• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

40K - כמה שאלות בקשר לצביעה וterrin

yourels

פונדקאי ותיק
1)מהם הצבעים המומלצים לצביעת חלודה?
(עם זה שכבות בבקשה להגיד מה מעל מה)
2)איזה terrin טוב לork של cult of speed?
3)איפה יש אתר שאני יכול ללמוד לבנות אותו?
4)איפה אני יכול (אתר) לקרוא על cult of speed?

ני חושב שאתה מתכוון לterrain.
אסף(אבטר) עשה כמה יפים לאורקים, די פשוט, הרבה מקלות ארטיק(לא חייבים לקנות ארטיק בשבילם, אגב) ועוד כמה שטויות פה ושם, ויצא לו חורבה די נחמדה.
על הקולט אפשר לקרוא בספר ארמגדון, אם אני זוכר נכון, אולי חלק מזה מוצג באתר של GWUK כחלק מהאתר החדש.

2)איזה terrin טוב לork של cult of speed?
3)איפה יש אתר שאני יכול ללמוד לבנות אותו?
בתור חבר'ה שנוסעים הרבה לא אמור להיות להם איזור מסויים שבו הם חיים.
אתה יכול לבנות את המפקדה האורקית הרגילה ולהוסיף חניות ומוסכים.

בלסה ווד Balsa wood
משיגים את זה בחנויות מודלים (אני מתכוון לאלה עם המטוסים להרכבה וזה)
פשוט חתיכות עץ בגדלים שונים
מנסרים בגדלים לא שווים בצורה ובעובי ומדביקים אחד לי השני וחלק מדביקים באלכסון על המחוברים וחלק סתם מדביקים עקום ואז לעשות מלא מלא נקודות קטנות מגרין סטף כאילו ברגים ולעשות לאורך כל העץ ובעיקר בחיבורים
זה ייצא מצויין

כמובן יקר יותר אבל לדעתי שווה יותר
הכי מגניב אם תולים על זה שלטים של אורקה קולה :lol:

טוב, הוראות מהMek's workshop
תיקח איזשהי קופסא באיזה צורה שבא לך, ותדביק אותה לבסיס מהחומר האהוב עליך (מן המומלצים- קרטון זול, דיקט עמיד).
הקופסא הזאת תהיה הבסיס לערימת העצים שלך, כי חבל לעשות ערימה אמיתית.
תתחיל להדביק עליה מקלות ארטיקים, עדיף בלי הקצוות העגולים (נראים חרא למדי), עד שלא רואים את הבסיס (הקופסא).
עכשיו תדביק עוד כמה מקלות ארטיקים, זה ייתן אפקט של הרבה שכבות.
אחרי שזה נראה כמו ערימת קרשים, תתחיל לבנות עמדות קטנות מסביב, תשתחרר, ואז תתחיל לחבר אותן, לבנות כאלה יותר גבוהות, ואז עוד כמה עמדות, ותחבר גם אותן.
את השאריות תדביק בצורה שהן יבלטו מהעמדות, בשביל הגרוטים.

אה- ואתה יכול להשתמש בקרטון גלי שמקולף ממנו אחד הצדדים בתור לוחות מתכת, פשוט תצבע אותו בכסף.

חזרה