• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איפה אתם אנשים?

Goom

פונדקאי ותיק
רק רוצה לבדוק מה מעסיק את הקהילה בימינו
כי מי אם לא הנקרומנסר השכונתי שלכם יחייה את הפורום?

נתחיל בי
אני רק לפני חודש וקצת השתחררתי ומנסה להחיות את הקהילה
אני כרגע עובד ומרוויח כסף לחידוש הכוחות הצבאיים שלי

טוב לי זה כואב בתור מישהו שכל האהבה שלו למיניאטורות צמחה בפונדק לראות אותו נופל ככה...
וזה באמת חבל - כי פה בפונדק יש המון אנשים שפוטנציאלית יכולים להצטרף לתחביב - לעומת האורק שבו המיניאטורות הם פחות או יותר הנושא היחיד שעוסקים בו. כי מן הסתם אנשים שכבר מחוברים למד"ב/משחקי תפקידים/פנטזיה יותר יוכלו להתחבר לתחביב שלנו.
אז באמת חבל לי שנושא המיניאטורות בפונדק לאט לאט דועך...

אבל בכל מקרה - מה קורה איתי?
אני בנתיים פחות מתרכז בכל העניין של התחביב, ויותר בשאר פעילויות אחרות (תנועת נוער, חברים, בגרויות), אבל באמת חבל לי שאין את זה - וזה גם קשור להתמוטטות של כל ה"קהילה החיפאית" וגם להתמוטטות המיניאטורות בפונדק.
אבל בכל זאת כיף מדי פעם לקפוץ לכנסים ולשחק עד צאת הנשמה - ואני חושב שאם ננטוש לגמרי את הפונדק אז יש סכנה שפחות אנשים יצטרפו, ובסופו של דבר לא יישאר לנו אנשים לשחק מולם.

מסכים. היית בשלבי הצטרפות לתחביב ואפילו עמדתי להזמין כשגיליתי שאין פה עם מי לדבר.

tal, אולי תפרסם הודעה דומה גם בפורום האורק, ותציע להם לחזור חזרה לפורום הפונדק, כי אחרת הקהילה שלכם באת בבעיה.

שלנו
הקהילה שלנו
אתה חלק ממנה
תתחיל בזה שתתעניין בצבא
אני לפחות עדיין פה ואעזור לך לבחור אותו
אח"כ תקנה מיניאטורה אחת או יחידה של מיניז
תקנוורט
תצבע
אנחנו נחייה את הקהילה הזאת ביחד

בהחלט אין בעיה.
למרות שאני מאמין או רוצה להאמין שחלק מהמשתפמשים באורק עדיין בודקים את הפורום פה, ואם הם יבחרו להגיב ולחזור לפה, אני רק אשמח.

וכמו גום, אני פה, ואם אתה צריך עזרה בכל דבר רק תבקש. אבל קודם הייתי מציע לך לבחור סגנון משחק וצבא (הדרך הכי טובה לדעתי היא לקנות לפי מודלים - כי אחרת אתה תתיקע כמה שנים עם צבא שאתה לא אוהב, וזה סתם מבאס).

שלומות לכולם...

לא הגבתי פה הרבה זמן...

האמת, פשוט מצאתי את העיניין של לכתוב- כל דבר כפול, קצת חסר תועלת...
הפורום מיניאטורות ב"אורק", חי ובועט...
ורק עכשיו בפסח חזרנו מכנס של יומיים עם למעלה מ30 משתתפים מכל קשת התחביב...

אם צריך, אין לי בעיה לעדכן פה, לנקות שם, ולענות על כל שאלה של שחקן חדש יציב...
פשוט כהחלטה, החלטתי להעביר את מירב תשומת הלב שלי- אל הפורום שם, במקום להשקיע אותו בשני מקומות...

הקהילה חיה, התחביב בועט...
רק צריך להיכנס...

אין לי בעיה עם האורק - עצם העובדה שיש אנשים שמגיבים ומתעניינים בתחביב היא טובה.

אבל אני חושב שפה בפונדק יש לנו יותר סיכוי ל"גייס" עוד אנשים לתחביב. אז נראה לי חבל לוותר.

בכל מקרה עמרי, כל קשת התחביב? תראה לי 40K :cry:

חזרה