• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אני מחפש את ספר החוקים של LOTR

gandalf8

פונדקאי חדש
היי לכולם,
אני התחלתי לשחק עשכשיו במיניאטורות של LOTR, וכבר הזמנתי מיניאטורות. אבל באתר של games workshop הם לא מוכרים את ספר החוקים הגדול. אם יש מישהו שמוכר את הספר הזה או שאתם מכירים מקום שבו אני אוכל להשיג את הספר, אני אודה לו מאוד.
תודה מראש :)

darkmo10 אמר/ה:
הספר חוקים הגדול של ההוביט מחליף את ספר החוקים הגדול של שרה"ט, ולפי מה שהבנתי יש בו את כל הדברים שיש בספר הקודם
(אחד מנושאי הספר, אנא הגיבו על דבריי ואשרו או סתרו אותם)
גנדלף, רוי, מישהו?

אז ככה,
- זה נכון בהחלט שספר החוקים של ההוביט מחליף לחלוטין את הספר של שר הטבעות. בתכלס החוקים הבסיסיים זהים, רק עם תוספות(יכולות מפלצתיות ופעולות של גיבורים). ובספר של ההוביט מופיעים גם נתונים של המודלים מהקו של שר הטבעות. הבעיה היא שהספר די יקר.
- בהחלט ניתן להסתדר בלי ספר חוקים, בגלל שתמיד יהיו 2-3 מסתובבים במפגשים. זו לא אופציה טובה אם אתה רוצה עותק אישי, אבל אם אתה רוצה להשקיע כרגע יותר כסף בקניית מודלים מאשר ספר חוקים, אז במפגשים הראשונים שלך אתה תוכל להשתמש בספרים של אחרים ועם הזמן תקנה ספר אישי :)
- אפשרות אחרת היא לחפש באיביי את הספר. אני ממליץ לחפש את הספר 'הקטן' של ההוביט שמגיע עם הערכה של escape from goblin town - היא מכילה את כל החוקים פרט לנתונים של המודלים.
גם לספר החוקים של שר הטבעות יש גרסה מוקטנת, אבל יותר קשה למצוא אותה. הספר מכיל נתונים של מודלים משר הטבעות, אבל יש בו מספר חוקים לא מעודכנים.

חזרה