• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

IN
הדמות שעל המסך מתחילה שוב לדבר:
"אל תדאג טימותי, אני יכול להבטיח לך שהמשימה שלכם אינה מסוכנת כפי שאתה חושב ויהיה לכם ציוד וזמן מתאים כדי להתכונן אליה, ובמידה שהיא תתנהל באופן מוצלח אני חושב שתגלו שקשרי ידידות עם המחתרת הפסיונית של כוכב הגמונס יכולה להיות מתגמלת מאוד. וכפי שניחשת נכונה טאלוא'ן, זאת תיהיה הדרך שלך לשלם את החובה שלך אליי-" דבריו של וולנטין נקטעים בהתפרצותו של ראג'-
"רגע, רגע, רגע! אתה לא יכול להביא להם את הספינה ככה בחינם! אולי הצלחתם להטיס אותה אבל זה לא אומר שיש לכם רישיונות, קודי גישה , מסמך בעלות או את כל שאר המסמכים הממשלתיים הדרושים! אף נמל ראוי לא יסכים להכניס אתכם אליו, זאת פשוט תהיה-" אחד מהחיילים שליווה אתכם אל החדר מחטיף לראג' מכה לפנים עם הקנה של הרובה שלו, ראג' נופל על הרצפה בייללת כאב, האף שלו עקום ושבור ונוזלים ממנו כמויות של דם.
"זאת האזהרה האחרונה שלך, בפעם הבאה שתקטע את המפקד זה יעלה לך בחיים שלך." אומר החייל שנתן לו את המכה במבטא רוסי כבד.
וולנטיין ממשיך את דבריו כאילו לא קרה כלום-
"אז כפי שלמדתם אכן אין לנו את כל האישורים שהמוכר של אקירה דיבר עליהם, אבל אתם עדיין יכולים לקבל את הספינה ונוכל לזייף ולהוציא מהמוכר את רוב האישורים ללא בעיה. זה לא אמר שהספינה תהיה חוקית אבל זה יסיר הרבה מהבעיות שלכם, אבל זה כבר נתון לשיקולכם. איש העסקים מאקירה הוא חסר חשיבות בעייני הארגון הזה וגורלו יהיה מוטל בידכם."
ראג' בולע את הרוק שלו בקול , אבל הוא לא מעז לדבר.
"אני אתחיל בלספר לכם קצת על המקום הזה ולמה הוא נבנה.
לפני כמה שנים עלתה ממשלה בכוכב הגמונס שהבינה שאפשר לשלוט בעם שלה בעזרת פחד, והיא גם הבינה שניתן לזרוע פחד בעם בעזרת אויב משותף ושונה. אותה ממשלה החלה להעביר חוקים ותעמולה נגד הפסיונים בהגמונס- בהתחלה היא הורידה את המעמד של הפסיונים לאזרחים סוג ב'. פסיונים נאלצו לעבור בדיקות נפשיות כל כמה חודשים ולקבל אישורים ורישיונות על עצם היותם פסיוניים ועל הזכות לשלוט בכוחות שלהם ומי שלא עמד בבדיקות האלה נאלץ להישלח למעצר. לאט לאט החוקים נגד הפסיונים החמירו וזה הגיע למצב שפסיונים נרדפים ברחבי הכוכב ומיוחסים כאויבי המדינה ומי שנתפס נשלח לבתי טיפול מיוחדים בהם הפסיונים מעונים ומטילים בהם מומים שונים שבגללם הם לא יכולים להשתמש בכוחות שלהם וחלקם אפילו מוצאים להורג.
בגלל זה אני הקמתי את המקום הזה. פה אנחנו מנהלים את המערכה כנגד הדיקטטורה השקרית של כוכב הגמונס ופה אנחנו מאכלסים את אותם פסיונים שהצליחו להימלט על נפשם, עד שיום אחד נוכל להחזיר אותם לבית שלהם.
כפי שבטח הבנתם אנחנו לא האנשים הרעים בסיפור הזה, אנחנו לא אותם המפלצות שהם מציגים אותנו להיות. אלא הם- הם אלה חיות האדם שמעוותים וטובחים בבני אדם אחרים רק בשביל כוח ושליטה במסווה של הגנה על האומה שלהם. האם אתם לא יכולים להבין אותנו? האם אתם לא יכולים להבין למה חלקנו בוחרים להקריב את עצמם כדי לסיים את חייהם של מנהיגי החיות האלה?"
המפקד עוצר לרגע את דבריו ואתם יכולים לראות ששאר החיילים במקום נראים מהורהרים ונפולי פנים.
"בכל מקרה נחזור לתפקיד שלכם כאן. כפי שאמרתי מקודם אתם פרצופים חדשים בו במערכת השמש הזאת ואתם לא קשורים לארגון הזה בשום צורה וזה יתרון שאני מתכוון להשתמש בו. לפני כמה ימים אחת מהמדעניות שלנו שנמצאת בעיר הבירה של כוכב הגמונס, ורה קורבין, הודיעה לנו שהיא סיימה מחקר שאותו היא ערכה. לצערנו כבר לא שמענו ממנה בימים האחרונים והמידע הזה בעל חשיבות עליונה. אנחנו צריכים שאתם, בליוויו של ניקולאי אותו כבר הכרתם, תלכו לבית של ורה ותשיגו את המידע הזה משם אם הדבר אפשרי, ואם לא אז שתשמידו כל ראייה למחקר שנשארה בדירת המסתור שלה."
ניקולאי נראה מהורר-"המפקד! אנחנו צריכים גם להוציא את ורה משם! אי אפשר להשאיר אותה בידיים של המרצחים האלה!" ניקולאי מתפרץ. אחד החיילים מסתכל אליו בכעס אך המפקד מניד לאותו חייל עם ראשו, וזה נרגע ונשאר במקומו.
המפקד פונה אל ניקולאי- " אתם תנסו להחזיר את ורה, אך אי אפשר להבטיח כלום והמידע הזה חשוב יותר מחייו של כל אינדיבידואל, אתה מכל האנשים אמור לדעת כמה קשה היא עבדה על המחקר הזה. אסור שהוא ייפול לידיים הלא נכונות."
ניקולאי מרכין את ראשו.
"אתם תקבלו את שאר הפרטים לגבי המשימה לפני שתצאו אליה, וכמובן שתקבלו גם את הציוד המתאים. אך בינתיים אתם יכולים לנצל את היום הקרוב לנוח בחדרים שניתן לכם פה ולסייר במקומות שתקבלו אליהם הרשאה. האם יש לכם שאלות?"

