• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש משחקי שר הטבעות וההוביט באייקון 2013!

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אנחנו שמחים להזמין את כולם למפגש משחקי שר הטבעות וההוביט - באייקון 2013!

e1f13205e9300178a824bed8b8645307_zps15275295.jpg

2759d962f4acad752522f8a2a7375d3e_zps767437ac.jpg

יום?
יום ראשון(גם היום הראשון של הכנס) - 22.9.

שעות?
משעה 15:00 עד 19:00. ניתן להקדים ולמשוך חצי שעה לפני ואחרי האירוע.

איפה?
כנס אייקון 2013, באשכול פיס תל אביב, עירוני 3.

עלות?
60 ש"ח. לחברי העמותות המארגנות העלות היא 50.

לאתר הכנס:
http://iconfestival.org.il/2013/​

--​

כרגיל, המפגש יהיה ידידותי מאוד לשחקנים חדשים ומתחילים. זוהי הזדמנות מצויינת לשאול קצת מיניאטורות ולהתנסות במשחק ובחוקים בפעם הראשונה. אני אישית אלמד כל שחקן חדש שיבוא ואסביר ואדגים לו את החוקים - לאחר מכן, כמובן, הוא יוכל להשתתף בקרב עם מספר מיניאטורות.

שימו לב: השנה ההשתתפות היא בתיאום מראש איתי(הטלפון שלי נמצא פה: http://iconfestival.com/cod/sessions/שר-הטבעות-טורניר-מיניאטורות). כך אנחנו יכולים להיות מוכנים לפני הכנס ולדעת בדיוק כמה אנשים באים, וכך לחשב נקודות וצדדים כמו שצריך.
כל מי שמעדיף לתאם מראש איתי על גבי הפורום ולא בטלפון מוזמן. הוא רק צריך לשלוח לי הודעה פרטית בנושא.
תתאמו מראש, אחרת לא נתחשב בכם בחלוקת נקודות וכו' ויהיה לכם (ולנו) הרבה יותר להיכנס למשחקים.

--​
כל מי שמתכנן להגיע ו*תיאם ווידא* איתי שהוא מגיע, מוזמן לפרסם פה את רשימות הצבא שאיתם הוא מגיע כך שנוכל להתכונן יותר טוב. בשביל שנוכל לארגן קרבות מאוזנים לפני הדקה ה90 מומלץ לשלוח את רשימות צבא כמה שיותר מהר :p
אם יש לכם מודלים שאתם לא יודעים את ערך הנקודות או החוקים שלהם, אתם מוזמנים להודיע לי ואני אעביר אותם לכם באופן פרטי.

אתם מוזמנים להודיע בעץ אם תגיעו לכנס, לברר לגבי פרטים ולדון ברשימות שלכם לקראת המפגש. כל שאלה אחרת ונוספת שיש לכם לגבי האירוע אתם מוזמנים לשאול בעץ הזה :)

--​
אני אשמח לראות נוכחות גבוהה של חברי הפורום - בביגור היה מגניב, והבנתי שבדרקוניקון היה מגניב ואני רוצה שבאייקון יהיה עוד יותר מגניב.
(דרך אגב, אם דסטריקס מבריז גם הפעם, עושים עליו לינץ׳ בכנס הבא! תפיצו את השמועה! :p )

נתראה שם!

--

Gandalf אמר/ה:
שולחן 1 - גנדלף נגד נקסטורל + ויקינג(?)
שולחן 2 - גאלאן נגד הויקינג + רוי
שולחן 3 - דארק סית' נגד דארקמו.
שולחן 4 - אראגורן

חשבתי שאנחנו נקבע יותר פעמים בשנה!
ולא הייתי אומר ש40 שקל זה הרבה. אם אתה לא יכול לקנות עם זה אופניים פשוטות, זה לא הרבה. זה החוק של החיים שלי מעכשיו :D

פי 2. וכן. זה קרב צדדי. אנחנו מגיעים חצי שעה לפני, עושים תקרב. אם הוא ארוך מידי ממשיכים אחרי. אני לא מבין למה זה חשוב לך. ועכשיו אני רוצה להפסיד כדי לראות את ריקוד הניצחון של עומר :p

חזרה