• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[THbT] עץ צבא - העמים החופשיים ושות׳ - בומבור

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
שלום לכולם!

העץ הזה יאגד את פיתוח ׳הצבא הטוב׳ שלי - רובו יהיה צבא עלפים-ריבנדל, אבל יהיו בו גם נשרים, קוסמים, 13 גמדים והוביט אחד - ואני פתוח לכל דבר אחר שיבוא.
(ומכאן גם מגיע השם של העץ. כן, אני יודע, אני כל כך מתוחכם...)

אז אתמול החלפתי מיניאטורות עם טייגר - צבא הגובלינים הצנוע שלי תמורת טורין ושות׳ +מרדגסט...
(בהזדמנות זו, כולם להגיד מזל טוב לטייגר ועמית על הצבאות החדשים שלהם! קולולו!)
בכל אופן, היום מיהרתי להדביק, לרסס ולהתחיל לצבוע כמה שיותר מהם לקראת המפגש המסתמן לפורים(וסתם לכיף).

אז קודם כל, מילה על האיכות - האיכות של המיניאטורות היא מצויינת. הפיסול פנטסטי ורמת הפרטים מעוררת הערצה - במיוחד במודלים של אואין וגנדלף. התלונה היחידה שלי נגד המיניאטורות האלו היא שיטת ההרכבה - במקום הפינים, החליפו אותם במין ריבועים מוזרים שלא-לגמרי-נכנסים-כמו-שצריך. המודל הכי בעייתי בקטע הזה הוא ביפור, שממש נאבקתי בהרכבה שלו. אבל זה לא עניין רציני, בגלל שרוב המודלים לא זקוקים להרכבה בכלל(הוריי!).

ועכשיו, לתמונות:
גנדלף בסכמה אפורה:
3756b68373079cccabb60097b80552ac_zps10c232c6.jpg

טורין בסכמה כחולה:
e3eee75907ab919db120048cd8c056e4_zpsb0327469.jpg

באלין:
2a64d4631e187f283c5204cff901ae88_zps7cf44eaa.jpg

בילבו:
080919bee8ade46ec891028c4914c683_zps03908458.jpg

אני מתנצל על האיכות הירודה של התמונות - צילמתי עם אייפון. בנוסף, בדיוק סיימתי לרסס אותם והצבע עדיין היה טרי-משהו.

בכל אופן, אני מקווה שתראו המון עדכונים בקרוב. אני גם אשמח לשמוע את דעתכם, עכשיו ובעתיד!

בהחלט, הפיסול ברמה גבוהה הרבה יותר מאלו של היחידות הרגילות מLotR.

היום סיימתי לצבוע את באלין ובילבו בחצי הדרך(אין לי צבע טוב בשביל השיער שלו, אז אני מנסה שילובים של צבעים שונים), תמונות היום או מחר!

התכוונת ל'מחכה להילחם ולהפסיד למודלים האלו' ;)

בכל מקרה, היום סיימתי את באלין.
b2361981d3dcf1a914741f66326e2614_zpsd62bc746.jpg
(יש לציין שהפנים והזקן שלו עדיין לא גמורים)

0b19934ccd75d0d7ec20863269694624_zps13245578.jpg

בנוסף, ביקשו ממני בפרטי לצלם גם מיניאטורות שעדיין נמצאות בתהליכי צביעה ועדיין לא הושלמו. אז הנה:
9db7900b0638442c6320c74679d8251f_zps8977b959.jpg

בחרתי לדבוק בגרסה של הספר ולצבוע את הכובע של גנדלף בכחול ואת הצעיף שלו בכסוף, ואני מרוצה. לפי דעתי הגרסה של גיימס וורקשופ אפורה מדי(באמת. הגלימה אפורה, הצעיף אפור, הכובע אפור).
שלב הבא זה לצבוע את הזקן, לתקן טעויות(כמו טיפה של צבע על המטה, אם מישהו שם לב), ולאחר מכן wash והיילייטס.

מודלים מועולים, עבודה מאוד מאוד טובה, והכובע של גנדאלף נראה יפה, נראה לי שאחרי קרב או שניים נגדו אני כבר אוכל לשאול אותו כי הוא לא יזדקק לו יותר :eek:rcteeth:

תודה רבה לכולם!
דארקמו - הכחול של הכובע נראה בוהק כי הצבע עדיין היה טרי כשצילמתי. אחרי הוואש הוא נראה הרבה יותר כמו שרציתי - מרופט וישן, והרבה פחות ׳ילדותי׳.

בכל מקרה, אתמול בערב סיימתי את גנדלף.
מקווה שהתמונות יצאו בסדר, ניסיתי דרך אחרת:
a427865db876d71fb609b1dc5c658612_zps66d77927.jpg

4c5fc1457895e0c5660f768f1b71d7bf_zps14bb0523.jpg

ועכשיו אני צריך את עזרתכם בכמה דברים, ואני אשמח אם תעזרו לי.
1. האם הצילום(הצילום עצמו, לא המודל) נראה טוב? ניסיתי שיטת צילום אחרת. אם היא נראית יותר טוב מזו שעשיתי עד עכשיו, אני אעבור אליה.
2. איך לדעתכם אני צריך לבסס את המודלים? מצד אחד יש לי את החצץ הטוב שאיתו ביססתי את צבא האורוק האי הישן שלי, מצד שני אני לא בטוח כמה הוא מתאים למודלים האלו. וכרגע אין לי שום חצץ/חול אחר - אז אולי כדאי לחכות למשהו יותר מתאים(אולי דשא)?
3. האם אתם רוצים לראות פה גם את ׳חורבות אוסגיליאת׳?
4. איזה מודלים אתם רוצים לראות פעם הבאה? את בילבו כמעט סיימתי, אבל אין לי בעיה לעבוד לפי מה שאתם רוצים.

בכל אופן, עד העדכון הבא - אני מקווה שנהנתם!

וואו!
עכשיו גנדלף נראה מעולה!
1. הצילום נראה טוב. הרקע באמת צהוב או שזה גם בגלל הטכניקה?
2. גנדלף נראה לי דשא. באלין נראה לי חצץ.
3. אני אשמח.
4. הכי מעניין אותי איך יצא מלך הגובלינים - אבל תעשה איך שבא לך.

1. הצילום נראה טוב יותר ככה, אבל אם אפשר את זה לא מהצד ועדיין לשמור על הרקע הצהוב זה יהיה הכי טוב.

2. מסכים עם דארקמו. גנדלף ובילבו דשא, הגמדים שבמילא חיים בהרים חצץ.

3. יהיה אדיר אם כן, בעד בהחלט.

4. תורין ובילבו :)

1)הצילום נראה הרבה יותר טוב ומציאותי
2)כמו מה שאמרו מעליי, גדאלף ובילבו דשא, גמדים חצץ
3)ברור!
4)מה זאת אומרת? צריך לבחור איזה מודלים שלך אנחנו רוצים לראות?! אנחנו רוצים את הכל!

אוווף, חשבתי שהתמונות נראות ישרות(ככה זה על האייפד). אין לי מושג למה הן הפוכות.

גאלאן - כנראה זה מהאור, אין שם ירוק במציאות :)

דסטריקס - ברור שתראו את כולם - רק תבחרו את הסדר ;)

בכל מקרה, התחלתי לעבוד על טורין לבקשתו של רועי.
הנה בילבו:
photo_zpsb5caf9b4.jpg

(היידים שלו נראות שחורות מהוואש - לא שמתי לב לזה כשצילמתי, ועכשיו כבר תיקנתי את זה)
השיער היה קוץ רציני לעשות - תערובת של צהוב-חום-לבן.

חזרה