• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[THbT] הוצאות מאי - מזחלת הארנבים של רדגסט!

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
שלום לכולם!

אז בחודש מאי ישוחררו עוד מספר מיניאטורות לקו של ההוביט, ואני - כמו תמיד - אהיה פה בשביל לעדכן אתכם במהירות בנוגע לשמועות, לדעות ולתמונות הכי חדשות.
מישהו בTOR פרסם את הרשימה של מאי. היא נראית אמיתית, ואאל״ט מישהו אחר כבר אישר אותה:
1680dc498d8fd62c85fa6f402100c058_zps92a57504.jpg

אם תסתכלו למטה (ממש בסוף בצד שמאל) תראו את רדגסט ברשימה.
בנוסף, יש כמה שמועות שנראה עוד עלפים במאי, ואולי גם את אזוג!

אני יודע שכרגע זה לא ממש מעניין, אבל זה כל מה שאפשר לפרסם בלי שGW יתבעו את הפורום. בימים הקרובים תראו הרבה יותר תמונות.

שבוע טוב!

39b412783959dba365349b073d1a3871_zpsced46eb6.jpg

כן, זה קטן ומעפן ולא רואים כלום, אבל אולי אתם תוציאו מהתמונה הזאת יותר ממני(תקולל, אייפד. תקולל). מחר כנראה תבוא תמונה נורמלית.
מצד שני זה אומר שכנראה אין עוד הוצאות להוביט החודש... בעסה. אבל אולי GW יפתיעו.

לפי המחיר כנראה אנחנו אמורים לצפות לערכת פלסטיק גדולה, שזה טוב. והפוזה, ממה שאני רואה - בקושי - נראית סבירה.

דארקמו - מסכים, בעיקר כשיש המון מודלים צמודים אחד לשני וכשאתה נוגע באחד כולם זזים מהמקום. אבל במקרה הזה זה ממש מגניב :)
ותחשוב מה אפשר לדחוס לבסיס הזה, מבחינת תכסית? ראשים ערופים, סלעים, נשקים, צמחים, גופות, you name it...

דרך אגב, מצאתי תמונה של בחור שהחליט לעשות את המזחלת של רדגסט בעצמו. מה דעתכם?

688385ea8e27c5792c3829bb9be2da48_zpsd59f84b0.jpg

אני חושב שהמודל נראה טוב. הפוזה של רדגסט מEFGT היא מגניבה, והבסיס בגודל נורמאלי. רק חבל שכל הארנבים זהים.

דסטריקס אמר/ה:
המודל הרשמי נראה יותר "בתנועה" ומקצועי, אבל הפרוקסי פשוט טוב ולא גולש מהבסיס.
וחוץ מזה הפרוקסי יותר מדויק לסרט - הארנבים מובילים את רדגסט בצורה משוחררת, הם לא קשורים צמוד כמו שורת עבדים או סוסי משא.

תסתכל שוב על מזחלת הארנבים בסרט - הם קשורים ככה כמו שורת עבדים או סוסי משא או שהם קשורים יותר בחופשיות?
בסרט הם רצים בנפרד אחד מהשני יחסית - ארנב דוהר מימין, ארנב דוהר משמאל, כמה ארנבים מפוזרים, ורדגסט נהנה מכל רגע.

לא מצדיק עץ חדש וגם לא ממש מתאים לשולחן העגול - אז הנה זה פה!

26ade57f1e8744059fbe6c2b671834b8_zps51189ff9.jpg

אם לא הבנתם את זה מהתמונה, סילבסטר מקקוי, השחקן שמשחק את רדגסט בסרט, קנה את הסט של EfGT.
הנה הציטוט של מי שהביא את התמונה:
A friend of mine who runs a wargaming store in a nearby town (we often work together for things) has gone off to attend screencon this weekend up North. Who should he meet? None other than Sylvester McCoy who bought an Escape from Goblin Town boxed set, because apparently they got his shoes "just right". How awesome is that?
אותי זה משעשע :)

Gandalf אמר/ה:
הוא היה גם טוב גם כשהוא שיחק את הדקוטור בדוקטור הו :)
ידעתי שאני מזהה אותו מאיפשהו!

בכל מקרה, on topic, קשה לי לראות את המיניאטורה הזאת בשימוש. היא נראית מעולה, אבל גם נראית ממש לא נוחה.

חזרה