• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

Tomb of the Serpent Kings - הרפתקת "קבר מלכי הנחשים", רשמים וחוויות

BadBug

פונדקאי ותיק
אזהרה - הפוסט הזה מכיל ספויילרים להרפתקה עבור שחקנים, אם אתם מתכוונים לשחק בה תעצרו כאן.

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
נחמד, אבל למרות האזהרה מפני ספוילרים לא כל כך ברור על מה ההרפתקה, מה כן יש בה ומה כל כך מיוחד בה.
קח בחשבון שהקורא הממוצע לא ילך וינבור בקישורים (טיפ: עדיף שהקישור יהיה ישירות להרפתקה/שיטה בתוך הדף של היוצר ולא לכל הדף עצמו, זה פשוט נוח יותר) ובעצם ידע רק את מה שאתה מספר לו. הסקירה צריכה להיות "תרכיז" של ההרפתקה/ספר כדי "לתפוס" את הקורא.

סה"כ כן מעורר עניין וכתוב סבבה (יש לך סגנון "גונזו" במובן הטוב של המילה), ודי ברור מהכותרת שזה "רשמים וחוויות" ולא סקירה, אבל בתור הקורא הממוצע, אני גם רוצה לדעת מה כן יש בהרפתקה כדי לדעת אם כדאי לי לקרוא/לשחק בה.

BadBug

פונדקאי ותיק
אני גם רוצה לדעת מה כן יש בהרפתקה כדי לדעת אם כדאי לי לקרוא/לשחק בה
אני מוכרח להודות שאתה צודק, איכשהו התמקדתי באמת ברשמים והחוויות שהיו שונות עבורנו אבל פחות בהרפתקה עצמה.
מבחינת עלילה ודינאמיות היא לא ממש מהחזקות ולכן הייתי צריך לעשות בה שינויים, היא יותר "הרפתקה לימודית" עבור המנחה והשחקנים במובן של משחק באסכטלה הישנה.
אבל תודה על הפידבק, אני אוסיף בקרוב קטע שיספר קצת יותר על התוכן.

עריכה:
אוכל מוות אוכל מוות תודה! אטפל בזה בהמשך היום.
המפקד האלמוני המפקד האלמוני הוספתי קטע קצר על המבוך עצמו בעקבות ההערה שלך, תודה!

עריכה אחרונה:
Top Bottom