• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] משחק המיניאטורות דאדזון - חוקי התחלה מהירה בעברית

דאדזון הוא משחק מיניאטורות של קרבות בעתיד הרחוק, ביקום בו האנושות נלחמת באיומים חיזריים בין הריסות קולוניות בשולי החלל המתורבת.
כל זה מיוצג באמצעות אוסף של מיניאטורות פורטות ביותר ומשוחק על שולחן המשחק בליווי תכסית, קוביות מיוחדות וסמנים על מנת לעקוב אחר המתרחש.
כשחקן, אתה תיקח פיקוד על יחידת עילית של אחד מן הגזעים (בני אדם, או אחד ממספר סוגי החיזרים). במהלך כל תור, אתה מחליט איזה מודל יזוז ומה הוא יעשה: יתקדם במורד שדה הקרב, יתקל ביחידת אויב, ירים חפצים בדרכו למטרה ויבטיח ניצחון!

להורדת החוקים - דאדזון התחלה מהירה בעברית.

אתר החברה - http://www.manticgames.com/mantic-shop/deadzone.html

דאדזון תורגם לעברית על-ידי חגי קובץ' ונערך בידי חגי גומפרט.

קרא את הכתבה...

ממש טוב, אם היה זמין בביגור אולי אקנה, הבעיה היחידה היא שבהמון מקומות מוזכר ״פנה לעמוד xx".
קצת מפריע, אבל ממש מגניב.
ושאלה, המיניאטורות והמשחק עצמו מגיעים בערכה אחת או שצריך לרכוש צבאות נפרדים כמו בוורהאמר?

פנה לעמוד xx היה צריך להיות מתוקן בעימוד לפני הפירסום...
המיניאטורות מגיעות מפורקות ולא צבועות כמו וורהאמר אבל בערכת הבסיס אתה מקבל שתי צבאות ותכסית שמספיקים לך לדי הרבה משחקים. החוקים האלו הם למהדורה שניה של המשחק. בארץ יש את מהדורה ראשונה שכוללת מגפה ואוכפי חוק, המהדורה השניה כוללת אבות כבשן ואוכפי חוק. ניתן לרכוש צבאות אחרים (שהרשימות שלהם מגיעים בחוקים המלאים) אבל הם יחסית זולים. בנוסף, אני ממליץ לאנשים שאני מסביר להם את החוקים להשתמש באיזה מיניאטורות וביניינים שהם רוצים, אפילו לוח שחמט ואנשי לגו, כדי לנסות את המשחק ואם זה מגניב אותם שיקנו את המיניאטורות וישחקו. בביגור אני מדגים את המשחק אם זה מעניין אותך מוזמן בחום

אני חושב שבממלכה יש ערכת התחלה מהדורה ראשונה שמכילה מגפה ואוכפי חוק (כמו בחוקים) אבל אין את קוביות הפיקוד (אבל בגלל שיש 6 סמלים אפשר פשוט למספר אותם מ-1 עד 6 וזה נותן את זה). ניתן להזמין את המהדורה השניה מאתר החברה שמכילה אוכפי חוק ואבות כבשן. שתי הארכות מכילות לוח ובינינים וברגע שמדביקים את הכל זה מוכן למשחק.

חזרה