• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הצבא של rui - הטובים, הרעים, ומה שביניהם

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
ובכן, מה יש לנו היום? יש לנו צבא גונדור צמא לצדק, שאני אוהב לשחק, ואת צבא הגובלינים, שאני שונא את הטרול שלהם.
טוב, אז קצת נפרט לכם על המניאטורות, ובקרוב אני אביא תמונות (אחרי שאני אצבע את הכל).

!For Gondor, Alsar

צבא גונדור שלי מורכב מ:

12 קשתים גונדורים, כרגע לא צבועים.
12 חיילים עם חרב ומגן (עוד הגנה!), כרגע לא צבועים.
12 חיילים עם חניתות (עוד תמיכה!), כרגע לא צבועים.

מדריל (Madril), קפטן ית'לין, לאחר שבורומיר עזב למסע ולא חזר. הוא קפטן משני, וקשת טוב מאוד (כמו האלפים) שמתחיל עם ציוד מלחמה נחמד מאוד ועולה קצת יחסית לקשת טוב. נחמד ביותר, כרגע לא צבוע.
סיריון (Cirion), סגן אמון באראד. הוא קפטן משני, שמתחיל עם ציוד מלחמה נחמד מאוד, ועולה קצת יחסית לבשר תותחים מתקדם. נחמד ביותר, כרגע לא צבוע.

למרות שהם לא מהצבא האמיתי של גונדור, כל אחוות הטבעת שלנו תעמוד לצידה של ממלכת הטוב במלחמה. כל האחווה צבועה, ואפשר להתחיל לסקור אותה:

גנדלף, שהוא הדמות האהובה עלי ביותר (בגלל החוכמה, לא האפיות!). מטיל קסמים חזק ביותר, שזה ממש נדיר בעולם של שר הטבעות. קשה מאוד לחסל אותו, כי הוא יכול לגלגל המון פעמים כדי להתחמק מפציעה. צבוע, הגלימות יצאו לי ממש טוב.
אראגורן, שאיך ישכח הוא, הלוחם הRanger המעולה שמנהיג את כל הסרטים. הוא לוחם חזק מאוד בקרב, ולא ינוצח בקלות. הוא מקבל נקודת Might (שעוזרת לפגוע ולחסל) כל תור בחינם! זה טירוף! המניאטורה שצבועה הכי טוב אצלי לפי דעתי.
בורומיר, שהוא הבחור עם ההמון (המון!) נקודות Might, והוא פשוט מכסח בוסים (הוא יכול להטות מכה כדי שהוא יפגע לגמרי בזכות כמות הMight, אפילו ב1!). הוא יכול להפחיד את האויבים בהתחלת הקרב. המגן צבוע לי ממש טוב, והפנים.
לגולס, שהוא כנראה הדמות שרובנו מכירים חוץ מגדנלף. שערו עדיין לא צבוע, רומ"ח, תביאו כבר את הצבע הצהוב! הוא יעיל להפליא, ויכול לעשות מכה אוטומטית בתור (מעולה נגד בוסים). צבוע לי לא רע, אני חושב שהשריון יצא הכי טוב.
גימלי, שהוא הדמות שרובנו לא ישכחו בגלל ההומור והפארודיות על הגמדים. הוא לוחם חזק, שיכול לנווט את סגנון הלחימה שלו לאיך שתרצה (בערך). חזק להפליא בזכות ההגנה שלו. הוא צבוע לי לא רע, אבל הריאליסטי של הגרזן יצא לי די טוב.
פרודו, שהוא גיבור הסאגה העצומה שלנו, ונושא הטבעת האחת. במשחק הוא יכול להעלם, ויש לו אפשרות להגנה והתקפה טובות מאוד, אבל לא מצאתי תועלת להעלמות. מילא. צבוע לי בסדר+, אם כי לא ברמה מדהימה. הגלימות יצאו שם הכי טובות.
סאם, עוזרו הנאמן של פרודו, ונושא המחבת הקדוש שרצח את אחד הגובלינים בסרט! ווהו! הוא לא מדהים, ויכול להיות מחוסל בקלות. לא יותר מבשר תותחים לטווח ארוך מהרגיל, ונצבע לי לא משהו. השער לא צבוע, תביאו צהוב-כתמתם! התרמיל יצא טוב.
מרי, שנאמן בכל ליבו לרוהאן, ופיפין, שליבו בגונדור. לשניהם יש גרסאות אחרות, ואני נהנה יותר להשתמש בהם (בקרב בדרקוניקון הם רצחו המון גובלינים במקום להיות בשר תותחים!). הגרסא של פיפין יותר טובה בקרב עם גונדור. שניהם צבועים בסדר.

