• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הקרב על נהר ניינדיל-תכסית

האלף

פונדקאי מהשורה
הקרב על נהר ניינדיל

יעד:
נהר ניינדיל אמור להיות צוק גדול,שממפל שנמצא בו נשפכים מים וזורמים לאורך הנהר עד שהנהר מתרחב ויוצר אגם.

חומרים:

2 דיקטים קטנים
2 דיקטים גדולים
3 לוחות קלקר.
עוד קלקר
קצת דבק מגע.
דבק לבן.
ספריי חום.
צינור ארוך.

כלי עזר:
אולר
סכין יפני
סרגל
מספריים
דבק סלוטייפ

תמונות

הערות:
בלחיצה על התמונה היא תפתח לכם בחלון חדש בהגדלה.
התמונות הראשונות(של הצוק)הם באיכות לא טובה כיוון שצולמו בפלאפון,סליחה!
הצוק

בשלבי סיום:

הכנת המפל:

כאן עובר הצינור:

איך עשינו את זה?
לקחנו שני לוחות קלקר,גזרנו אותם לרצועות דקות,לקחנו את הדיקט הקטן שירטטנו עליו את קווי המתאר של הצוק.מרחנו דבק בתחתית כל רצועה והדבקנו.
מפל: לקחנו צינור ארוך שקוף והעברנו אותו בין רצועות הקלקר המודבקות,הדבקנו את הקצה שלו בקצה הצוק,מרחנו דבק והדבקנו מעל את גג הצוק.
המפל אמור לפעול כך שבקצה אחד נזרים מים והם יזרמו ויפלו בקצה השני ישר אל הנהר שבתחתית הצוק.

האגם

איך עשינו את זה?
לקחנו את הדיקט הקטן השני. חתכנו את לוח הקלקר למלבנים וריבועים קטנים,הדבקנו אותם בעזרת שילוב של דבק מגע ודבק לבן,אטמנו את הסדקים והחורים(הרבים)בדבק לבן.
אחרי זה,ליתר ביטחון מילאנו את האגם מים ובדקנו איפה יש דליפות. ואטמנו את הדליפות.​

הנהר:

הנהר עשוי משני דיקטים מחוברים

דיקט 1:

דיקט 2:

המשך יבוא.............

אני אקרא לעומק בקרוב, אבל לגבי התמונות - אני ממליץ להעלות את התמונות דרך אתרים כמו photobucket או imageshack, שהם יותר יעילים.
בנוסף, אם אפשר, כדאי לצלם עם מצלמה ולא בטלפון, פשוט כי התוצאה נראית יותר טוב. אם אין לך מצלמה אני ממליץ לך לצלם בחוץ, התמונות יהיו יותר בהירות.

פחות או יותר.
בעיקרון העלאה הייתה דרך העלאת תמונות של הפורום FXP
אבל נראה לי שהשרת היה imageshack כי זה הכתובת של התמונות(אם תילחץ עליהם).

אז אפשר להשתמש בתגית של שיש לפורום(מעל הקופסה של גוף ההודעה) ואז יהיה אפשר לראות את התמונות בגדול.
למשל(רק שהתמונות הן ענקיות):
urta.jpg

אין לי בעיה להקטין ולסדר את התמונות, אם אתה רוצה.

חזרה