• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש משחקי שר הטבעות וההוביט באייקון 2015!

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אנחנו שמחים להזמין את כולם למפגש משחקי שר הטבעות וההוביט - באייקון 2015!

4ef0653c-e7c8-41dc-bf31-b2149cf672d2_zps77b6uyba.jpg

יום?
היום האחרון של הכנס, יום חמישי - 1.10

שעות?
בבוקר - מ10 עד 12 וחצי

איפה?
כנס אייקון 2015 - באשכול פיס. בזוג הרחבות שממש מחוץ לכניסה לאשכול, איפה שלרוב יש מכירות יד שנייה וזו שמולה

עלות?
ללא עלות, כניסה חופשית :)

לאתר הכנס:
http://2015.iconfestival.org.il/
(ואם יהיו איזשהם שינויים כמובן אעדכן)​
--

כרגיל, המפגש יהיה ידידותי מאוד לשחקנים חדשים ומתחילים - המשחקים יהיו גם משחקי התנסות שבהם לשחקנים חדשים יהיו יותר קל להיכנס למשחק וללמוד אותו מהר ובכיף. זוהי הזדמנות מצוינת לשאול קצת מיניאטורות ולהתנסות במשחק ובחוקים בפעם הראשונה. אני אישית אלמד כל שחקן חדש שיבוא ואסביר ואדגים לו את החוקים - לאחר מכן, כמובן, הוא יוכל להשתתף בקרב עם מספר מיניאטורות. ולמרות זאת - אנחנו הגרעין ואני מצפה לנוכחות מרשימה !

תיאום מראש לגבי מי שיגיע ושישתתף ממש יוכל לעזור בשביל שנהיה מוכנים לפני הכנס ולדעת בדיוק כמה אנשים באים, וכך לחשב נקודות וצדדים כמו שצריך, אחרת לא נתחשב בכם מראש ויהיה לכם (ולנו) הרבה יותר קשה להיכנס למשחקים. כמה שיותר מיניאטורות = יותר כיף.
--

כל מי שמתכנן להגיע מוזמן לפרסם פה את רשימות הצבא שאיתם הוא מגיע כך שנוכל להתכונן יותר טוב. בשביל שנוכל לארגן קרבות מאוזנים לפני הדקה ה90 מומלץ לשלוח את רשימות צבא כמה שיותר מהר :p
אם יש לכם מודלים שאתם לא יודעים את ערך הנקודות או החוקים שלהם, אתם מוזמנים להודיע לי ואני אעביר אותם לכם באופן פרטי.

אתם מוזמנים להודיע בעץ אם תגיעו לכנס, לברר לגבי פרטים ולדון ברשימות שלכם לקראת המפגש. כל שאלה אחרת ונוספת שיש לכם לגבי האירוע אתם מוזמנים לשאול בעץ הזה :)
--

נתראה שם!

חזרה