• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צבענו מיניאטורה ראשונה, ושאלה על פריימר צבעוני של יעקובי

בשעה טובה צבענו (אני והילדה הבכורה) מיניאטורה ראשונה :pirate: זו מיניאטורה של Reaper Bones, לא באיכות הכי גבוהה, אבל בהחלט מצוינת למטרה. אני חושב שהתוצאה יצאה די טובה, בייחוד בכך שלא היה לנו פריימר שחור:
1st-mini-1.jpg
פה ושם יש כמה פספוסים בצביעה, אני לא מרוצה מהצבע כחול - גם בכיסוי וגם בגוון - ולא ממש עשינו את ההצללה היטב. אבל בסך הכל זה נראה הרבה יותר טוב מאשר לא-צבוע וגם ברמה יותר טובה מהמיניאטורה הצבועה מראש הממוצעת (לעניות דעתי). הצבעים הם של Army Painter ד"א.
והעיקר - שהילדה אוהבת :)

בכל מקרה, היום כבר קניתי פריימר שחור של יעקובי לפי ההמלצה של ג'קי (http://www.pundak.co.il/library/boardgames/771-miniature-painting-guide), וכשהייתי בחנות ראיתי שיש להם מגוון רחב של ספריי צבע. מישהו כאן ניסה להשתמש בצבעים אחרים? לצביעה המונית של מיניאטורות זה יכול לפשט: למשל ירוק לגובלינים וכך הלאה.
1st-mini-2.jpg

ראיתי בסרטונים באינטרנט שיש אפשרות להשתמש בפרימר צבעוני כמו ירוק לירוקי העור אבל לא עושים את זה בדרך כלל כי אז תצתרך מספר פריימרים אבל אם אתה עושה צבא של ירוקי עור אז זה כבר משתלם.
מקצוענים יעדיפו לעשות בשני גוונים, גוון של אפור ולבן או שחור ואפור כדי לעשות אפקטים של תאורה מובנים במיניטורה.

עכשיו עשינו פריימר שחור למיניאטורות החדשות, אבל פה ושם נשארו "כתמים" לבנים במקומות חבויים.. כנראה שצריך להשתפר. ואני לא בטוח, אבל ייתכן שגם חלק מהפרטים באזור הפנים נאבדו, למרות שניסינו לרסס בזמן קצר.
מזל שיש ארגז של איזה 300 מיניאטורות מהקיקסטרטר של Bones די והותר לכל הניסויים....
איך הולכת הצביעה שלך?

הבנתי שנקודות קטנות שלא קיבלו פריים זה לא כזה נורא.
תקוע בלעשות פרים, יותר מידי עבודה, מילואים, מזג אוויר, שעון חורף.. אני לא מצליח למצוא זמן לרסס.

אני חושב על לעשות KILL TEAM הרעיון והמכניקה מאחורי זה מוצאים חן בעייני.

זה דו קרב מהיר בין יחידות קטנות של 200 נקודות, של 5 עד 10 חיילים, שכול אחד מהם פועל בנפרד.
יש מפקד עם כוח אחד מיוחד ועוד שלושה מקצוענים שלכל אחד מהם יש משהו כמו כשרון.
כמעט אותם חוקים של WH40K רק שבמקום יחידות יש חיילים, לא צריך לבנות צבא גדול.
מהיר ועצבני, טקטיקה ומזל

חזרה