• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

RHYTHM OF WAR

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
בהחלט מחכה בקוצר רוח,למרות שהגנזך היא אחת הסדרות הפחות אהובות עלי של סנדרסון, היא עדיין מצוינת וכוללת כמה מהקטעים האהובים עלי והדמויות האהובות עלי בקוסמיר (היקום המשותף של ספרי הפנטזיה של ברנדון).
לצערי, למרות שהזמנתי בהזמנה המוקדמת, אמאזון עדיין לא טרחו לשלוח את החבילה. היא אמורה להגיע בסוף החודש, או בתחילת החודש הבא. אאלץ להתאפק עד אז.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אני!
ממש אהבתי את שלושת הספרים הראשונים ואני שמח לראות שהרביעי יוצא לאור. עם זאת, אני קורא בעברית אז אני משער שיעברו כמה חודשים עד שיצא לאור בעברית - לרוב ספרים יוצאים בפסח/קיץ/ראש השנה/חנוכה.... אז אני מהמר על פסח :(

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
לצערנו, למרות שהיה תכנון לנסות ולתרגם מהר יותר את קצב המלחמה, הקורונה הכתה ומלאכת התרגום באופוס הופסקה. אז זה לחלוטין תלוי במתי יחזירו את צפריר מהחל"ת ומתי הוא יישב לעבוד.

kosem10

פונדקאי ותיק
ממש מחכה, מצטרף לnextorl, גם עלי היא לא הסדרה האהובה של סנדרסון, אבל בכל זאת מעולה. מחכה מאוד. למי שמזמין באנגלית, אפשר להזמין מbookdepository ב100 שקל בלי לשלם על משלוח...

Top Bottom