טימותי מקשיב לדברים בקפידה ולא ממש נרגע מהדאגה שלו, אך נותן למפקד לסיים את דבריו לפני שהוא מתחיל לשאול שאלות:
"כן, יש לי שאלות ותנאים..." טימותי אומר את המילה האחרונה בהיסוס מסוים וממשיך: "נתחיל מהתנאים:
אנחנו רוצים גישה מלאה למידע וציוד המעקב שיש לכם בסביבות המעבדה ומקום מגורי המדענית בהגמונס. אנחנו רוצים גם גישה למידע על התקרית בבר, החיילים הגיעו לשם מהר מדי וזה מוזר, חשוב וחשוב.
בנוסף, אנחנו מחליטים איזה ציוד אנחנו צריכים כדי לבצע את המשימה אחרי שנקבל את כל הפרטים עליה ואנחנו נשמור את הציוד הזה.
ולסיום, אנחנו אחראים על המשימה, כלומר, אנחנו מחליטים מתי משהו מסוכן מכדי לעשותו, האם אפשר להציל את המחקר או את המדענית ואיך אנחנו רוצים לפעול. מקובל?"

אלכסנדר מחייך למראה חברו הותיק, לוחץ את ידו בחזרה ופולט "נאלץ לשמור את שיתוף החוויות לאחר-כך" במהירות לפני שהמפקד מתחיל לדבר.
כאשר החייל מכה בפניו של ראג', אלכסנדר עמד בשקט בין השניים, מפריד ביניהם בגופו, והוא מושיט לאיש הקטן ממחטה שהוציא מכיסו. "אל תנגב את הדם, תכניס לתוך האף ותלחץ, תן לרופא להסתכל על זה אחר-כך." הוא אומר לו בשקט.
כאשר וולנטיין מסיים לדבר, אלכסנדר מרכין את ראשו, חושב כיצד לענות.

