• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכינו את המכחולים: תחרות האורק הזהוב 2008

magnus the red

פונדקאי ותיק
כמו כל שנה תיערך באייקון תחרות צביעת המיניאטורות השנתית, נושאת פרסים.

החלוקה לקטגוריות, אם תהיה, תיקבע לפי מספר המשתתפים בתחרות. בתקווה אוכל לעדכן בעץ זה לפני אייקון אם ירשמו מספיק אנשים. כרגע אין חלוקה לקטגוריות.

כל משתתף יכול להכניס לתחרות מיניאטורה אחת בלבד. המיניאטורה יכולה להיות בכל גודל ומיוצרת ע"י כל יצרן (אין הגבלה ל- GW, PP, וכו'). במידה ויפתחו עוד קטגוריות יוכל כל משתתף לרשום לתחרות מיניאטורה אחת לכל קטגוריה.

השופטים בתחרות יבחנו את המיניאטורה לפי הקריטריונים הבאים: איכות הצביעה, מקוריות, קינוורט, ובסיס. עם זאת, תחרות "האורק הזהוב" היא תחרות צביעה ולכן איכות הצביעה היא הקריטריון החשוב והמשפיע ביותר.
אין להכניס לתחרות מודלים אשר השתתפו בעבר בתחרויות צביעה.
"חוק סריקוב": מיניאטורות המוגשות לתחרות חייבות להיות מורכבות וצבועות לחלוטין (תודה לחבר Diablo ישראל סריקוב).

מעבר לזכויות התרברבות והרגשה טובה, הזוכה הגדול בתחרות יקבל את פסלון האורק הזהוב!
כנראה שיהיו פרסים נוספים, פרטים בהמשך. הכניסה לתחרות היא חינם כך שאין לאף אחד תירוץ לא להשתתף ואני מצפה מכולם להציג מודל בתחרות.

כל מי שמשתתף בתחרות מתבקש לרשום את עצמו בעץ זה. אם אתם מכירים אנשים שצובעים אבל לא נכנסים לפורומים הם מוזמנים גם להשתתף בתחרות ולהראות את כישוריהם. מי שלא יהיה באייקון ביום בו תיערך התחרות יכול להשאיר את המודל אצל חבר או אצלי.
ככל שירשמו מראש יותר אנשים כך נוכל לפתוח יותר קטגוריות, אז כדאי להרשם עכשיו. כמובן שאם למישהו יש שאלות הוא מוזמן לשאול בעץ זה או בעץ המקביל באורק.

מועד התחרות (באיזה יום מתוך ימי אייקון היא תתקיים) יעודכן בהמשך ויקבע בתיאום עם שאר פעילויות הקהילה.
בהצלחה לכולם!

או הכבוד הוא לי!

אז אני אכבד בחזרה וארשם לי :)

אני אנסה לשכנע את אח שלי וחבר שלו להגיש מודלים לתחרות אבל אני בספק אם אני אדע על הנכונות שלהם עד לרגע האחרון, זה קריטי?

חזרה