• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קמפיין מפה- קטן בכנס כ"ס

The Chosen One

פונדקאי ותיק
טוב, אם ל40K יש את מדוזה, למה לא לעשות מן קמפיין מפה קטן, לשחקני הפנטזיה שביננו...

מי משחק פנטזיה, מגיע ורוצה להשתתף?

אני- אלמתים 2000+...
אורקה- אלפי-יער 2000+...

אני בפנים:) אני מעדיף משחק של 1500....אהההמ אהההמ ורוב היחידות שלי יהיו פרוקסי בגלל שאני מנסה סוג חדש של צבא (בתוך צבא האורקים כמובן:) אם זה מהווה בעיה אני בחוץ...

silver helmet` אמר/ה:
אם אני אראה שזה רציני אני אביא 1000 נק' HE

אבל כעיקרון אין לי כוח לסחוב את כולם

איזו התנהגות דפוקה(וסלח לי על הביטוי)... עם הודעה כזאת היה עדיף כבר שלא היית אומר כלום, כי בתכלס זה מה שמנסים לברר בדיון הזה- אם זה רציני או לא.

כל מי שלא מבין שאני ועמרי מנסים לארגן לכנס הקרוב קמפיין קטן.
אז כל מי שמעוניין לשחק ובטוח שהוא בא לכנס שפשוט ירשום פה את השם שלו, איזה צבא הוא משחק, כמה נקודות צבא בלי פרוקסי יש לו (ואפשר להתגמש על דברים מסוימיים) ולא חובה צבוע.
אחרי שנדע כמה חברה רוצים להשתתף וכמה נקודות לרוב החברה יש אז נמסור הודעה עם יותר פרטים.
בעקרון המטרה שזה יהיה כמו באריאל אבל אנחנו צריכים את העזרה של כל מי שבא.
תודה מראש
טל

טוב, בתור זה שמארגן את הקמפיין, אם הוא יהיה, וזה כמובן -אם...

יהיה אפשר צבאות לא צבועים, אך לא יהיה אפשר פרוקסי- (עם התגמשות על יחידות קטנות/מכונות מלחמה וכו'...)

צ'טערת... אני בקהילה פה כבר כמה שנים, והיו המון וויכוחים על פרוקסי...
לא מפריע לי, את רוב הקרבות שלי- אני עושה בפרוקסי- להתאמן על רשימות שונות, ועל צבאות שונים...

אבל אני מאמין- שאם לא שמים רף של רמה מסויימת- אז אין למה לשאוף להתקדם,
לכל אילו שיש להם צבא לא מודבק- יאללה קדימה!!!

תכלס, לא מבין את אלה שלא מדביקים... כאילו זה החלק הכי כיף בתחביב! אם היה משהו שבגללו נכנסתי לתחביב זה ההרכבה! ובסוף אתה מקלף את כל הדבק מהאצבעות עם השיניים! יאמי!

Wolf's Bite אמר/ה:
תכלס, לא מבין את אלה שלא מדביקים... כאילו זה החלק הכי כיף בתחביב! אם היה משהו שבגללו נכנסתי לתחביב זה ההרכבה! ובסוף אתה מקלף את כל הדבק מהאצבעות עם השיניים! יאמי!
אני מכור לזה!
אני מבזבז 3 שפורפרות קטנות רק על זה XD
בכל מקרה...
כמה אנשים צריך כדאי להוציא את הקמפיין הזה לפועל?
כי עם אני בה יבואו איתי לפחות עוד 2 שחקני פאנטזי (או 3) לאחד מהם יש איזה 1500-2000 לאחד מהם 500-1000 ולאחד אולי ישיג אד אז יחידה ^^
אבל זה עדיין לא בטוח...

חזרה