• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

Wandavision - על מה כל המהומה?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
שמעתי על Wandavision ומודה שבחרתי להתעלם.
אבל אז בימים האחרונים אני קורא על זה בכל מיני אתרי חדשות וגיקים כלליים, וזה נראה שזו סדרה שזוכה לפופולאריות?
אשמח להסבר והאם שווה לחפש איפה אפשר לצפות בה - כי להבנתי היא ב Disney+ שאין עדיין בישראל...

ליאור

פונדקאי פעיל
הסידרה בסדר במיוחד אם אתה רואה אותה במכה ולא פרק פרק
אכשיו סיימתי לראות אותה
אם אתה אוהב את הסרטים של מרוול אתה יכול להתחבר

רק שתדע ש3 הפרקים הראשונים לפי דעתי יכלו למזג אותם ל2 או ל1 יותר ארוך מחצי שעה

אני לא רוצה לשים ספוילרים אז אני לא הגיד יותר מזה

liorgonen3

פונדקאי ותיק
סדרה טובה בסה"כ התחלה איטית קצת אבל אני די בטוח שזה בכוונה. בכללי היא די ממולצת אבל לא באמת זמינה בארץ בפורמט חוקי כלשהו. (בסופו של דבר גם VPN בשביל דיסני + זה נוגד את ההסכם משתמש וכו' וכו' וכו').

אני דווקא חולק על זה שזו סדרה טובה לבינג', חלק מהיופי שלה היה כמות הבאז שהיא יצרה בין שבוע לשבוע עם תאוריות מעריצים וכל מיני דברים מסביב, בעיקר גם כי חלק מהפרקים נועדו להסתיים בסוגשל קליף האנגר שמחזיק אותך, לדעתי זו סדרה שספציפית מאבדת את הקסם שלה בבינג'. אני גם חושב שהסדרה הזו שברה כל מיני קלישאות בצורה די טובה מבחינת הסגנון שלה, נגעה בכמה דברים עמוקים, ובכללי גם כללה משחק טוב.

בכל מקרה מה שהסדרה הזו הייתה צריכה לעשות זה להעמיד את הרף של הסדרות MCU הבאות שיגיעו (עם חייל החורף ופאלקון שאמור להגיע שבוע הבא ולוקי שיגיע עוד כמה חודשים), ולהראות שמדובר בתוכן איכותי, קצת מצחיק שלפני 4-5 שנים בימי הזוהר של סוכני שילד, הופעת קמיאו של דמות מהסרטים נחשבה למשהו קיצוני וחריג, ועכשיו יש לנו שחקנים שהיינו רגילים לראות רק על המסך הגדול מופיעים בסדרות. קצת מסקרן לדעת לאן זה ממשיך מפה, כי חייל החורף ופאלקן מרגיש לי כמו סדרת אקשן-גיברי-על קלאסית, ונראה לי שהניסיון לחדש הוא מה שהעניק לפחות לWV את האיכות שלה.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אני ארחיב קצת על מה שליאורגונן אמר (כי אני מסכים עם כל מה שהוא אמר, חוץ מזה שהוא רק די בטוח שההתחלה הייתה איטית בכוונה. היא לחלוטין הייתה איטית בכוונה):

וונדהויז'ן היא סדרה שהיא בעצם ניסוי אמנותי מצוין של סיפור סיפורים בדרך חדשה, לקיחת דמויות מוכרות והרחבה על העולם הפנימי שלהן תוך כדי יצירת תעלומה שגורמת לבאזז תקשורתי ושיחה, ומשאירה את הסדרה בראש הצופים גם כשהם לא רואים אותה.

בסופו של דבר, היא מסתיימת באופן יחסית צפוי. לא מבחינה עלילתית, אלא פשוט מבחינת הכיוון אליו הסדרה הלכה- למשהו יותר "מארוול"-י באופיו ויותר גנרי. זה לאו דווקא דבר רע, אבל זה כן אומר שעיקר הצ'ארם של הסדרה הוא בפרקים הראשונים, והיא מאבדת מעט מתחושת הפליאה הזו ככל שהיא מתקדמת. עדיין, למרות כל זה היא בהחלט מצוינת- ונראה שהיא בונה באופן אגרסיבי לקראת סרטי דוקטור סטריינג' וקפטן מארוול הבאים.

בנוסף, הסדרה גם בונה קצת על נוסטלגיה, שזה ממש נחמד- גם אם אני באופן אישי לא גדלתי על הסיטקומים שהיא מרפרנסת, עדיין הצלחתי להבין ולהנות גם מהאספקט הזה, ככה שזה לא דורש ידע מקדים, אבל בהחלט מדברת קצת יותר לאנשים שגדלו על סדרות כמו "המופע של ואן-דייק" או "מכושפת".

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
זה מעניין אם הסדרה משלבת בין הכוכבים של הסרטים לכוכבים בטלויזיה - זה משהו פורץ דרך ואולי אפילו סוג של כורח המציאות בתקופת הקורונה.
אם / כאשר אצפה בסדרה זה יהיה בבינג' ככל הנראה, אין הרבה סדרות שאני רואה בקצב שלהן, בטח אם זה משהו שלא זמין בקלות (נטפליקס/סטינג בשבילי).

lonewolf

פונדקאי ותיק
התחלתי לצפות, אני כבר בפרק 6, ו... אולי זו דעה לא נפוצה כל כך, אבל הכל קרה יותר מדי מהר... בכל מקרה, סדרה נהדרת וממש מומלצת!

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
חלק מהמהלך של דיסני לטשטש את הגבולות בין הפורמטים השונים בהם הם מוכרים את הIP שלהם. בדומה למנדלוריאן שהיה באיכות של סרט אבל סופר בסדרת טלוויזיה.
אני אוהב את המהלך הזה. יש סיפורים שפורמט של פרקים "קצרים" מתאים להם בהרבה מסרטים של 90-150 דקות.

Top Bottom