• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ניהול חדש לפורום מיניאטורות

סטטוס
נעול לתגובות.

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
רציתם שני מנהלים? קיבלתם שני מנהלים. הרשו לי להציג את שי ואת עבדכם הנאמן, שמעתה ינטרו את הפורום הזה. כל כללי ההתנהגות שחלו במקור תקפים, והיו בטוחים שנאכוף אותם. הודעות ספאם לא קשורות יימחקו ו/או יועברו לפורום השולחן העגול שנועד לענות על צרכינו (ולערוב לכך שכל משתמש כאן יראה שהקהילה שלנו מגובשת וכיפית, וירצה להצטרף כפי שקרה פעמים רבות)

זהו, ידידי.
מעתה יהיה כאן סדר. בעצי מידע רק שאלות ותשובות, ובכל עץ אך ורק תגובות שרלוונטיות לנושא.

Great!
Good news!
Doc and Shay - Good Luck

One suggestion according to problematic members:
We need to learn what is a BAN for heavy spamers

I hope WE will have good forum here :D

\תקשיבו...דבר ראשון בהצלחה בניהול... :D ...דבר שני אהההההמ בדוגרי פורום השולחן העגול הוא פורום חברתי של כל הפורומים...ובעץ אחר אולדמן כתב שאפ'פעם לא פנו אליו בקשר ללפתוח פורום נוסף לקהילה...אולי אתם תפנו אליו ותבקשו ממנו לפתוח פורום חברתי לקהילה שלנו בלבד? כלומר קהילת המיניאטורות? :D ...

מוביט אמר/ה:
\תקשיבו...דבר ראשון בהצלחה בניהול... :D ...דבר שני אהההההמ בדוגרי פורום השולחן העגול הוא פורום חברתי של כל הפורומים...ובעץ אחר אולדמן כתב שאפ'פעם לא פנו אליו בקשר ללפתוח פורום נוסף לקהילה...אולי אתם תפנו אליו ותבקשו ממנו לפתוח פורום חברתי לקהילה שלנו בלבד? כלומר קהילת המיניאטורות? :D ...

אני מקווה שלא יהיה צורך בזה. אנחנו כמשתמשים צריכים להתעלות על עצמנו ולהיות עניינים. אין צורך לפתוח שני פורומים של שטויות.

לגבי הפורומים באורק.
אני, ועוד רבים אחרים (ואני סבור שגם מאיר) מאמינים שכפילות של פורומים רעה לקהילה.
מאיר יזם מעבר לאורק בגלל תנאים טובים יותר (שני מנהלים, שני פורומים), בין אם זה נכון או לא, זה מאחורינו.
בכל מקרה הפונדק מוכן לתת לנו כל מה שהקהילה צריכה. הנה שני מנהלים, וגם פורום נוסף (או נוספים) יפתח במידה והקהילה תחליט ברוב קולות שיש סיבה לפורום כזה.
כעת, התנאים שמציעים לנו באורק ובפונדק הם שווים, לכאורה.
אבל, לפונדק יתרון בכך שאנחנו כבר כאן, שלא יהיה בלגן של מעבר, ושכאן התחלנו.
לכן, אני לא רואה סיבה או צורך של המעבר של הקהילה לאורק.

גם אני מתנגד לרעיון, במיוחד לאור העובדה שבזכות פורום השולחן העגול אנחנו מקבלים משתמשים חדשים ואם נבודד את עצמנו זה לא יועיל בכלל. לא כל המרבה הרי זה משובח..

מה גם שאנשים נכנסים לפורום הזה גם בגלל כ"כ והגובלינים. אחלה סידור אם אנחנו רוצים להוסיף אנשים נוספים לשורותינו.

gambakupu אמר/ה:
מוביט אמר/ה:

אני מקווה שלא יהיה צורך בזה. אנחנו כמשתמשים צריכים להתעלות על עצמנו ולהיות עניינים. אין צורך לפתוח שני פורומים של שטויות.
אני מסכים.
כל נושא קהילתי יכול להפתח בשולחן העגול, שמיועד לקהילת הפונדק, ולא רק לקהילת המ"ת והמד"ב. כל נושא שעוסק בצביעה, הרכבה, חוקים, מפגשים וקרבות יפתח כאן.
אנחנו הולכים לנסות ולהוביל יתר שיתוף של הקהילה בשאר הפונדק ולהפך, למען יתרמו שתי הקהילות אחת לשניה ואחת מהשניה.

כל הכבוד על משמר הברזל שכבר התחיל!!!!
קבלו ח"ח (למרות שאין לי מושג מה הפרוש המילולי.....)!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

יופי! אכשיו יש לי קשרים בהנהלה *גיכוך מרושע* :eek:rcsmile:
בהצלחה ואנג ושי.

הערה אחת לי: אם אתם בקהילה מרגישים שאני לא מנהל את הפורום היטב, אנא הרימו קול צעקה.
ניתן להוסיף עוד מנהל, להחליף אותי, או לעשות את שניהם, ולקבל שני מנהלים חדשים.

שי אמנם יש לך מדיניות ברזל אבל זה רק בנוגע לנושא האחרון
וספאם בנוסף

אני חושב שאין סיבה שיחליפו אותך אבל חבל לי שוואנג התפטר ולא עובד איתך אהבתי את הזוגיות ושיתוף הפעולה שלכם

זו הייתה בחירה של וואנג, בין השאר מחוסר זמן.

זמן דווקא יש לי, אבל שאדופקס ביקש הוכחה לכך שאני לא צבוע, ואני יודע ששי מספיק אחראי כדי לנהל את הפורומים לבד, ושאם יתעורר צורך בעוזר הוא יבחר כבר מישהו אחראי מספיק. כבר אמרתי: לי לא אכפת מי מבצע את העבודה כל עוד היא תבוצע.

אז השילטון יהיה קומוניסטי? רפובליקני? קפטיליסטי? דמוקרטי? מה סוג השילטון? (אני חייב להתכונן למען הומור הכנס).

doctor wang אמר/ה:
זמן דווקא יש לי, אבל שאדופקס ביקש הוכחה לכך שאני לא צבוע, ואני יודע ששי מספיק אחראי כדי לנהל את הפורומים לבד, ושאם יתעורר צורך בעוזר הוא יבחר כבר מישהו אחראי מספיק. כבר אמרתי: לי לא אכפת מי מבצע את העבודה כל עוד היא תבוצע.

ועל כן מגיע לך ח"ח, ישנם אנשים שלא היו מתנהגים כך.
ונראה ששי מסתדר טוב בנתיים, וכבר יש הרבה פחות ספאם (למרות שיכול להיות שלאור המצב כולם פשוט יותר רציניים, ככה זה נראה לי לפחות.)

doctor wang אמר/ה:
אז באמת שלא הבנתי את היתרון להישאר כאן.
שמישהו יעשה טובה ויסביר לי.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה