• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כתבו עלינו בעיתון!

הי...

סליחה שאני מתערב, אבל או שאני לא מבין את הבדיחה (ואם לא אז הבדיחה עלי).
או שהבנאדם הזה שכתב את הכתבה הוא לא ממבריקי הגלקסיה...

מי זה תמיר? ולמה אם הוא חבר של הכתב הזה, למה הזמין אותו לתימורים?
מה זאת הבורות הזאת, חוסר הפירגון וההכללה הזאת.

"מלכי החנונים" מה הוא נורמלי ? GW חנונים, אז אולי כדי שהוא ילך ל- אייקון...

בכל אופן אני מוצא את הכתבה פוגעת ולא עיניינית, מעבר להערות מעליבות ועקיפין, הבחור לא רשם שום דבר אינפורמטיבי או מועיל, אם המטרה שלו זה ללכלך עלינו, אז נו טוב... לא נירד לרמה שלו (למרות שאני אשמח לדאוג שמישהו ירד לו לחיים )...

אני מתנצל אולי נסחפתי, פשוט אני לא מסוגל לסבול את הישראליות המגעילה הזאת של חוסר פירגון העלבה והתנצחות.

Roy Levy

חרא של כתבה, מה זה הדבר הזה?! בושה למי שכתב את זה ולא לנו.
חנונים! אני יראה לו מי זה חנונים, אני יפצלח לו את הראש כל כך חזק שהוא יצטרך משקפיים רק כדי שהעיינים שלו לא יפלו מהחורים!

באמת מרגיז.
משום מה משחקי תפקידים ומניאטורות נחשבות לכפעילות "חנונית" .
זה כזה מרגיז כל הקטע הזה, אבל שזה בא מבן אדם בוגר שעוד כותב את זה לכתבה זה כבר ממש מעצבן ומפגר.
"מהווה תחליף לסקס" -מה זה השטויות הללו? איזה מין מפגר ירשום את זה?

גרוק, אני מניח שלא ידעת שהוא יכתוב דבר כזה.

"מהווה תחליף לסקס" -מה זה השטויות הללו? איזה מין מפגר ירשום את זה?

מישהו שהחיים שלו סובבים את זה, למרות שאף פעם לא יצא לו... אולי לצחוק על אנשים שבבירור נהנים מהתחביב שלהם מהווה בשבילו תחליף לסקס? מי יודע...

חנונים! אני יראה לו מי זה חנונים, אני יפצלח לו את הראש כל כך חזק שהוא יצטרך משקפיים רק כדי שהעיינים שלו לא יפלו מהחורים!

עזוב שטויות, חבל להכנס לזה בכלל.

נו בחיית, אנחנו uber חנונים. אבל מי שם על זה? לא אני, החנונים שולטים בעולם! בכל מקרה לדעתי זה אחלה פרגון, אני צחקתי מהכתבה (בעיקר כי אני מכיר את תמיר: "צלעות כבש?"), לדעתי סבבה

כל הכתבה הייתה פוגעת במיוחד אבל לא כמו זה
"חלקם אף מחוץ לתחומי הקו הירוק"
אני לא אמשיך בכיוון.....
אני זוכר את הטמבל הזה, אם הוא מגדיר אותי כחנון אז עוד מעט חנון יכסח אותו...
זאת הייתה הכתבה הכי בלתי מקצועית שקראתי בחיים שלי! תחילת הכתבה נראה כאילו יצאה בפיו של שחקן D&D כושל.
אולי אני אשמע "ישראלי" כמו שכבר כינו אותי כאן אבל אני חושב שאפילו אני יכול לכתוב כתבה יותר טובה.
אין מילים בפי כדי לתאר את ההרגשה הזאת...
אני עוד עלול לשבור משהו
שיט! עוד כוס הלכה

אני רוצה שה**** הזה יגיע לפורום ויתמודד איתי כמו גבר ולא כמו טיפש שכל מה שהוא יכול לעשות זה להשמיץ אותנו באינטרנט בלי הסברים.
הוא בכלל לא הבין את המשחק, זה כמו לתת לשקרן להרצות על "האמת"

עכשיו אחרי שאני נזכר איך הוא נראה, אני מתפקע מצחוק, כשאני חושב על איך מוטציה כמוהו מעיזה בכלל לדבר על "זיונים".

black gobo indeed.

חחחחחחחחחחחחחח 'תחליף לסקס', 'משימה עיתונאית בשם אחיי החנונים', 'ברבי? זהו שלא'.
בואנ'ה הבחור דפוק לגמרי!
למה לא נתתם לו מכות כמו לבחור הקודם באייקון? :rolleyes: איי זיכרונות...
בכל מקרה אחלה של כתבה. (נוט!) טוב שהיא במקום שאף אחד לו קורא אותה... חחח :p

אתם ראיתם כמה פעמים הם השתמשו במלה חנון?
זה כל כך לא נחוץ. הם מתייחסים אל המשחק הזה כתחליף לבנות.... כאילו "החנונים" לא אוהבים בנות וכלום.
מעליבים ומשפילים הכתבים האלה. אמנם לא את המשחק, אבל אותנו אנו. אם אנחנו משחקים במיניאטורות אנחנו חנונים?

מי בעד הדעה שלי? :devilish:

מישהו קרא תכתבה?
א'. היא באה להראות שלא, וור המר הוא לא ברבי.
ב'. נראה לי שאני יודע מי זה תמיר...
ג'. לא קראתי עד הסוף אז אתם יכולים לא להקשיב לי. =P

שיט! הילד הזה כזה מטומטם! לא היה לי מושג שהוא יכתוב משהו כזה טיפשי! שכחתי כשהזמנתי אותו את העובדה שהוא כותב מאמרים "מצחיקים" וזה אומר דביליים, הוא מגזים בדברים מסויימים כי הוא צריך להראות "החנון" שהוא מוצג בוואלה, אני הולך לצעוק אליו אכשיו, אבל לפחות הוא עשה משהוא אחד טוב, הוא הוכיח לכולם שהמיניאטורות שלנו הם לא "בובות". ולרקורד השיחה הטיפשית ביננו לא התקיימה, הוא צריך להמציא דברים מצחיקים כאלה כי זה אופי הטור שלו.
שוב אני מדגיש את העובדה שהכל בצחוק, זה טור קומי והוא חייב לעורר אנשים. מה גם שהתדמית שלו כ"חנון" היא תדמית קומית והוא חייב להתמקד בה, אז קחו את זה באיזי כי הוא לא התקוון לפגוע בכם, אני יודע שאתם לא חנונים (חלקכם :rolleyes: )...

חזרה