• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מרתון 40K. התגייסו בהמוניכם!

ProntO the 2nd

פונדקאי ותיק
ב17 ליולי אני מתגייס ושם את המיניז בארון-For good.
אני חייב עד אז לשחק כמה פעמים!
במקרה ואני מארגן טורניר/מפגש המוני של שחקני 40K בפאלאדין (עם הרבה כיבוד-עליי) -מי מגיע?
אם תהיה היענות של לפחות 5-6 חבר'ה ככה זו תהיה התחלה טובה.
חבר'ה-לא לבאס. נעשה את זה מתי שנוח לכולם, אז בלי שאלות מיותרות. פשוט תאשרו הגעה ונסדר שיהיה נוח בתאריך ובשעה שטוב לכולם.

נ.ב.
גם שחקני WHF מוזמנים-להסתכל.

וואו, מלא זמן לא הייתי פה :)

הבעיה שלי היא שבגלל השביתה הזו ביולי אני עדיין באמצע סמסטר, אז עשויה להיות לי בעיה של זמן. אם הכל יהיה פנוי אז אני אבוא בשמחה, אולי אפילו עם המהדורה החמישית :)

וסתם מתוך עניין - למה המיניאטורות נכנסות לארון "for good"? זה לא כאילו בחיים לא יהיו לך יותר הזדמנויות

Crozius Arcanum! אמר/ה:
וסתם מתוך עניין - למה המיניאטורות נכנסות לארון "for good"? זה לא כאילו בחיים לא יהיו לך יותר הזדמנויות

אני הולך לקורס טייס. מה שאומר 3 שנים במהלך הקורס בלי מיניז ואחר כך-אלוהים יודע.

זה בהנחה שאני אעבור כמובן.....אחרת זה שיריון. וזה כבר סיפור אחר :confused:

אגב, באמת יהיה כיף אם עוד חבר'ה יגיעו. אפילו סתם כדי לראות אנשים מהקהילה (טל ועמרי-זו הזמנה אישית...) לעזור לצלם, לסכם קרבות, להעביר את הביסלי...

אלא אם כן אתה ממויין לסיירת זו או אחרת, אתה תתחיל בטירונות, אחריה תתחיל את הצ'קים...אם תיפול בשלב הזה המקורס חיל האוויר יסדר לך תפקיד מגניב בתוכו.

בהצלחה לך בגיוס!

ProntO the 2nd אמר/ה:
Crozius Arcanum! אמר/ה:

אני הולך לקורס טייס. מה שאומר 3 שנים במהלך הקורס בלי מיניז ואחר כך-אלוהים יודע.

זה בהנחה שאני אעבור כמובן.....אחרת זה שיריון. וזה כבר סיפור אחר :confused:

אגב, באמת יהיה כיף אם עוד חבר'ה יגיעו. אפילו סתם כדי לראות אנשים מהקהילה (טל ועמרי-זו הזמנה אישית...) לעזור לצלם, לסכם קרבות, להעביר את הביסלי...
אם אתה נופל בשלב מאוחר בקורס{אם אני לא טועה זה אחרי שנתיים וחצי}אתה מגיע לשלדג\מטכ"ל
אם אתה נופל לפני זה אתה מגיע לפלס"ר 7 של השיריון
חוצמזה בהצלחה!!!מגנבי שיהיה טייס בקהילה:Dקהילה קטנה ומגוונת

חזרה