• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
  הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
  לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

Traveller Explorer's Edition, ספר למתחילים בשיטה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ספר חוקים חדש ותמציתי ל Traveller - מושלם למי שרוצה להכיר את השיטה או להתבסס עליה למשחק משלו. מוצע במחיר מפתה במיוחד של 1 דולר לגרסה הדיגיטלית (ו-20 דולר לגרסה הפיזית)
Traveller is the science fiction roleplaying game of the far future. The Traveller Explorers’ Edition is an introduction to the game for newcomers that provides all of the tools you need to create adventures or even an entire campaign. Create bold scouts and intrepid scientists who travel into the unknown aboard their trusty Type-S Scout/Courier, a rugged exploration ship perfect for the job.

Dock your ship at advanced starports, visit strange worlds, encounter alien beings and animals, and take on the challenges that the galaxy sets before you.

The Explorer’s Edition provides all core game rules for Traveller, plus a universe creation system that allows referees to create new star systems on the fly for their players to visit and explore…

The universe awaits. Welcome to Traveller!

explorer_s_edition_cover_2.jpg
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
סקירה שכתבתי למהדורה הראשונה של מונגוז, אבל זה לא השתנה מאוד מאז
בכל מקרה, זה עולה שלוש שקל… שווה הצצה.
 

BadBug

פונדקאי ותיק
מהסקירה זו נראית לי שיטה מאד חביבה וכנראה גם מעניינת, אבל עולות לי שתי שאלות.
1. כמה היא כבדה מכנית?
2. לא לגמרי ברור לי אם המשחק הוא אך ורק בין חלליות? או אולי גם חלליות וגם מחוצה להן או כמו שכתבת בסקירה, צריך איזושהיא דוגמא או קווים מנחים כדי שמנחה ידע איזה סוג מערכה הוא רוצה להריץ.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
1. מכאנית היא מאוד פשוטה. יש סיבוכיות מסוימת ביצירת הדמויות, ובתתי-מכאניקות כמו קרב בין חלליות, אבל הבסיס הוא מאוד פשוט ודף הדמות הוא בגדול רשימה של מיומנויות, תכונות וציוד. אין דברים נוספים.
2. הרבה מחוץ לחלליות. אפשר לשחק לגמרי בלי חלליות או רק הרפתקאות בסגנון Firefly שהחללית בעיקר משמשת כדי להגיע מנקודה לנקודה. כמובן שזה תלוי בסגנון המשחק, יש גם הרחבה בשם High Guard שמוקדשת רק לחלליות.
 
Top