• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ צבא- 20 (ואחת) גובלינים. אחד צבוע- 20 2 go.

Dark sith

פונדקאי ותיק
Dark sith אמר/ה:
אז הנה אני מגלה לסול את האמת המכוערת- אני צובע רק אחרי אייקון! פוק. (אבל אני אפתח את העץ לפני אייקון).

הבטחתי- ואני מקיים.

אני חושב שאני וסול (בעיקר אני) חופרים אחד לשני מעל חודשיים ואפילו יותר על מגוון נושאים שבינהם גם הופיעו מיניאטורות.
ואז טסתי לגרמניה, וגיליתי שהמקום מפוצץ בחנויות של GW, אז קפצתי לשם וקניתי לי באלרוג ישראלי למהדרין.
אני חושב שבתור מיניאטורה ראשונה, הדבקתי אותו די טוב, אבל הוא לא מושלם. הוא די רחוק מזה, ולכן לא צבעתי אותו עדיין.
אז למרות שאני אוהב לחפור, אני אפסיק ופשוט אראה לכם אותו.

שוב, יש לי בעיה עם הגדלים, אז נא לא לצרוח.

610e0ff6-eda4-456d-a76f-0580a4241d6f_zpse126c797.jpg

פה גדול (אפשר לראות כאן שהוא עקום, אבל אני חושב שזה גורם לו להיראות יותר חי [לא כאן, כאן הוא מוזר]
d132ee28-10ee-42da-8596-fd3d2771a5bf_zps40c6f2fa.jpg

ומהצד
c762385b-9d50-43ac-9932-ac48c2fa56c1_zps5a712e87.jpg

אז מה ראינו? טעויות הדבק נוראיות שלי! איזה כיף!

אני לא חושב שיש לכם מה להגיב חוץ מ- 'בווווווזזז!!!!' או 'אתה גרוע!' ו'בושה וחרפה'.
תהנו.

10 נקנ פורום למשתמש הראשון שיצליח לזהות את כל בעיות ההדבקה שבתמונות.

מאוד. אבל שלא יהיו קטנות מידי. יכולתי לעשות אותם קטנות, אבל אז לא יכולתם לראות כלום. אז העדפתי גדולות. אני חושב שאפשר ללחוץ קונטרול ואז לגלגל את הגלגלת של העכבר ואז זה מקטין את המסך ואפשר לראות את זה יותר טוב. אם אתה מצליח מספיק גדול- לך על זה.

לא. אתם טועים, הוא מודבק בצורה די נוראית.
אתם פשוט לא רואים כי סול ה׳מדהים׳ הקטין את התמונות. (ואולי אם אתה רוצה תקטין גם בפורום פרוייקטים).

חבל שאף אחד לא יקבל נקנ. אני אוסיף תמונות של המקומות המכוערים ממש. כמו הראש והכף רגל. ובכלל חסרה לו להבה (שמשום מה לא נכנסת).

עדכון!
קניתי באייקון (מדארקמו) 20 (ואחת. איכשהו התבלבלנו בספירה. אם זה קריטי אני אשלם לך גם עליו) גובלינים אבל התעצלתי לפרסם כאן.
(סול, אם תסביר לי איך לסדר את הגודל של התמונות אני ממש ממש אשמח. אגב, איזה פרק אתה?)
matti2s0dgugjc60qz5q_zpsadd2d80f.jpg
בנוסף לזה הספקתי לצבוע היום מיני אחת. אבל רק אחת. מסתבר שלוקח לצבוע אותן די הרבה זמן. או שזה רק אני?
הנה תמונות שלה:
מקדימה.
hvufy8ge17u9gmbmor0c_zps390e3cb5.jpg

ומאחורה:
rmrejm58bj7e61i2zpdw_zps92af4bc1.jpg
מיני בינונית מינוס לפי דעתי.

תקטין תמונות.
ואם לקחת בטעות את של דינרבלו או את הצבוע אני אבקש אותם חזרה.
אם לא, אני אשמח לקבל את הגובלין ה-21 - אראגורן ואופק ישמחו להתנסות עליו בצביעה, ובתור מי שהביא אותם לתחום אני רוצה לעזור להם...

חזרה