• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש לקנות מיניאטורות

Shitake

פונדקאי חדש
שלום וברכה,

ידוע לכם היכן בארץ ניתן לקנות מיניאטורות לצביעה, אם בכלל?
אני מחפש מיניאטורות פנטזיה בסגנון מבוכים ודרקונים וכדומה. אני לא שחקן 40K.

הייתי בפריק ונאמר לי שהם לא מתעסקים במיניאטורות בכלל.
הייתי בממלכה בהוד"ש, שם היו להם שלוש קופסאות קטנות ומעלות אבק של מיניאטורות, אך לא מעבר לזה.
קהילת המיניאטורות הישראלית בפייסבוק נראית כמו קהילה של שחקני וורהאמר 40K.

כמובן שקיימת האופציה להזמין משלוחים מחו"ל של כמעט כל יצרני המיניאטורות אך דמי המשלוח כמעט ומכפילים את עלות ההזמנה.

The oldman אמר/ה:
בקשר לעלות, יש בחור בשם טום שהציע לאנשים להדפיס להם מיניאטורות ב-5 ש"ח, אז אני משער שהחומרים לא עולים יותר מזה... בסופו של דבר משקל של מיניאטורה זה לא יותר מ-10 או 20 גרם.
אולי אולדמן מכיר את הבחור, אולי לא.
בנוסף יש את פורום https://www.pundak.co.il/forums/forums/25, שלפעמים מפרסמים בו מיניאטורות. רוץ לשם לבדוק.

אולי נוכל לעזור לך יותר אם נדע לאילו מטרות אתה מחפש את המיניאטורות: משחק שרה"ט, משחק מו"ד, סתם אספנות, או סיבה אחרת.

[/quote]
אולי נוכל לעזור לך יותר אם נדע לאילו מטרות אתה מחפש את המיניאטורות: משחק שרה"ט, משחק מו"ד, סתם אספנות, או סיבה אחרת.
[/quote]

אני רוצה לצבוע מיניאטורות. שום דבר זדוני

אז שתי אפשרויות עיקריות (לדעתי)
- למצוא משחק לוח עם הרבה מיניאטורות, ועדיף כאלו שלא מוצלחים במיוחד בתור משחק ואולי יש עליהם מבצע. המשחקים של CMoN הם בחירה טובה מבחינת כמות. עוד משחקים מתאימים זה קונאן (לדעתי אבל יהיה יקר יחסית), וכנראה הבחירה הכי טובה אם אתה שחקן תפקידים, משחקי הלוח של מבוכים ודרקונים - הם מגיעים עם 40-50 מיניאטורות לא צבועות, באיכות סבירה+ והמשחק עצמו גם טוב.
- ללכת על מיניאטורות לא צבועות שמיועדת לכך, יש כאלו של Gale force nine וגם כאלו של Wizkids.
אם כבר דיברת עם הממלכה, אתה יכול לבדוק אם הם יכולים להזמין לך.

אבל אם אתה מחפש כמות, באמת שכנראה משחקי לוח זה הכי מתאים במובן הזה.

קח בחשבון שהאיכות של המיניאטורות שאתה קונה כן משנה.
האיכות של הפיסול והחומר עושה הבדל ענק; לצבוע דמות מפוסלת כמו שצריך זה תענוג, אבל לצבוע פלסטיקים סיניים זולים זה בגדר עינוי.

אני אישית מזמין מאיביי את המיניאטורות שלי, תמיד יש אנשים שמוכרים את הדמויות שלהם יד שנייה בגרושים. המשלוח יקר, אבל אם אתה קונה כמות גדולה זה מתאזן.
כמו שאביעד אמר, יד שנייה זה החבר הכי טוב שלך.

חזרה