• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קרב מיניאטורות בביגור 2014!!!

gandalf8

פונדקאי חדש
היי לכולם :)
קוראים לי עמרי זך ואני גר באיזור פרדס חנה. היום ישבתי וחשבתי על מתי כבר יהיה ביגור ואז עלה לי הרעיון-לארגן מפגש של שחקני מיניאטורות של ההוביט ושרה"ט בביגור 2014! אני יודע שביגור יהיה עוד די הרבה זמן אבל אני חושב שכדאי לארגן את זה מראש. מי שרוצה או חושב שיהיה אפשר לארגן דבר כזה יכול תמיד ליצור איתי קשר במייל[email protected] או לכתוב לי הודעה בפורום. אני מאוד אשמח אם דבר כזה יתאפשר ונוכל לארגן את המפגש הזה (אני אומר את זה כי לצערי לא יכולתי להגיע לאייקון ולכן פיספתי את מפגש המיניאטורות :( ). כל אחד שיכול לעזור לי אם זה (עצות וכאלה) יתקבל בברכה :) .
תודה לכל העוזרים :D

לא יהיה מפגש בביגור, בייחוד כי אין ביגור. השנה יש כנס אחר בשם "גיבורים" שמנסה גישה קצת אחרת לגבי משחקי התפקידים. עוד צריך לבדוק איך נכנסים לשם המיניאטורות אבל אני יודיע לכם על עידכונים.

השנה יש כנס אחר בשם "גיבורים" שמנסה גישה קצת אחרת לגבי משחקי התפקידים. עוד צריך לבדוק איך נכנסים לשם המיניאטורות אבל אני יודיע לכם על עידכונים.??

אהלן khushfehmi045, וברוך הבא לפורום! להבא רק שים לב לא להקפיץ נושאים ישנים ולשלוח הודעות שקשורות לעץ שבו אתה מפרסם(גג אתה תמיד יכול לפתוח עץ חדש) :)
שנה שעברה הייתה נוכחות מיניאטוריסטית ב'גיבורים', ואני מאמין שתהיה גם השנה. האם אתה מקושר לכנס איכשהוא?

חזרה