• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ווראהמר פנטזי

אהלן, אני שחקן אימפריה אז אני אוכל לעזור לך אם תשאל עוד שאלות...

הבריטונים הם צבא שמבוסס על אגדות אבירים ועלמות חן, מאופיינים בפרשים שלהם, שהם חזקים ומשוריינים, כאשר בקסם וירי הם קצת יותר מוגבלים.

נקודת החוזק של האימפריה היא בגיוון שלה, אמנם הם לא חזקים בתחום אחד מסוים אבל בכל חלק בקרב יש להם כלים מתאימים, כולל כמובן תוספת משמעותית של אבק שריפה והמצאות משונות...

הייתי בעיקר ממליץ לך ללכת עם הצבא שנראה לך הכי יפה, הטקטיקה כבר תצטרף בדרך, אם תרכיב לך צבא שאתה אוהב את איך שהוא נראה כבר תמצא דרך טובה לשחק איתו.

לשאלתך הראשונה- כמו שאמרו, ברטוניה זה יותר ימי הביניים סטייל, בלי הרבה קסם ועם יותר אבירים משוריינים. לדעתי הם גם לא מחלק אימפריית בני האנוש.
לשאלתך השנייה- לא רק לגמדים יש תותחים, לאימפריה לדוגמה יש תותחים משובחים, לאבירי הכאוס יש האל קאנון ולסקייון (אנשי עכברוש) יש תותח ברק או משהו כזה. אגב- אם התכוונת לבחור צבא לא כדאי לך לבחור אותו על פי התותחים- למשל חבר שלי שמשחק אלפים רמים הצליח להביס טנק של האימפריה עם היחידה הזאת: http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440062a&prodId=prod900165a ובתור שחקן ליזרדמן אני יכול להגיד לך שגם ליזרדמן זה דבר מטורף וחזק.

חזרה