכה שוב בשרשרת, ואז אני קופצת מעליה, נותנת לה להיכרך סביבו מכוח התנופה:
[dice seed=58103 secure=08384311_0]1d8[/dice]

ואז (או בלי קשר) אני נופלת עליו ודוקרת את עיניו.
[dice seed=23261 secure=8c0938ce_1]1d8[/dice]

נאוטי
"זה מה שיש,תסתדר" הוא אומר.
אתה יכול לנסות להניף קצת את החרב,לא ממש להתאמן.אין שם מקום אימונים.
במקביל אתה רואה שבקרב שבחוץ,האישה עם הסיף קופצת מעל האדם עם השרשרת ומצליחה לשרוט אותו.
הוא מכה לעברה וממשיך להסתער,למרות פצעיו.
ניצן
את מצליחה לשרוט אותו,אבל אז הוא מצליף לעברך בשרשרת,מנסה לפגוע ברגלך:
[dice seed=56029 secure=d2d59dd1_0]1d8[/dice]
נקרו
היא לא עונה.היא והדרקון שלה מסתובבים ועפים משם.אתם לבד.

ניצן
הוא מפספס אותך,אבל גם את לא מצליחה להתלות עליו.הוא מחייך בחשיפת שיניים ומכה שוב בשרשרת,מנסה לכרוך אותה על ידייך ולחתוך אותך.הוא לא מצליח לתפוס את ידייך,אבל הלהבים ננעצים בך בחוזקה ומרעילים אותך(תטילי שוב להתנגדות,הפעם עם +1):
כריכה-[dice seed=48354 secure=58f557ce_0]1d8[/dice]
להבים-[dice seed=1224 secure=04772c15_1]1d8[/dice]

מגדל
[dice seed=12636 secure=43e36a62_0]1d8+1[/dice]
ושוב מנסה להעביר את הרעל לסייף:[dice seed=16550 secure=21dd674b_2]1d8[/dice]
ודורקת בצוארו, בעורק ראשי:[dice seed=16648 secure=cc7e9295_2]1d8[/dice]

ניצן
את מצליחה להתנגד לרעל בצורה טובה,אבל את לא מצליחה להעביר את הרעל לסיף,אבל שורטת אותו בצוואר.
הוא צוחק שוב,תופס את היד שלך עם הסיף.לאחר מכן הוא מכה עם השרשרת בחזה שלך,אבל לא עושה יותר משריטה קטנה:
להבים-[dice seed=49472 secure=42f8c36d_0]1d8[/dice]
תפיסה-[dice seed=31082 secure=6dcff0e0_1]1d8[/dice]
נאוטי
"היא נקראת הפיראטית" הוא אומר.
"היא נלחמת די טוב.ואני צריך לשמור פה עליכם ולהסתכל על הקרב דרך החלונות הקטנים האלו,לעזאזל" הוא אומר,יורד בטון למרמור.
נקרו
הם מרימים אותך ומלווים אותך למבנה שמשמש כלא מאולתר.
הם לוקחים ממך את הנשק,ומציבים שמירה.את מלורין הם לוקחים למקום אחר,קשור בשרשראות.
מלורין מספיק לשדר לך:
בוגדת מלוכלכת! היא נטשה אותנו,היא והדרקון הבוגד הזה...הוא לא ראוי להיות דרקון!.

מגדל
"נצלי את כוחי נגדי," אמר אבי, כשהתאמנו יחד. "נצלי את התנופה שלי והפילי אותי לרצפה."
וכך, כשהוא תופס בידי, אני משמש בתנופה שלו ומנגשת את ראשו בקיר שמאחורי. [dice seed=45200 secure=83ec0810_0]1d8[/dice]
OUT
עוד כמה קרבות יהיו? זה קשה, מעצבן ומיגע...

ניצן
אחד,בעיקרון.ואז המנצח יישלח לחופשי.
In
הוא מועף על הקיר שמאחורה,שומט את השרשרת.
"נראה שהאמונה לא מגנה תמיד" הוא אומר בשקט,מחכה לסיף שלך,שיחורר את גרונו.
לפתע,תקיעת חצוצרה מפריעה לקרב.
"אזרחים יקרים! לפי הצבעה שנערכה פה בקהל,החלטתם שאף אחד מהלוחמים פה ייהרג בקרב הזה.לכן,הלוחם המפסיד לא ימות,אלא חוזר למצב של התחלת הקרבות" אומר האיש על הכיסא.

השריון הדומם מנסה להסתיר את הפתעתו ולחשוב מהר
הפיראטית, כלומר לינגאה?! לא יכול להיות! לינגאה?!
לשאול את השומר לגביה? לא, זה מסוכן מידי. טוב, את הרעיון לברוח לבד אני יכול לזנוח. אבל איך לכל הרוחות אני בורח?
1. שוחד? אם איזה כסף? מה גם שאם היה לי כזה סכום הם בטח לא משתמשים באותו מטבע, ככה שזה לא אפקטיבי
2. לגלף חרב מחתיכת עץ, לצבוע אותה כמו חרב אמיתית ולאיים על השומר באמצע הלילה? לא, עם איזה סכין? או עם איזה צבע?
3. לחפור מנהרה? לוקח יותר מידי זמן
4. להתחזות למת, לחכות שייקברו אותי ואז לחפור החוצה ולברוח? קצת קשה אבל אפשר לנסות
5. להתחזות לסוהר? איך? כל מה שצריך זה בגדים. נראה לי שזה מה שאעשה.אבל איך משיגים בגדים? אם אני משיג אבן...

אני מהנהן למלורין בעצב, ואז משפיל את מבטי מטה. ג'יירדה, אני אומר, ובן רגע כמה מהשומרחם נופלים ארצה, גבם מעוקם בזווית לא טבעית, אני משוחרר מכבליי, וכך גם מלורין, אני רץ ולוקח את הציוד שלי מהמחסן ועולה על גבו של מלורין.
קדימה!
[dice seed=22217 secure=420775e8_0]1d8[/dice]

נאוטי
Out
אז מה אתה עושה?
In
"תורך" אומר החייל,דוחף אותך אל הדלת.
ניצן
"כן" הלוחם אומר,הודף את הסיף.
הוא מרים את נשקו,וכמה חיילים לוקחים אותו משם.
"עכשיו,עוד לוחם שנשבה מהקרבות במערב,אחד מהאלפים המסתוריים,קבלו את 'שכיר החרב'!" אומר האיש,וכולם מריעים.
נקרו
אתה מצליח לשבור לכמה מהם גפיים,אבל אז אחד מהם קושר סביבך חבל מחומר מסוים,ואתה מרגיש כאילו כוח הקסם שלך נחסם.
Out
אתה בעיקרון די חלש עכשיו מכל הקסמים,אז שים לב שגם לא תוכל ממש להילחם פיזית.

נאוטי
הפיראטית ניצחה.
אתה יוצא אל הזירה,והקהל מריע.אתה רואה איש על מושב מיוחד,שמחייך ומחווה לעבר הזירה.
"צופים יקרים,הקרב שמולנו עומד להיות מלהיב במיוחד! זוהי פעם ראשונה שאלף נלחם כאן,אז בואו נראה מה האלפים המהוללים באמת יכולים לעשות".
ומולך,אתה רואה את לינגאה.
ניצן
את רואה את הלוחם שעומד להילחם מולך.זה...השריון הדומם?!

ממש קיוויתי שנגיע לזה...
מה האבטחה במתחם? כמה שומרים וכמה מהם רכובים על גריפונים?
איך הבניין בנוי? אני מבין שאני נמצא בזירת גלדיאטורים אז באיזה גודל היא וכמה אנשים נמצאים שם?

נאוטי
כמה עשרות שומרים.אתה לא רואה כאלו על גריפונים,אבל יכול להיות שיש עוד בתוך התאים.
הבניין בנוי בצורה מרובעת,עם תאים של אסירים בצדדים.הקהל יושב במושבים מדורגים בצדדים,ויש שם כמה אלפים,אולי יותר מעשרים אלף צופים.

חזרה