טוב, זה היה הצד של החברה הטובים.

ולפינה האחרונה שלנו, מתכנן לקנות:

- קפטנים לגונדורים, כדי לגוון בצבא.

- תיק לנשיאת מניאטורות, כי כבר נמאס להיסחב עם זה בצורה לא נוחה.

בסימן שאלה:

- פרמיר. יקר אבל מגניב, ולצד שאני הכי אוהב. אני קרוע מבפנים.
- ברגונד. יקר יחסית לאחד, אבל נאמן בטירוף ויכול להילחם עם פיפין (תקראו את הספר כדי לדעת מי הבחור המגניב הזה).

זה הסוף, העמוד יתעדכן מדי פעם, ואם יש לכם שאלה על הצבאות אתם מוזמנים לשאול פה או בפרטי. כל שאלה אחרת יכולה להישאל בעץ השאלות :)
מקווה שנהנתם!

בחייך, רועי, אתה מעלה פה את הרף :) !

סקירה כמו שצריך. ועכשיו גם אני צריך לפתוח עץ כזה, לעזאזל. תודה רבה באמת!

אהמ.

בכולופן. הצעה - אל תעדכן את העץ, פשוט תכתוב בהודעה חדשה.
בנוסף, העם דורש תמונות!

לקנייה הבאה שלך לגובלינים, אני ממליץ לך בחום לקנות את הmoria goblin drum. גם מתנהג כמו banner ונותן לכל הקרבות שלך לגלגל מחדש, וגם נותן +1 אומץ לכל הגובלינים בשדה הקרב. ואם להיות ישיר, הגובלינים צריכים את האומץ הזה!

לקנייה הבאה שלך לגונדור את צריך לקנות את הסיירים של גונדור. פשוט קשתים *מעולים*, ברמה של אלפים. הייתי אומר שהם חובה לכל צבא של גונדור.

בכל מקרה, בהצלחה(ותביא כבר תמונות)!

תודה, תודה :)

אכן, הסיירים המהוללים של גונדור ידועים בשמם. הרצתי קרב איתם והם פגעו המון.
בהחלט אפשרי להוסיף את התופים. ישווה קצת את גבולות הלחימה של הגובלינים (אם הם לא בורחים שימותו בכבוד...)

ואני הייתי שמח לראות יחידת פרשי גונדור (זה גם יקזז קצת את ההבדלים בין הצד הטוב לרע) יהיה מגניב לעשות קרב גם עם רגלים,גם עם פרשים וכתוספת נביא כמה יצורים גדולים ונחמדים שיתבלו את הקרב עוד קצת

תמונות סופסוף! אחרי מלחמה ארוכה (מאוד) עם המצלמה על איפה לשים את הצופציק (כמה זמן לא השתמשתי המילה הזאת :p ) בסוף הלכתי לאמא שלי, שהפכה את הדבר הקטן ואז הוא נכנס למצלמה.
גאוני.

צילמתי משני הצדדים עוד תמונות יבואו עוד מעט, רק מעלה את הכל :)

תמונות, רבותיי!

מתחילים מסאם:

IMG_0981.jpg

ומאחור:

IMG_0982.jpg

מרי או פיפין. נראה לי מרי:

IMG_0983.jpg

ומאחור:

IMG_0984.jpg

לגולס (השיער לא צבוע. תביאו כבר בלונד!):

IMG_0986.jpg

ומאחור:

IMG_0985.jpg

פרודו, נושא הטבעת:

IMG_0987.jpg

ומאחור:

IMG_0988.jpg

גימלי:

IMG_0989.jpg

ומאחור:

IMG_0990.jpg

אראגורן, יורש יסלדור:

IMG_0991.jpg

ומאחור:

IMG_0992.jpg

גאנדאלף האפור, שצבוע אצלי הכי טוב :)

IMG_0993.jpg

ומאחור:

IMG_0994.jpg

פיפין או מרי, נראה לי פיפין:

IMG_0995.jpg

ומאחור:

IMG_0996.jpg

בורומיר:

IMG_0997.jpg

ומאחור:

IMG_0999.jpg

תודה, תודה :D
הבעיה עם אראגורן זה שניסיתי לעשות לו זקנקנן, כמו שיש לשחק בסרט, והוא הלך ימינה מדי.

יאללה, נאגלה שנייה. אחר כך אני הולך לצבוע גונדור ולהעלות:

הוורגים מסודרים בשורה גדולה.

IMG_1001.jpg

קצת תקריב עליהם לא יזיק :)

IMG_1004.jpg

כל הגובלינים שלי, כי אין לי כוח לפרט על כל אחד ואחד. אפשר לשים לב לשיפור בחלק מהם, ואפשר לשים לב לראשונים...

IMG_1005.jpg

דורברוז, מלך הגובלינים, שיצא נוראי ומעוות.

IMG_1006.jpg

הצד האחורי שלו יצא נורמלי, מצד שני.

IMG_1007.jpg

הטרול, שזוכה לתקריבים. הציפורניים גרועות, פעם הן היו טובות אבל אז נגעתי בזה ופום. הלך קפוט הציפורניים. חבל, חבל...

IMG_1008.jpg

ולצד השני.

IMG_1009.jpg

קדימה צעד!

IMG_1010.jpg

הגב שלו יצא לי ממש ממש טוב, אבל זה ממש קל. החום הכהה הזה מוצא חן בעיני (על הבד).

IMG_1011.jpg

העטלפים, שהחלטתי לעשות את כנפיהם שחורות ולא אפורות. תתרגלו :)

IMG_1012.jpg

ומאחור.

IMG_1013.jpg

תודה רבה :)

עוג - די הרבה, השקעתי המון כסף בלהזמין מGW (משהו כמו 3 הזמנות מפוצצות), ואז פתחו את העניין ברומ"ח. זה היה מבאס ומשמח גם יחדיו.
עטלפים, שכחתי לציין שם.
ככה בא המודל, ככה זה היה בסרוט.

קודם כל, הצבעיה מעולה. כל הכבוד!

גנדלף, פיפין ואראגורן אכן נראים מעולה. חסר לך לתבוע את המגן של בורומיר, לפי דעתי. ואת מגיני התכפיים אתה יכול לצבוע בזהב בשביל להוסיף עוד גוון למודל.

לוורגים -
קודם כל, נראים טוב.
שנית, עכשיו אתה יכול לערבב חום וטיפה לבן ולעשות עליהם דרייבראש, וכך ייוצר האפקט המגניב והפשוט של פרווה. תנסה על מודל שלא אכפת לך ממנו קודם, ואז תראה איך זה הולך עם השאר.

שיט, עכשיו גם אני צריך לפתוח עץ כזה...

בקרוב, חגב צעיר. בקרוב.

תיקח מכחול אחד, תיקח כמות סבירה של חום, תשים בפלטה מפלסטיק. תשטוף את המכחול.
תיקח מכחול אחר, קטן יותר, ואיתו תיקח ממש מעט לבן - תשים את הלבן על הפלטה עם החום ותערבב עד שיווצר לך גוון חום בהיר - אם יוצא לך וורד, אז שמת יותר מדי לבן.
עכשיו תיק מברשת יבשה, תיקח מעט מאוד צבע, תעבור עליו על דף/פלסטיק שאתה לא צריך ותוריד ממנו קצת צבע, ואז תעבור איתו על הוורג - לא כמו שאתה עובר עם מכחול רגיל, אלא ביותר מהירות ובפחות בכוח. אתה לא מנסה למלא את הצבא, רק שהוא ייקלט בקצוות של הפרווה.

חזרה