• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מכירת חיסול GW - עדכונים

SilverStars

פונדקאי ותיק
אז ככה, "פריק" החזירו לנו אתמול את כל הסחורה שלהם, והאתר עודכן היום בהתאם. נוספו באתר יחידות כמעט לכל הצבאות (כל מי ששאל על לטאות, WWOD ELVES, CADIAN ועוד - מומולץ לבדוק). כמו כן ישנן יחידות שלא נוספו לאתר, פשוט כי אין לי זמן להקים אותן מחדש כרגע.
כל המלאי יהיה באייקון, חוץ ממה שנמכר עד כה, ויימכר עד יום ראשון (למשל, בערך 1/2 מנחתי החלל שלנו נקנו הלילה ב-2 הזמנות נפרדות, ותודה לקונים).
לגבי המלאי בפאלאדין - אנחנו מקווים לאסוף אותו ביום א' ולהגיעאיתו ישירות לאייקון. לא נספיק לעדכן אותו לפני אייקון.
עדכון נוסף של האתר יהיה ביום חמישי אחרי אייקון.

וזכרו - לא תמצאו GW במחירים זולים יותר מאלו.

יופי גם סקינקים גם ספר צבא שאני חייב לקנות חדש כי שלי במצב חרא.. מה עם יחידות ספיישל אצל הלטאות ? אין או שפשוט כמו שכתבת לא עידכנת את מה שכבר הורדת

האם בעת ההזמנה המחיר ישוקלל מחדש באתר? האם תמכרו את ערכת המתחילים באייקון של 40K+ ערכת הצבעים של ערכת המתחילים? יש לכם עכשיו אותם, נכון? אז תוכלו לשמור בשבילי אותם לאייקון?

תודה מראש,
רות סוף.

sten101 אמר/ה:
האם בעת ההזמנה המחיר ישוקלל מחדש באתר? האם תמכרו את ערכת המתחילים באייקון של 40K+ ערכת הצבעים של ערכת המתחילים? יש לכם עכשיו אותם, נכון? אז תוכלו לשמור בשבילי אותם לאייקון?

לא כ"כ הבנתי את החלק הראשון. אם התכוונת לזה שחישוב ההנחה נעשה בעת ביצוע ההזמנה וחיובה, ולא באתר עצמו, אז כן. מה שיש עכשיו נמצא באתר. מה שלא זה בערך 4 בליסטרים. נראה מה פלאדין יחזירו, ונבוא עם הכל לאייקון. אחרי אייקון נעדכן שוב את האתר.

SilverStars אמר/ה:
sten101 אמר/ה:

לא כ"כ הבנתי את החלק הראשון. אם התכוונת לזה שחישוב ההנחה נעשה בעת ביצוע ההזמנה וחיובה, ולא באתר עצמו, אז כן. מה שיש עכשיו נמצא באתר. מה שלא זה בערך 4 בליסטרים. נראה מה פלאדין יחזירו, ונבוא עם הכל לאייקון. אחרי אייקון נעדכן שוב את האתר.

זה לא משנה, אני לא מזמין דרך האתר, אלא באייקון. זה יהיה הרבה יותר נוח כי אני אוכל לקבל את ערכת הצבעים. תודה על תשומת הלב.

רות סוף. :cthulhu: קתולהו מאחל לכם חג שמח.

הייתי שם ולא ראיתי אתכם ואני לא יודע אם יהיה לי כח לבוא שוב...
ולראות שאין לכם שם דוכן והמודיעין לא יודע מי אתם.
ולראות פוזרים בדרך לשם...

חזרה