• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התקפות קסומות בWARHAMMER

super sorcerer

פונדקאי ותיק
ב"ה
יש לדמות יכולת שאומרת שאפר להתקיף אותה רק עם MAGICAL ATTACKS. מה זה בדיוק כולל?
האם כל נשק קסום נחשב MAGICAL ATTACK, או שרק חפצים שרשום במפורש שהם הופכים את ההתקפה לMAGICAL?

כל נשק קסום(ונשק רונה),קסם(או נזק מהסדן של הגמדים)וירי שהוא לא נשק מרשימת ההחפצים הקסומים של העם שלו שכתוב שהוא קסום(או מכונת מלחמה גמדית עם רונה/ות)עושים נזק קסום.
אנחנו נשמח לשמוע עוד פרטים עליך(כמו אילו צבאות אתה משחק,בן כמה אתה,איך קוראים לך,מאיפה אתה,איך הגעת לתחום וכו')..

הנה עוד פורום שהקהילה כותבת בו-forums.the-orc.com(פורום תחביב ופורום קהילה).לי קוראים שם the iron king(שם תוכל למצוא גם תשובות יותר מהירות).

תומר

ב"ה
לפני יומיים רכשתי צבא של אנשי לטאה.
אני בן 22.
קוראים לי ברק הראל.
אני מקרית-אונו.
לפני כשנתיים שיחקתי פעמיים נגד חבר, אני כנראה אשחק נגדו בשבועות הקרובים עם הצבא החדש שלי.

שאלה נוספת, איזה LORE כדאי ללמוד בשביל הSLANN שלי?
ההתלבטות היא בעיקר בין מוות חיים ואור, כי רק אלה מאפשרים ריפוי. הSLANN הוא גם הגנרל וגם נושא הדגל של הצבא, אז אני רוצה שיהיה לו דרך לרפא את עצמו, אני לוקח את ההDDISCIPLINES OF THE ANCIENTS הבאים:
FOCUS OF MYSTERY, TRANSCENDENT HEALING, HIGHER STATE OF CONSCIOUSNESS, SOUL OF STONE.
ככה הסיכוי שהוא ימות בגלל MISCAST יותר נמוך, וגם יהיה הרבה יותר קשה להרוג אותו באמצעים רגילים. וכמובן שאם אני יודע את כל הלחשים מLORE מסויים אז זה בטוח יכלול גם את הלחשי ריפוי.

נחמד לשמוע שיש שחקן לטאות חדש.
בכל מקרה,הייתי ממליץ לך לא לבנות על קסמי ריפוי,כי היריב ידע שהוא צריך לדספל אותם.
אבל אני כן אוהב את תורת האור ובכלל אני אוהב את השמיימית,הצל וחיים יכול להיות נחמד(אם משחקים על לוח עם דברים של עצים וסלעים).
אבל באש קסמים 5 ו-6 הם נחמדים,המתכת נגד צבאות משוריינים,המוות נגד צבאות עם LD נמוך והחיות טוב רק לקוסמים דרגה אחד שייקחו את קסם מס' 1(אבל הקוסמים הסקינקים יכולים רק את השמיימית והסלאן לא יבזבז את עצמו על תורת החיות).

תומר

ב"ה
אני כנראה אבחר מוות, בעיקר בגלל הלחשים השני והשלישי. הם מאוד יעילים בהתנקשות במטרות שקשה לפגוע בהם. STEAL SOUL זה כנראה אחד הלחשים הכי יעילים נגד גיבור שרוכב על דרקון. גם הלחש הרביעי נחמד, כי FEAR שווה גם בגלל היכולות ההתקפיות שהוא נותן וגם בגלל שהוא מגן מפני אויבים עם FEAR.

ב"ה
הוא משחק אלפים.
הוא עם נסיך על דרקון כוכבים בתור גנרל.
הגנרל שלו הוא גם הדמות היחידה חוץ מהקוסמים שלו שמסוגלת לפגוע בגנרל הSLANN שלי, בגלל החסינות להתקפות לא קסומות.

אני חושב שכדאי לפצח סלאן באמת הוא צריך לקחת קוסם דרגה 4 ועוד שלושה דרגה 2(או אחד רמה 2 וקוסם דרקון דרגה 2).
אפשר לקחת נגד הסלאן את תורת הצל(קסם 6 יעזור) ואם הדרגה 4 הוא במקרה טקליס,אז הוא גם יידע את כל הקסמים של אותה תורה(והוא גם עושה כוח בלתי ניתן לעצירה בכל דאבל חוץ מ:1-1).

תומר

רק רציתי להוסיף שגם התקפות של שדים ורוחות יער נחשבות קסומות, כמו גם אי אילו יחידות אחרות שזה מצויין בתיאור שלה בספר הצבא.

ב"ה
בכל מקרה,הייתי ממליץ לך לא לבנות על קסמי ריפוי,כי היריב ידע שהוא צריך לדספל אותם.
חשבתי על זה, אם היריב ידע שהוא צריך לדספל אותם אז אני יכול לשמור אותם לסוף שלב הקסם והיריב כנראה ישמור כמה קוביות לסוף שלב הקסם שלי בשביל שיהיה לו נגד הריפוי. זה אומר שהוא ימעט לדספל את הלחשים האחרים שלי ללא קשר אם הריפוי יצליח או לא (הוא ממילא בסוף). דוקא רעיון טוב.

בלי קשר ללחשי ריפוי- כל קסם חזק שאתה עושה תמיד תעשה אחרי כל הקסמים החלשים שלך, ואז סביר להניח שהיריב יידפק.
לגבי הלורים- היית לוקח או את הלור של גן העדן או את האש- אלפים מתים בקלות, ולכן כדאי לך לקחת הרבה megic missile- להרביץ להם הרבה... גם הלור של המוות בעצם יכול לעזור...
בנוסף לסלאן תיקח מינימום עוד סקינק פריסט אחד או שניים (בדרגה 2).

חזרה