• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רוצה להתחיל, אבל לא יודע איך =]

oiler

פונדקאי חדש
שלום חברים,
האם יש לכם מושג על משחק מיניאטורות אשר מדמה לחימה עכשיווית או אפילו מתקופת מלחמת העולם השניה.?...
והיכן ניתן למצוא אותן?
תודה מראש לעונים
oiler.

אני לא ממש מומחה במשחק מיניאטורות עכשוויים, אבל אני יודע שיש הרבה כאלו.
אני חושב שחיפוש בגוגל ימצא לך את כל מה שאתה צריך.

אם אתה תרצה להתחיל משחק מיניאטורות של GW (שני סוגי משחקים מרכזיים - פאנטזי שזה בעולם פנטזיה, אלפים, אורקים, גמדים, אל-מתים, קוסמים וכדומה. או 40K שזה משחק עתידני, עם טנקים, רובים, לוחמים מהונדסים גנטית, וכדומה)
או warmachine - שאני לא ממש יכול להסביר לך אפילו בקצרה כי אני לא מכיר.
אז אם תרצה לשחק ולאסוף צבא מאחד המשחקים האלו, יוכלו לעזור לך פה מאוד.

^^^
חפרתי בפורום האורק ולא מצאתי כמעט שום דבר לגבי המשחק הנ"ל..
ראיתי משהו על מיניטאור גיימס שהוא מכר באיזה שהוא שלב, מישהו יודע אם הוא עדיין מוכר<?
תודה מראש
oiler.

מיניאטור גיימס הספיק כבר לפשוט את הרגל/לצאת מהעסק/לחליף עניין.
מאיפה אתה בארץ? נסה לפגוש חבר'ה מהאיזור שלך ולראות דברים במו עינייך.

מספר אנשים בארץ קנו קצת מהמוצרים אבל לא היה מסה מספיקה ליצירת קבוצת משחק (5-6 אנשים עם צבאות שאפשר לשחק בהם) הסיבות ללמה לא משחקים בזה נעות בין חוסר זמן בלהשקיע במשחק חדש לבין הבעיתיות שבכוחות שמשחקים (אני לא הייתי רוצה לשחק נאצי).
אתה יכול לנסות לפתוחעץ בשני הפורומים ולנסות לגייס כמה אנשים למשחק, יש התעניינות אבל ללא גורם שיזיז דברים אנשים לא יכנסו לזה, אם אתה רוצה לנסות יש את http://www.maelstromgames.co.uk/ שמוכרים גם את FOW במחיר טוב ובלי עלות משלוח...

godzy אמר/ה:
מיניאטור גיימס הספיק כבר לפשוט את הרגל/לצאת מהעסק/לחליף עניין.
מאיפה אתה בארץ? נסה לפגוש חבר'ה מהאיזור שלך ולראות דברים במו עינייך.
קודם כל תודה על התגובות =]
אהה יש לי שתי שאלות בנושא:
א. מה קורה עם מכס?
ב. האם אני צריך להתאים את עצמי לתקופה מסויימת? (כי באתר שלהם אני רואה בעיקר L , למרות שהמחלקות והפלוגות הבסיסיות הן בעיקר M L או E M L , אבל בכל זאת במה עדיף לי +- להתחיל לבסס את הצבא? )
והאם זה נכון שאם יש צבאות עם הבדלי תקופות אז אי אפשר לשחק ביחד? ).
תודה מראש
oiler.

תראה, אין כרגע אנשים שממש משחקים את המשחק הזה או יכולים לתת לך מענה רציני לשאלות שלך.
אם אתה רוצה לנסות להזיז את הענינים וליצור קבוצת משחק, אז אני ממליץ:
1. אם יש חוקים חינמיים אז לקרוא אותם לעומק ולהבין. אם אין, אז לקנות את הספר חוקים וללמוד אותו לעומק.
2. לקנות שני צבאות התחלתיים שיכולים, בצורה מאוזנת, לשחק אחד מול השני. או לחילופין למצוא עוד שחקן שיקנה צבא קטן גם. עדיף להביא את הצבאות לרמת צביעה בסיסית (בזה נוכל כאן ובאורק לעזור לך המון).
3. להגיע לכנסים ו\או מפגשים בפלאדין ולשחק משחקי הדגמה עם שני הצבאות הנ"ל עם כל מיני שחקנים ולנסות לגרום להם להתענין.

קח בחשבון שכרגע כל השחקנים הפוטנציאלים במקומות האלה כבר משחקים לפחות משחק אחד. רוב השחקנים הם אחרי צבא מה שלא נותן להם הרבה זמן להשקיע במשחק נוסף.
אתה יכול כמובן לנסות לגייס שחקנים במקומות אחרים, אבל זה יהיה כנראה ממש קשה.

תשובות:
1. המכס אמור לחייב חבילות מעל ל50 דולר (לא 200) בפועל המצב קצת יותר נזיל, אני למשל קונה עד ל50 פאונד (לירות סטרלינג) לעיתים רבות המוכסים לא שמים לב אם זה פאונד או דולר ורק אחד ל... אני חותף מכס, יש כמה כללים פשוטים שאם שומרים עליהם אפשר להנות- לא להזמין מוצרים ענקיים כי חבילות גדולות מושכות תשומת לב, לשמור על איזור ה50 פאונד או דולר...
החנות שנתתי לך היא יתרון כי היא לא גובה דמי משלוח ולכן ניתן לפצל הזמנות.
2. אני יודע שלפחות בעולם נפוץ יותר לאסוף את התקופה המאוחרת יותר כי "שם יש את הדברים המגניבים יותר" אני ממליץ לך לנסות להניח את הידיים על ספר החוקים הבסיסי ולקרוא טיפה על התחום ועל הצבאות ועקרונות המשחק, ואולי להזמין יחידה אחת או שניים לניסוי ואז עדיף לקנות מהתקופה המוקדמת (שניתן להשתמש בהם גם בתקופה המאוחרת) ולראות איך זה.
3. אני לא סגור על התשובה אבל אני חושב שלא ניתן לשלב צבאות מתקופות שונות כי הבניה של צבא אמריקאי מתחילת המלחמה שונה מהבניה של צבא אמריקאי מסופה אבל זאת רק תשובה חלקית ביותר

חזרה