• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מיניאטורות Warhammer AoS למכירה

A

Anonymous

Guest
שלום לכולם,
מסיבות כלכליות ואישיות אני נאלצת לצערי למכור את רוב האוסף שלי. כאן מופיעה רשימת המוצרים במצב חדש / מעט מותחל. הזדמנות נהדרת בשבילכם להשיג מודלים במחירים זולים וללא עלות משלוח מחו"ל.

Glade Guard: האריזה נפתחה ובוצעו כמה סימונים בטוש על ה - Sprue (לפרוייקט שתכננתי), אך הכול שלם ונמצא. 100 ש"ח.
Bloodreavers: חדש בניילון, 170 ש"ח.
Sisters of the Thorn X 2: חדשים בניילון, האריזות המקוריות שהיה אפשר להשיג רק בשנים 2014-2016. 110 ש"ח לאחת.
Gryph Hounds: חדש בניילון, 75 ש"ח.
Kurnoth Hunters: חדש בניילון, 170 ש"ח.
Tzaangors: חדש בניילון, 120 ש"ח.
Dreadblade Harrows: חדש בניילון, 75 ש"ח.
Tomb Kings Chariots: מוצר שכבר לא ניתן להשיג יותר! אריזה גדולה וחדשה בניילון, 250 ש"ח.
Saurus Warriors X 3: כל אריזה כוללת 12 מיניאטורות שנלקחו מה - Start Collecting, הכול שלם ונמצא. 100 ש"ח לאחת. בנוסף מוכרת גם את אלה שכבר בניתי, 12 נוספים.
Saurus Knights: נלקחו מה - Start Collecting, חסרים כמה נשקים, אך יש הרבה רזרביים. 100 ש"ח.
Orruk Boarboys: נלקחו מה - Start Collecting שכבר לא ניתן להשיג יותר, 85 ש"ח.
Orruk Boar Chariot: נלקחו מה - Start Collecting שכבר לא ניתן להשיג יותר, חסר חלק אחד. 90 ש"ח.
Plague Monks: אריזה בעלת תוכן זהה ל - 2 אריזות של המוצר המקורי, הכול שלם ונמצא. 200 ש"ח.
Dire Wolves: חדש בניילון, 75 ש"ח.

בנוסף לכך מוכרת גם מגוון מיניאטורות בנויות וחלקן צבועות, מרוב ה - Factions של AoS, וגם ארגז ענק של חלקים רזרביים, למי שאוהב לעשות conversions. תמונות יגיעו בהמשך.
לגבי איסוף: אם מדובר באריזות, יכולה להיפגש בנתניה או לשלוח בדואר.
תודה.

סבבה, איך אפשר ליצור איתך קשר?
אגב, ה - Glade Guard מגיעים עם בסיסים מרובעים, אבל אני יכולה להחליף לך אותם בעגולים (עם חריץ) אם אתה מעוניין.

חזרה