מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

למכירה מיניאטורות, צבעים, ציוד לדיורמות - אני עוזבת את התחביב

דיונים על כל מה שנוגע למשחקי מיניאטורות: איסוף, צביעה, משחק ובניית תכסית, בעיקר על Warhammer, Lord of the Rings, Warmachine/hordes.
Telery

הודעה#1 » 22 אוגוסט 2017, 13:24

שלום לכולם,
חמש שנים לא נגעתי בתחביב, הגיע הזמן לוותר בצער ולהמשיך הלאה. למכירה כחבילה אחת, כל המוצרים ביחד, תמורת 900 ש"ח:
מיניאטורות של Games Workshop מסדרת שר הטבעות: חיילי הצבאות השונים וחלק מהגיבורים. חלקם צבועים, חלקם צבועים חלקית, חלקם לא צבועים. בהערכה גסה, יש שם משהו כמו 30 מיניאטורות של חיילים ועוד 20-30 גיבורים, ובנוסף לכך דמויות שבורות או חלקי דמויות.
35 בקבוקי צבע אקריליק למיניאטורות של Master Series בגוונים שונים, כולל ארגונית לצבעים תוצרת עצמית. לא בדקתי את כולם, יתכן שחלק מהם יבשים, אבל בדקתי עשרה וכולם היו שמישים. כמו כן חומרים שקשורים להם כגון Flow improver, Fluid Retarder
צבעי אקריליק רגילים
ציוד לדיורמות בכמויות נכבדות: דשא מלאכותי, עלווה לעצים, חצץ לקרקעית, סולמות פלסטיק, וכיוצא בזה.
הכול נמצא בתל אביב. המעוניינים, אנא פנו אלי דרך nerisevenier@gmail.com

אורח

הודעה#2 » 06 ספטמבר 2017, 16:44

הי,אני מעוניין.

שלחתי לך מייל אך לא ענית.

דבר איתי - 054.2212686
דניאל.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים