• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כאן יקום עץ- לידתו של צבא הגרזנים האדירים

הויקינג

פונדקאי ותיק
נכון שזה שם אדיר :eek:rccooldark:
אני הולך לקנות בתור התחלה Dwarf Warriors
שזה סה"כ 12 גמדים
4 גמדים עם קשת
4 גמדים עם גרזן דו ידני
ו4 גמדים עם גרזן ומגן
אני הולך לרכוש אותם השבוע ככה שמסתבר שאבוא לאייקון מוכן
איזה צבעים אני צריך? (בערך- צבע בסיס, חום, כסוף לגרזנים, לשיריונות והמגנים וצבע עור והשאר נתון לבחירה)

אתה קונה מgw נכון?
אם כן, אני לא בטוח שזה יגיע בזמן הקרוב. אולי כמה ימים לפני אייקון, כך שצבועים הם כנראה לא יהיו.

בהצלחה.
אבל למה הצטרפת לצד הרע?

לא הבנתם...

אני משחק את הצד הרע וכמו כל בן אדם עם הגיון בריא (ובאלרוג, לצורך העניין. גם טרולים ואורקים ווורגים נחשבים) אני יודע שגמדים ואפלים הם הגזעים המרושעים ביותר.
ואני אפסיק להספים.

מזל טוב על ההזמנה! איזה גמדים קנית? הגמדים הרגילים של שר הטבעות או החדשים של ההוביט?

לגבי הצבעים שתצטרך - זה לגמרי תלוי באיזה סכמת צבעים אתה רוצה לצבוע אותם. אתה רוצה שהמדים שלהם יהיו אדומים? ירוקים? כחולים? או בצבע אחר?
פרט לכך, יש כמה צבעים די בסיסים שלא תלויים בסכמה:
- כסף: לכלי הנשק לרוב גם לשריונות, אלא אם כן מחליטים שאת השריונות צובעים בזהב.
- חום: שבו משתמשים לכל החגורות, הקשתות, המגפיים, כפפות, ולעיתים גם לשיער ולזקן.
- צבע עור: ברור מאליו, בשביל הצבע עור של הגמדים... אבל הצבע המדיוק תלוי באיזה גוון עור אתהה רוצה שיהיה להם - בהיר או כהה.
- וואש: צבע וואש הוא בעצם צבע מדולל מאוד עד לרמת נוזל. האפקט שהוא יוצא הוא בעצם הצללה - הוא מומלץ מאוד ומשפר מאוד את המראה של המודלים. בשביל לצבוע עם וואש צריך פשוט להעביר את המכחול על האזור שאתה רוצה. אני מציע להתחיל עם וואש שחור שהוא די בסיסי, ומשם להתקדם גם לוואשים אחרים אם אתה מחפש הצללות בגוונים אחרים.
הויקינג אמר/ה:
הם אף פעם לא היו "טובים" מה שמעניין אותם זה זהב
אמ... הם כן טובים, אבל אני לא אכנס אל זה כרגע. אם אתה מעוניין לשחק את הגמדים בצד הרע - לך על זה :)

ברק אמר/ה:
רגע אתה קונה של פאנטזי או LOTR? שים לב שפה בפורום החברה משחקים LOTR.... זה מודלים אחרים בסקקאלה שונה
אני מכיר את הקהילה כבר זמן מה, הייתי במפגש שלהם בדרקוניקון ואני קונה של LOTR (ולא של ההוביט)
איזה רעיון אדיר זה גמדים בצד הרע!!!
גמדים כאלה כובשים ואכזריים. אימפריית משספי הקרביים :bones:

הקטע של גמדים רעים זה בצחוק. אין שום קשר בין הצביעה לבין השייכות. אני מתכוון לצבוע את הגובלינים שלי בצבעים לא קשרים. סול צבע אותם באדום. תצבע איך שבא לל, אבל שיהיה יפה ;)

אגב, תתחיל לאט. תדע מה אתה עושה, תדמיין איך הם יראו. רק אז תצבע. וגם אז לאט

הויקינג אמר/ה:
זה לא ישים מכנית להפוך אותם לרעים?
darkmo10 אמר/ה:
אלא אם כן אתה ממציא נתונים חדשים, לא. הצד הוא חלק מהנתונים.
בתכלס אין בעיה לשחק את הגמדים 'בצד הרע' - משמע נגד מודלים מהצד הטוב.

חזרה