• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מוכר נקרונס ודימונהאנטרס

סטטוס
נעול לתגובות.

כוהן

פונדקאי ותיק
(וואו הרבה זמן שלא כתבתי פה)

אוקיי בקיצור, כבר כמה שנים טובות לא נגעתי במיניאטורות שלי, ועד כמה שאני אוהב אותן ואוהב לשחק במשחק אני צריך כסף
לכן אני מוכר צבא שלם של נקרונס ועוד אוסף בגודל ממוצע של דימונהאנטרס

אני עדיין לא סגור על זה שאני מוכר אותם ולכן אל תסמכו עליי ב 100% לפני שקבענו סופית שאני מוכר לכם משהו (אחרי שקבענו כמובן שאפשר לסמוך עליי)

בקיצור, אני לא זוכר בדיוק איזה דגמים יש לי ולכן אני פשוט אגיד את זה ככה - כל מה שאתם צריכים מהנקרונס או מהדימונהאנטרס תבקשו, ואני אגיד לכם אם יש לי, ואם כן אז כמה. מהנקרונס אני כמעט בטוח שיש לי כל מודל שהוא, והרבה מהם, מהדימונהאנטרס... אני צריך למצוא אותם קודם אבל אם אתם רוצים משהו תשאלו אם יש לי פשוט

כל הדגמים צבועים ומורכבים ואם אני לא טועה נשארו לי כמה נקרונס חדשים חדשים מהקופסא שאפילו לא הרכבתי אותם והם עדיין בדבר האפור הזה.

המחירים יהיו נוחים, אני גר באיזור המרכז ולכן יהיה הכי נוח להפגש באיזור השרון או בת"א

דברו איתי פה או בהודעות פרטיות אם אתם מעוניינים לשמוע מה אני מציע למכירה

נו בחייאת... לא יכול להיות שאין אף אחד שרוצה לקנות נקרונס או דימונהאנטרס... :devilish:

א. העירו לך שמקום העץ- הוא בבזאר.
אנא העבר לשם הודעות על המכירה- אחרת העץ ינעל.

ב. אם היו רוצים היו יוצרים איתך קשר.

ג. טיפ: להגיד: "חבר'ה יש לי מיניאטורות, בא לכם? אני לא זוכר איזה בדיוק... ואני לא סגור על המחיר שאני דורש...."

נשמע קצת... טוב.. אולי זו הסיבה שלא יצרו איתך קשר...

תכנס לעץ "הבזאר"- תפרסם רשימה מסודרת של המודלים שיש לך... המצב שלהם... המחיר שאתה רוצה... (אתה מוזמן להוסיף ליד את המחיר המקורי של GW להשוואה... ו/או "דילים" של קנו את כל החיילים קבלו עוד 25% הנחה! וייי!)

* אם אתה ממש רוצה להשקיע- תפרסם תמונות שלהם...

יראה הרבה טוב...

א) העץ כבר קיים. אם אתם רוצים תעבירו אותו לעץ הבזאר, אני לא יכול לעשות זאת כי אני מנהל? לא

ב) אין לי כח לעבור מודל מודל להגיד מה יש לי, אני רק רוצה לדעת אם יש מישהו שבכלל מעניין אותו - אם כן אני אדבר איתו ויענה לו על כל השאלות שהוא ישאל. כמו שאמרתי כמעט כל מודל יש לי

ג) המצב של כל המודלים מצויין חוץ מהצביעה שהיא אולי לא לטעמכם לא יודע

הדרך למכור מודלים יד שניה זה להצמיד להם מחיר אטראקטיבי.... אם אתה לא עושה את זה אז רק מי שבדיור ברגע זה מחפש את מה שיש לך יהיה מעונין

ואם אין לך כוח למכור... אז לא תמכור

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה