• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה לבאי ומנהלי הפורום

סטטוס
נעול לתגובות.

ברק

פונדקאי ותיק
יום טוב
אני מניח שרובכם לא מכירים אותי כי הרבה שנים לא הייתי בפורום הזה (לפחות לא הרבה)
אני ברק רוזנפלד ואני עובד בשנים האחרונות על תחום המיניאטורות הכנסים הגדולים, בדגש על גיוס אנשים חדשים.
אני הייתי שמח לשאול את מנהלי הפורום אם ניתן לשנות את שם הפורום -עולם המיניאטורות- לשם אחר, ואני אסביר
מאז שיש לנו פייסבוק רוב פעילות הקהילה עברה לשם, בפורום הזה נשארו רק שחקני שר הטבעות, ובגלל שאתם לא קהילה ממש גדולה הפורום יחסית שומם.
הדאגה העיקרית שלי היא שאנשים שמתעניינים בתחום ויתקלו בפורום הזה עלולים לחשוב שהקהילה בארץ מתה ושאין אם מי לשחק,או שהמשחק היחיד זה LOTR , וזה לא המצב.
אולי אתם חושבים שמי שבאמת מתעניין ימצא את הפייסבוק של הקהילה לבד, אבל זה לא המצב. וכבר יצא לי לדבר אם מישהו שהיה בטוח שאין קהילה בארץ בגלל זה.
לכן הייתי שמח לברר אם אפשר לשנות את שם הפורום ל"מיניאטורות LOTR" או משהו בסגנון, ואולי להשאיר עץ אחד מודבק שמכווין אנשים שמתעניינים במשחקים אחרים לפייסבוק של הקהילה.

חשבתי שעדיף לכתוב פה מאשר לשלוח מייל ישירות למנהלי הפורום כדי לבדוק אם לקהילה פה יש התנגדות לעיניין.
בתודה מראש?
ברק רוזנפלד

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה