הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מניאטורות בהדפסת תלת מימד מבית Weta

דיונים על כל מה שנוגע למשחקי מיניאטורות: איסוף, צביעה, משחק ובניית תכסית, בעיקר על Warhammer, Lord of the Rings, Warmachine/hordes.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17779
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 36
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

מניאטורות בהדפסת תלת מימד מבית Weta

שליחה על ידי פלאפי » 20 ספטמבר 2018, 20:59

נראה לי שלא כתבתי בפורום הזה אף פעם!

אז זה לא שהתחלתי להיות איש מניאטורות, אבל כן נתקלתי בסרטון מאוד מעניין של Tested שבו מציגים את אחד הפסלים שעובדים באולפני Weta. למי שלא מכיר, זה אחד מאולפני האפקטים הכי גדולים בעולם (והוא מניו זילנד!), שבין השאר עשה את האפקטים לשר הטבעות.
אז הפסל המדובר החליט בזמנו הפנוי לעצב תוואי שטח ומבנים מניאטוריים שאפשר להשתמש בהם במשחקי תפקידים. מה שיפה זה שא', הם מודולריים מאוד אך גם פשוטים להרכבה, וב' הוא סרק אותם ועשה מהם קבצי תלת מימד שאפשר להדפיס במדפסת תלת מימד ביתית. זה נשמע לי די מגניב, ושילוב של weta, משחקי תפקידים, וadam savage זה בכלל מגניב.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה