• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

Resident Alien- סדרה פשוט מצוינת

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אז Resident Alien היא סדרת מדע בדיוני של ערוץ SYFY, אדפטציה של הקומיקס של Dark Horse, העונה הראשונה שלה הסתיימה שבוע שעבר לאחר 10 פרקים עם עונה שנייה שהוכרזה, והיא פשוט מצוינת.

הסדרה עוקבת אחרי חייזר שמתרסק על כדור הארץ, לוקח את הזהות של אדם אקראי באמצע שום מקום, ומחפש אחר חלקי הספינה שלו, ואז... בהשתלשלות אירועים לא צפויה הוא מוצא את עצמו הופך לרופא העיירה הקטנה הסמוכה כשהרופא הקודם מת, והוא כמובן צריך לעזור לפתור את הרצח.

אלאן טודיק הוא שחקן מדהים, וזה לא חדש, אבל הוא פשוט זורח בתפקיד הראשי כאן, ומצליח לשחק חייזר בגוף אנושי בצורה מדהימה- חייזר ש"משתמש בגוף כבובת בשר" כפי שטודיק עצמו אמר בראיון. גם שאר הדמויות מצוינות, מהשריף גס הרוח לאחות העוזרת לדמות של טודיק בתפקידו כרופא. לכל דמות יש ארק משלה, דברים שהיא מתמודדת איתם, וחיים אמיתיים. והמשחק של כולם פשוט מדהים. במיוחד של הצעירים.
הקאסט גם מגוון למדי, לא באופן "מאולץ" שנועד כדי לסמן V על רשימה, אלא באופן כנה, הרקעים השונים שלהן משתלבים עם הסיפור ומוסיפים לו. הדמויות כאן הן לא גיבורות, הן אנושיות. הן טועות, ונכשלות, אבל הארק שלהן מסתיים באופן מספק.
האפקטים המיוחדים בהחלט מצוינים, לא מרגישים מחוץ למקום, ובהחלט מוסיפים. יש אפילו כמה קמיאוז והמון הומור ורפרנסים לתרבות הסובבת סביב חייזרים ועב"מים, ואני לא חושב שהייתה בדיחה אחת שלא צחקתי ממנה.

בכללי, אני מאוד מאוד ממליץ על הסדרה הזו, ואני ממש מחכה לעונה הבאה.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אני ממש לא מסכים שהיא התדרדרה- הפרקים האחרונים היו מצוינים, פרק 9 כנראה היה כנראה הפרק המצחיק ביותר בסדרה, ובשניהם ארקי דמויות הגיעו לכדי סגירה בצורה מושלמת.

ליאור

פונדקאי פעיל
אני לא חושב שהיא גרוע חוץ מהפרק אם האישה
אני פשוט מרגיש שהם לא היו סגורים על מה הם רוצים לעשות הרבה דברים שם מרגישים כמו פילר ולא כמו עלילה שכתובה היטב
אני הוסיף שהשחקנים הם מצויינים

Top Bottom