• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[THbT] ערכי הנקודות של תורין ושות׳ וגובלינים

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
בצעד חכם ומפתיע, GW פרסמו את ערכי הנקודות של כל המודלים שמגיעים מהערכה של Escape From Goblin Town - תורין ושות׳ והגובלינים. למי שלא ידע, בקופסה המקורית לא היו ערכי נקודות(מה שגרם לי לנסות ולחפש תמונות ממוזערות של ערכי הנקודות שלהם באתר של GW בשביל שאני אוכל לשחק... לא כיף).
הנה:
http://www.games-workshop.com/gws/c...01a&section=&aId=29900002a&_requestid=1276770
(אני כבר שמרתי את זה למקרה שהם יתחרטו ויורידו את זה :) )

בנוסף, יש עוד מספר מודלים בקו של ההוביט שלא קיימים להם ערכי נקודות או חוקים בספרים, כמו יאזנג וחיילי/קפטן ארבור. אני מקווה שהנתונים וערכי הנקודות שלהם גם יתפרסמו באתר.
(והתקווה הכמוסה שלי היא שלאט לאט כל הנתונים וערכי הנקודות של המיניס בקו של ההוביט ייחשפו באתר, וכך שחקני שר הטבעות יוכלו לוותר על לקנות ספר חוקים ב200 שקל ופשוט לקנות מיניאטורות)

בהזדמנות זו, וכשכל החוקים של המודלים האלו נחשפו, אני אשמח לדבר קצת קראנץ׳-
- מה דעתכם על החוק החדש של הגובלינים הפשוטים? נראה לי שהוא ממש יעיל ואפילו כמעט OP ביחס לכמות הנקודות שעולה כל מודל. בצבא שכולו גובלינים זה מטורף לגמרי(כל גובלין מקבל עוד 2 התקפות בלי צורך לשלם עוד נקודה על חנית, ובלי לשלם הרבה על המודל בכלל - 4 נקודות!). עריכה: פתאום שמתי לב שזה עובד גם עם הקפטנים שלהם... מגניב.

- היכולת המיוחדת של מלך הגובלינים היא מטורפת לגמרי. *כל פעם* שהוא נפצע, הוא מגלגל ק6 וב3+ הפציעה ׳נעלמת׳. אלא אם כן אתה גנדלף או תורין, כמובן.
חוץ מזה, הוא גם מקבל מיני-sorcerous blast... ובמקום לבזבז נקודת will, הוא מבזבז גובלין :)

Gandalf אמר/ה:
- היכולת המיוחדת של מלך הגובלינים היא מטורפת לגמרי. *כל פעם* שהוא נפצע, הוא מגלגל ק6 וב3+ הפציעה ׳נעלמת׳. אלא אם כן אתה גנדלף או תורין, כמובן.
חוץ מזה, הוא גם מקבל מיני-sorcerous blast... ובמקום לבזבז נקודת will, הוא מבזבז גובלין :)
יש עוד מודלים שבמקום לבזבז מהכוח שלהם, פשוט מבזבזים מודל מתוך הצבא שלך? זה נשמע כמו טוויסט מדליק.

האחווה ממש לא גרועה והם ממש לא OP. אני חושב תמיד הרבה גיבורים בעוצמה פחותה ינצחו מעט גיבורים בעוצמה רצינית.
אלא אם אתה רוצה rematch? :p

אני חושב שניצלת ממש לא טוב את נקודות המייט שלך(לנצל 2-3 מייט בתור בשביל לנצח בduel נגד אחד הגמדים המעפנים?).

King Revange אמר/ה:
Gandalf אמר/ה:
יש עוד מודלים שבמקום לבזבז מהכוח שלהם, פשוט מבזבזים מודל מתוך הצבא שלך? זה נשמע כמו טוויסט מדליק.
הדבר הכי קרוב שאני מכיר זה יחידת ה-Cyclope במשחק Heroes of Might and Magic 5, שמשליכה גובלינים בתור תחמושת.

לא בדיוק משחק מיניאטורות - אבל בהחלט יש השפעה הדדית בין סדרת HoM&M ובין משחקי המיניאטורות השונים כבר קרוב לשלושים שנה.

the Nerubian אמר/ה:
King Revange אמר/ה:
Gandalf אמר/ה:
הדבר הכי קרוב שאני מכיר זה יחידת ה-Cyclope במשחק Heroes of Might and Magic 5, שמשליכה גובלינים בתור תחמושת.

לא בדיוק משחק מיניאטורות - אבל בהחלט יש השפעה הדדית בין סדרת HoM&M ובין משחקי המיניאטורות השונים כבר קרוב לשלושים שנה.
גובלינים בתור תחמושת? וואו. אין גבול למה שאפשר לעשות עם זה. עוד דוגמאות לדברים מהסוג הזה?

beautiful-eyes.jpg

אני מוקסם ממה שאתם מראים לי. עולם של אופציות בלתי נדלות... אפשר ליצור מפלצות שמבזבזות מפלצות חלשות יותר, או תוואי שטח או מלכודת...

יש גם את שטן התהום של מו"ד 4, שאחד מהכוחות שלו הוא לגרום לשטני לגיון להתפוצץ (הוא יכול לזמן אותם... אבל כדאי שיתחיל את ההתקלות עם כמה מהם רק בשביל להעצים את התחמושת).

עכשיו מהר! לך אל פורום מו"ד או מ"ת כללי, היכן שהדיון שייך, ועשה את מלאכתך!

חזרה