• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ציור על מניאטורה

Lizardman

פונדקאי ותיק
יש לי כמה שאלות בקשר ל פריאנד(?)ציור על מינאטורה:
1.צריך מכחול מיוחד בשביל זה או פשוט דק.?
2.איזה טכניקות יש כדי לצייר על מניאטורה?
אם אפשר מידע על כל דבר שקשור לזה.

תודה,עידו

Lizardman אמר/ה:
איזה טכניקות יש כדי לצייר על מניאטורה ?
זה לא משהו מיוחד, זה פשוט לצייר עם צבעים אקריליים, רק בקטן.
כל עקרונות ההארה וההצללה שתופסים בציור רגיל תופסים גם פה.
הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו שיקרא "טכניקה", זה שימוש בזכוכית מגדלת

Rikkator אמר/ה:
you either have it or not though
כמו מה שאפשר להגיד על כל התחביב של צביעת מיניאטורות, אבל אימון בהחלט עושה את ההבדל

מכל שנות הצביע שלי :cool: לא ממש יצא לי לצייר על המיניטורות. ולםי מה שאני הבנתי זה עם עפרונות... וכן כישרון.

ציירתי דברים קטנים אבל לא ממש יצירות גדולות... כלומר סמללים וכאלו שהם לא ממש קשים עם מברשת אבל ציור ממש צריך עפרונות... אבל לא יצא לי לנסות.

מסכים לכל מה שאנמר.
כעקרון תתחיל להתאמן על פריהנדים קטנים ופשוטים יותר, ולאט לאט תשתפר. אני לא הייתי ממליץ להתחיל דווקא עם פריהנד על דגלים, שכן הם משטח מאוד גדול וקל לאבד עליהם פרופורציה, או חוסר התאמה.

מאוד חשוב שתעשה סכימה על דף לפני שאתה מתחיל בצביעה, שיהיה לך ברור מה אתה עומד לעשות.

Of course training improves ones skill Molejo, but freehanding is drawing and not everyone is born with that gift - painting miniatures is painting defined patterns using different methods - not creating patterns using different methods :p

anyone can freehand but reaching the impressive freehands you see swirling around a tank or some big banner is left for those who are infact in real life artists as well :p

תלוי לאיזו רמה אתה שואף
אני התחלתי בסמלים קטנים (מילימטר-שניים) ובינתיים הגעתי לסמלים של 7-8 מילימטר.
וכמו שאנשים אמרו- תכנון מראש, עבודה זהירה וסבלנות, הרבה סבלנות...

חזרה