מארו מהרהר לרגע בדברים.

META
מבחינה בירוקרטית, מה זה אומר אם נקבל את האישורים שהוא מדבר עליהם אבל לא ניקנה את הספינה מאקירה?
מה יהיו ההשלכות? כמה זה בטוח? (אני די בטוח שיש לי רנק בבירוקרטיה)
[dice seed=7495 secure=ff479130_0]2d6+1[/dice]

"ברברים." מסנן רוב וניגש לטפל בראג', מחזיר את אפו למקום ומחכה לראות שלא נגרם נזק מוחי.
כשהוא מסיים הוא שואל:"אתה מצפה ממני ללכת לשם? כי אין שום סיכוי שאני אניח את כף רגלי על הכוכב הארור הזה." אומר רוב.

IN
ראג' מקבל מאלכסנדר את המטפחת ומהנהן, החיילים במקום לא עוצרים את אלכסנדר. אחר כך ראג' נותן לרוב לבחון אותו בזמן שהוא בוכה חרישית ועדיין לא מעז להוציא מפיו מילה. רוב לא מוצא שום נזק בלתי הפיך שקרה לראג'.
בסמן הזה וולנטין ממתין בשקט ולא מנעיד עפעף,הוא מקשיב לכם ואז עונה:
אני אקבל את תנאים אחד עד שלוש טימותי אך אתה לא יכול לקבל את התנאי הרביעי.לא יהיו עליו מיכוחים. האחראי על המשלחת יהיה ניקולאי והשגת המידע או השמדתו במקרה הצורך היא תנאי הכרחי שרק הוא יחליט עליו. המדענית נמצאת בחשיבות פחותה ולכן יהיה לכם יותר חופש בחילוץ שלה.
ניקולאי מרכין את ראשו בצער.וולנטין ממשיך לדבר,הפעם אל הטינא'ן.
זה לא אופייני שההגמונים יעסיקו גזעים לא מהגמונס אך הדבר אפשרי,בכל מקרה אני מצפה ממך לעשות מה שנדרש ממך.
הוא עונה גם לוקטור.
מקובל. אני אשתמש ביחידת המיחושב בשביל לראות מה נוכל לעשות, אך לכוכב הבית שלך עדיין יהיה את המידע עלייך. אנחנו יכולים לפעול רק בתחום הגזרתי הכולל. למחוק מידע של ממשלות כוכביות ספציפיות זה יותר קשה.
ולבסוף, הוא פונה אל רוב, משאיר אותו אחרון.
רוב ווינטר, למדת בלאריה ועשית שם כמה דברים שלא יתקבלו בעניין יפה אני צודק? אני בטוח שמר וגברת ווינטר לא יהיו שמחים לשמוע על העבר שלך, במיוחד אם הם יגלו את זה אחרי שהם ישמעו שאתה נעדר. לכולם יהיה ברור בשלב הזה שהלארוסים גילו מה עשית וכנראה שהם פשוט יצאו מדעתם. אי אפשר לדעת מה החייזרים האלה יעשו,הם פשוט כל כך מסוכנים ומסתוריים, נכון?
הוא מעביר כעת את מבטו על כל אחד ואחד מכם.
אתם צריכים להבין שאין לאף אחד מכאן יתרון כלשהו שהוא יכול לנצל בשביל לסרב או להתמקח איתנו. אלה הם התנאים של העסקה וככה הם ישארו.
קחו אותה או שאני אקח את מה שכבר הענקתי לכם בחזרה, ועוד הרבה יותר. הבחירה בידיים שלכם. אתם יכולים להיות חברים או אויבים של הארגון הזה, אבל אני חושב שכולנו יודעים מהו הצד בעל היתרונות.

