• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספקות...

ScotisH AnT

פונדקאי פעיל
אחד מהדברים שמנעו ממני לקנות וואהאמר וגם עכשיו הם מתעוררים בי...
הספקות הם באיזה תדירות אני אשחק?
באיזה תדירות אתם משחקים אנשים?
האם יש שחקני וארהאמר 40י מהמרכז?
באיזה תדירות הקהילה עושה מפגשים?
ספקות רבותי ספקות :)

תראה איש WARHAMMER הוא תחביב מתפתח בעבר היה יבוא קטן לארץ אך הוא הפסיק וכיום רוב השחקנים נמצאים בארון, למעשה באיזור מגוריך פעלה חנות שיבאה את GW כך שישנו סיכוי גדול שישנם המון שחקנים רק צריך למצוא אותך (ולכן נבנה האתר והמיניאטורות)

ובאשר לשאר שאלותי?
באיזה תדירות יוצא לך לשחק?
ובאיזה תדירות אתם עושים כנס?
ו*off topic*
אם יודע לך על שחקן ווארהאמר 40קי שמשחק אלדרס
זה יהיה לי מאוד מעויל אם ידוע לך דבר איתי באייסי בבקשה

כלא היה לו פסיכומטרי אני הייתי משחק עם אח שלי כל יומיים אפילו פעמיים ביום ואפילו יומיים ברציפות כל מיני כאלה
מכיוון שאויבי עסוק אני לא משחק חצי שנה כבר

ScotisH AnT אמר/ה:
אחד מהדברים שמנעו ממני לקנות וואהאמר וגם עכשיו הם מתעוררים בי...
הספקות הם באיזה תדירות אני אשחק?
באיזה תדירות אתם משחקים אנשים?

עד שמצאתי את הקהילה? פעם בשנתיים...מאז? פעם בחודשיים. כמו שאתה רואה, שיפור של 1200% :D . ברצינות, היום ניתן לעמוד ללא קושי על פעם בחודשיים ובעתיד, תלוי גם ביכולת שנראה באייקון, נוכל, לדעתי, להוריד את זה לפעם בחודש מפגש.

ScotisH AnT אמר/ה:
האם יש שחקני וארהאמר 40י מהמרכז?

כן, לפחות אחד (אני). ופלאשמן נחשב לצפון, מרכז ודרום גם יחד :D

ScotisH AnT אמר/ה:
באיזה תדירות הקהילה עושה מפגשים?
ספקות רבותי ספקות :)

אין ספק שהחששות שלך מוצדקים, אבל אנחנו קהילה חדשה, בהתהוות, וזה הזמן בו דברים מתעצבים. למי שאוהב לתרום ולראות שהוא אכן משפיע, זה הזמן הטוב ביותר להצטרף. אחר כך תוכל להשוויץ: "אני הייתי מההתחלה, עוד מאייקון הראשון של הקהילה..."

היי אני גר בקריות אבל אני לומד בפנימיה מה שאומר שאני כל השבוע בפנימיה(ליד רעננה)
אבל יש לי קצת בעיה לצאת ממנה : \ כי זה דורש אישורים וכאלה

חזרה