הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

אחוות הטבעת

דיונים על כל מה שנוגע למשחקי מיניאטורות: איסוף, צביעה, משחק ובניית תכסית, בעיקר על Warhammer, Lord of the Rings, Warmachine/hordes.
מר גרין

אחוות הטבעת

שליחה על ידי מר גרין » 13 ספטמבר 2015, 09:31

אני עומד לקבל ארבע פעמים את אחוות הטבעת, ויש לי כמה שאלות, איזה צבעים צריך בשבילם?, איזה טכניקות צביעה אפשר לנסות עליהם? כמה נקודות הם שווים? (ביחד ובנפרד).
אשמח לעצות ותובנות, תודה, :mrgreen:
מר גרין :mrgreen:
Gandalf
The Lord of the Miniatures
יצירת קשר:

Re: אחוות הטבעת

שליחה על ידי Gandalf » 15 ספטמבר 2015, 14:09

אהלן מר גרין,
בנוגע לצביעה - זה תלוי אם אתה רוצה לצבוע אותם כמו שהם מופיעים בסרטים/חבילות או בדרך אחרת, שלך. בכל מקרה, האינטרנט מפוצץ במדריכים של how to לזה, הנה מדריך לגנאדלף שנראה טוב בחיפוש מהיר: Painting and Modelling - MiniWarGaming.com
ואני בטוח שאם תקדיש לזה עוד כמה דקות תמצא משהו הרבה יותר מפורט ומוצלח. דרך אגב מדריכי צביעה ביוטיוב יכולים להיות הרבה יותר מועילים כי אתה אשכרה רואה מה צריך לעשות. בכל אופן, אם זה נראה מסובך או שיש משהו שאתה לא מבין, אתה מוזמן לשאול פה שוב ונעזור :)
לגבי ערכי הנקודות, אסור לפרסם אותם באינטרנט בגלל זכויות יוצרים של Games Workshop. אבל בכנס הבא אשמח להראות לך בדיוק כמה שווים ביחד ובנפרד.
!Now That's What I'm Tolkien About
מר גרין

Re: אחוות הטבעת

שליחה על ידי מר גרין » 15 ספטמבר 2015, 16:19

תודה רבה :mrgreen:
מר גרין :mrgreen:

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה