• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

זמנים באייקון

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
שלום לכולם,

מתחילים לארגן את אייקון ואת לוח הזמנים שלו וגם מה שאנחנו מתכננים לעשות נכנס לשם.
אני אשמח לדעת כמה זמן לפי דעתכם אנחנו צריכים ומה אנחנו רוצים לעשות.

מה שנראה לי בתכלס -
- אנחנו נעשה 'משחקי ידידות', כי טורניר שבו כל הצבאות צבועים/בלי פרוקסי/רשימות של 1000 נקודות לא נעשה.
- אני מניח שלא נצטרך יותר מ2 שולחנות - הם באותו הגודל של השולחנות מאייקון הקודם, מי שהגיע זוכר שהם היו די גדולים ועם תכסית.
- האפשרות שיבואו שחקנים חדשים דנדשים שלא הכירו את התחביב בכלל כמו שבאו באייקון הקודם הוא פחות סביר(כי האירוע הוא לא משחקי הדגמה אלא משהו קהילתי), אבל אם מישהו שהוא לא מאיתנו יירשם אני אלמד אותו את החוקים, זה לא קריטי.
- לפי דעתי עדיף להתחיל בבוקר, כי בצהריים לרוב אין כוח ובערב אנשים לא יכולים(צריך לחזור הביתה וכו').
- כמה שעות נצטרך - אני ממש לא בטוח, זה די תלוי כמה אנשים יגיעו. נגיד, אם נהיה בהרכב מלא - כולל עמית, דסטריקס, טייגר עם הצבאות שלהם או עוד אנשים כמו העוג הברברי עם היחידות שלהם(ואני מתנצל אם שכחתי מישהו) - אז עדיף שניקח כמה שיותר זמן בשביל משחקים גדולים ומגניבים. אם נהיה בהרכב קטן יותר אז פחות זמן.
כמה זמן בדיוק - you tell me. אני מניח ש4 שעות זה סביר?

זהו. תגובות מהירות עדיפות, כי הלוח זמנים של אייקון נסגר ביומיים-שלושה ימים הקרובים(!) אז אין המון זמן לתכנן, אפילו עדיף לסגור את הפרטים האלו היום. שוב, החשובים שבהם - כמה זמן נצטרך, באיזה שעה נתחיל.

תודה רבה מראש!

חזרה