אסיד:
מהידע שלך זה אומר שאם נציג בנמל חלליות או של ממשלה כוכבית יעשה חיפוש מעמיק במסמכים שלכם אז הוא יגלה שלא קניתם את הספינה, מה שלא קורה הרבה. אבל זה גם אומר שאקירה ידעו שלא קניתם את הספינה והיא עדיין אצלכם ושנציגים של הממשלה הבין כוכבית יכולים למצוא יחסית בקלות שגנבתם את הספינה(פשע במסחר הבין כוכבי) מחיפוש די בסיסי במסמכים שלכם.

טאלוא'ן מביא במסך בפנים קפואות ''לא אמרתי שזה ימנע ממני להילחם, אך עליי להתכונן מראש. כפי שאתה יודע, אני נרדף על ידי בני הגזע שלי, ועליי להתכונן מראש.'' הוא מחווה בראשו לטימותי ''לפי בקשתו של זה, אבקש דרך להסוות אותי מפני בני מיני, במיוחד את זה'' הוא מניף את זנבו וחושף על הלהב סימן אדום עמום שנראה כאילו נצרב לתוך הזנב השחור והגרמי. הסימן דומה בצורתו ללהב הזנב שלו, אבל שבור.

"אני לא בטוח אם הבנת אותי, אין לי בעיה אם ניקולאי יחליט מתי לבטל את המשימה." טימותי דווקא כן מתחיל להתווכח "יש לי בעיה עם זה שהוא יגיד לי איך לפעול, כבר ראינו שהוא לא ממש מתנגד למשימות התאבדות ואני עדיין רוצה לוודא שזו לא תהיה כזו..."
לאחר מחשבה קצרה הוא מוסיף את השאלות הבאות כבדרך אגב: "מה זה המחקר הזה בכלל? ואתם גיליתם איך ולמה החיילים הגיעו לבר בכזו מהירות?"

IN
"אני בטוח שהחיילים המסורים פה ימצאו פתרון לבעיה שלך טאלואן.עכשיו נראה כי רק מר פירס מהווה בעיה. יהיה לכם חופש בדרך הפעולה בהחזרת המידע והשמדת הראיות אך ורק אם זה משרת את המטרה ואם ניקולאי נותן את האישור הסופי לכך. את משימות ההתאבדות,כפי שאתה קורה להן, אנחנו שומרים רק למקרים קיצוניים ולחיילים המסורים ביותר שלנו. אז אתה יכול להסיר דאגה מליבך.
בקשר למחקר,המידע הזה חסוי.איך החיילים הגיעו לשם כל כך מהר? כנראה שעבודת המודיעין של הגמונס הייתה טובה.
האם זה הכל?"

"אתה מציע לנו כאן עזרה עם הספינה שלא באמת תעזור לנו. קשה לי להאמין שתאגיד כמו אקירה יוותר בקלות על ספינה כזאת, ובין רגע המסמכים יוכלו להסגיר שלא קנינו אותה כדין.
אבל זה לא באמת משנה, כי אתה לא משאיר לנו יותר מידי ברירה.
אעשה את המשימה הזאת עבורך."

הוא ניגש לניקולאי ולוחץ את ידו. "אשמח לעבוד איתך שוב, רק עשה לי טובה, בפעם הבאה שתיהיה דליפה במנוע דקר, תשאיר את זה לי." הוא מסיים בשקט ובחיוך, מראה שכוונתו להתלוצ עם ניקלואי, לא לעקוץ אותו.

OUT
הציטוטים גרמו לי לרגע להרגיש שאנחנו בתוך בועות דיבור של איזה משחק מחשב. לא נוח בעליל.

IN
ניקולאי נותן למארו חצי חיוך בחזרה,נראה שהוא לא כל כך ממוקד.
וולנטין מחייך קלות ואז מתחיל שוב לדבר-
"אתם יכולים לקחת את הספינה כמו שהיא או לקנות אותה מאקירה, זה לא כל כך משנה. השאלה האחרונה שאנחנו צריכים לעסוק בה הגיעה- מה אתם רוצים לעשות עם איש המכירות? בכל מקרה הוא יעבור טיפול מיוחד שיוודא שהוא לא יסכן את שלום הבסיס הזה, אז כל החלטה בנוגע לגורלו היא שולית."
כשהוא אומר את זה ראג' מרכין את ראשו בייאוש, הוא נראה כאיש שבור לחלוטין.

חזרה