• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

40K: פרוייקט אישי - Army Development - טאו

Crozius Arcanum!

פונדקאי ותיק
טוב, אז מאחר ואני אוסף טאו כבר הרבה זמן וממשיך לפתח את הצבא הזה, חשבתי שהגיע הזמן לפתוח עץ התפתחות צבא אישי של הטאו שלי, שבו אכלול הכל על הצבא... קרבות, תמונות, התקדמות הבניה שלו במובן של מודלים ושל צביעה. אפשר לקרוא לזה יומן התפתחות, למרות שהוא באיחור של שלוש שנים בערך מאז שהתחלתי לאסוף את הטאו.

בכל מקרה, מצבו של הצבא היום:
  • כ-60 לוחמי אש. רובם בסכימה הכתומה הישנה שלי - ועל כן הרוסים בגלל שכיאה לצביעות ראשונות הם מפוצצים בצבע, 8 מהם בסכימה הכמעט הכי חדשה שלי (האדומה-כתומה שקיבלתי עליה הרבה ביקורת), ולוחם אש אחד בסכימה החדישה ביותר שלי. יש לי עוד 3 כמוהו בדרך מאלה שלא צבעתי.
  • כ-50 קרוט, 10 קרוט האונדס, 2 קרוט-אוקס. 16 מהקרוט הרגילים צבועים בצורה שמאוד מרצה אותי.
  • 9 חליפות קרייסיס, 2 מהן הרוסות הודות לתאונות ספריי. אחת מוכנה בסכימה האדומה-כתומה, אחת בדרך להיות מוכנה בסכימה האדומה כתומה ואחת כמעט מוכנה בסכימה החדשה, הלבנה אדומה.
  • 12 חליפות היעלמות, 6 מהן צבועות +- עם היילייטים אפורים. כי הם בלתי נראים ^_^
  • 3 האמרהדים, אחד מהם כמעט מוכן בסכימה הכתומה אדומה, השניים האחרים מרוססים בלבד.
  • 2 דאוילפישים, אחד מרוסס ואחד לא מודבק
  • די הרבה דרונים, אף אחד מהם לא צבוע

בכל מקרה, התכנון שלי הוא על הסכימה הלבנה-אדומה שלי, שאת תוצאות המודלים הנסיוניים שלה אעלה בקרוב מאוד. כל החבר'ה בסכימה האדומה-כתומה הישנה יותר יצבעו לאלתר.
עד המיני-כנס צפון בסופ"ש הזה אני מקווה להספיק לגמור לפחות 8 לוחמי אש בסכימה החדשה, אם אפשר גם לסיים את הקרייסיס הכמעט גמור אז בכלל טוב...

זהו לבינתיים.

\|The Almighty|/ אמר/ה:
רק שתדע שבגלל שכמעט כל הטאו באים בפלסטיק צטבטא בסדר גודל כזה לא אמור לעלות מי יודע מה הרבה. יחסית לנקודות הייתי אפילו אומר זול.

60 לוחמי אש - 30$*5 = 150
50 קרוט - 30$*3 = 90
10 קרוט האונד - 10$*5 = 50
2 קרוטאוקס - 15$*2 = 30
9 קרייסיס - 20$*9 = 180
12 סטלת' סויט - 10$*6 = 60
3 האמרהד - 40$*3 = 120
2 דווילפיש - 35$*2 = 70

סה"כ 750$, שזה לפי השער הנוכחי (שהוא די נמוך יחסית) משהו כמו 3220 ש"ח
לי זה נראה הרבה (ותיקון קטן, החליפות העלמות והקרוטוקס הם ממתכת, לא פלסטיק)

בכל מקרה קרוזיוס, סחטיין על ההשקעה ! ;)

העסק אכן עלה לי בסביבות ה-3 גרנד...

ובקשר לסכימה - רק כדי להבהיר כי זה לא היה ברור בכלל: הבד הוא שחור, השריון הוא לבן ואדום לפי לוחות (חלק אדום וחלק לבן), כאשר יש יותר לבן מאדום.
היום אני מתכנן לקפוץ לרסס כמה לוחמי אש נוספים, אולי לצבוע, דו"ח התקדמות אח"כ.

molejo אמר/ה:
\|The Almighty|/ אמר/ה:
רק שתדע שבגלל שכמעט כל הטאו באים בפלסטיק צטבטא בסדר גודל כזה לא אמור לעלות מי יודע מה הרבה. יחסית לנקודות הייתי אפילו אומר זול.

(ותיקון קטן, החליפות העלמות והקרוטוקס הם ממתכת, לא פלסטיק)
;)

you're right, that's why I said "almost" every model.

אוקיי, אחרי עבודה שנמשכה רוב הבוקר, יש לי עוד כמה לוחמי אש בדרך לסיום, ואפילו צילמתי תמונות של מה שכבר יש לי בסכימה החדשה:

לוחם האש הגמור:
DSC00841.jpg

DSC00840.jpg

DSC00839.jpg

הקרייסיס בדרכו אל ההשלמה (הידיים נצבעות ביחד עם הנשקים בנפרד):
DSC00838.jpg

DSC00836.jpg

לוחמי אש נוספים באמצע עבודה:
DSC00835.jpg

DSC00833.jpg

טוב, אז התמונות באיכות חרא, אני יודע, אבל הן בערך אובייקטיביות לאיכות הצביעה, מלבד כל אותם פאקים קטנים שהמצלמה לא תופסת. על הקרייסיס ולוחם האש הגמור המצלמה לא תפסה חוסר דיוקים בהיילייט ובקומץ מהאינקים... אבל מלבד זה הכל נאמן לאמת.

אני אפרט על שלבי הצביעה:
שלב ראשון: בייסקואט - Terracotta כשכבה תחתונה לאדום, מיקס של 90% לבן ו10% codex grey כשכבה תחתונה ללבן.
שלב שני: אינקינג בחריצים בשחור, + תיקוני נזילות וכד'.
שלב שלישי: שכבת Blood red על פני הטרקוטה. השכבה לא מכסה את כל הטרקוטה, אלא משאירה את מרכזי הלוחות\רובה\קסדה בצבע המקור הכהה.
שלב רביעי: Edging - לבן על האפור הבהיר, Blazing orange על האדום.
שלב חמישי: פיינינג, דיטיילינג ותיקונים - עדשות הרובה והעיניות ע"י Regal blue, מיקס של Regal blue ולבן, ונקודות השתקפות בלבן. כל מה שיצא מהשריון אל הבגדים נצבע בשחור, והביגוד השחור והסמלים השחורים עוברים היילייט של קודקס גריי ע"י דרייבראשינג. יציאות מהפרטים מתוקנות ככל האפשר, כנ"ל לגבי אינקינג.
שלב שישי: בסיס המיניאטורה - צבע בסיס של snot green או goblin green (עוד לא סגור על זה, אבל נוטה לכיוון של סנוט). הבסיס עצמו משתנה - בד"כ זה אבנים עם סטאטיק גראס, אבל אני מתכנן לעשות גם בוץ, צמחי ג'ונגל וביצה ואולי גם גופות של מתנגדי "טובת הכלל" על הבסיסים הגדולים יותר.

בכל מקרה, כרגע יש לי לוחם אש אחד מוכן לחלוטין (מלבד אותם פאקים), קרייסיס בערך בשלב רביעי, שלושה לוחמי אש בשלב שלישי וארבעה לוחמי אש בשלב ראשון-שני. מחר אני מקווה לסיים את כל 7 הלוחים הלא מוכנים לשלב 5-6, ולהתחיל עוד 4 לוחמי אש, לפחות בייסינג.

יפה אמיר :)
אמנם התמונות די ברורות ומצורף הסבר אבל עדיין אני לא כל כך מבין את הגוונים של הלבן מבחינת מה שאני רואה

תמשיך כך

אהבתי מאוד את הסכמה, במיוחד על הקרייסיס
הלבן שלו יצא מאוד נקי ויפה לדעתי, במיוחד כשאני מנסה להשוות אותו לאפוטוקרי שלי...

הלבן שרואים בתמונה הוא בעצם אפור מאוד בהיר. מה שאי אפשר לראות בתמונה זה את האדג'ינג בקצוות של הלוחות, שהוא 100% לבן.
תודה על הפידבקים ^_^

מאז שקניתי אותם אני מניח, אבל התקופות המעשיות שלי הן בסביבות חודש פלוס-מינוס לפני כנסים, כי אז אני נכנס לשוונג ומשיג תוצאות רציניות... ז"א יש ככה 3 חודשים בשנה שבהם אני באמת צובע הרבה ומשיג בהם את הניסיון.

חזרה