• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

טאריס מאחסן את השם הזמני שלו בראש סטיב, איזה שם. חסר מעוף כמו ציפור מתה ואינטליגנטי כמו ההורים של הממזר הזה
הוא מניד בראשו ''הם...לא שרדו. הצלחנו להוריד את הכחוש עם הגלימות, אבל השאר מתו לפני שהם הספיקו להתמודד עם השאר. אני הצלחתי לבזוז כמה דברים ולברוח, והסתתרתי מהם במשך כמה דקות עד שהם עזבו את החיפוש אחרי. השאירו את הארגזים על השביל שם.''
הוא מניח יד על הפצע שלו ומושיט את האצבעות ספוגות בדם ''גם אותי הם כמעט חיסלו, אבל נראה לי שהם איבדו עניין''
Meta
גלגול תרמית
[dice:1djdxs1r]712261:0[/dice:1djdxs1r]

עמית
זולג'ין בטוח שהוא שומע רעש של טיפוף מתוך המנהרה. המנגינה כמעט... מוכרת לו.

"תיכנס." אומר אחד מהם. "אתה יודע איפה למצוא אותו, תעבור בדרך אצל ז'יקה. אמור להיות לה משהו בשביל הפציות שלך."

זולג׳ין מצמיד את האוזן שלו לקרקע, משהו מוכר באדמה זרה יכול רק להגיד שהלואה מנסים למסור לו משהו. אולי זה אקונדה, הלואה של הסערות וההתחלה החדשה? לא משנה מה, הוא צריך לשמור על ערנות ולא להוריד את המשמר שלו.

מחוץ למערה
טאריוס יוצא מטווח השמיעה והראייה שלכם, מה אתם עושים?

טאריס
אתה נכנס עמוק יותר פנימה, ומבין שהמערה הזו היא חלק מכמה מחללים. נראה כמו איזה בית תת-קרקעי ישן.
בחדר שאתה נכנס אליו, שנראה כמו סלון גדול, ישנם 5 דמוית, 3 מהם אתה חושב שאתה מזהה כשודדים שברחו. ישנן עוד 2 בנות אדם שם, גם הן לבושות בבגדים קרועים יחסית. "היא אצל הבוס." אומר אחת מהן. "הוא מחכה לך."
טאריס רואה שהמשך השביל מוביל לשני חדרים, סטיב אמור לדעת היכן הבוס נמצא, אבל איזה דלת טאריס לוקח?

מחוץ למערה-
זולג׳ין מחליט לנצל את הזמן כמה שהוא יכול. הוא מחפש עמדה להסתתר בה, גוון הגוף הירוק שלו לא משתלב טוב עם המערה, אך אם לא יזוז יהיה לו טיפה מראה של טחב. אך תמיד עדיף למצוא עמדה שקשה לראות בכלל. לאט לאט, הוא נכנס לצללים. מכין את עצמו למארב המתוכנן.
Meta
התגנבות: 17+7=24.

בתוך המערה
טאריס מניד בראשו בפחד "אני לא מעז להיכנס לחדר לבד עם הבוס אחרי החדשות שיש לי לומר לו...הוא יסיים את העבודה שהאחרים התחילו" הוא מעביר יד על הפצע שלו שוב פעם ומושיט את אצבעותיו קדימה, דם נוטף מהן

מחוץ למערה:
אוסקר מתקרב באיטיות אל פי המערה ומציץ פנימה. הוא מנסה שלא להיראות או להישמע יותר מדי, אך הוא רצה לדעת אם בן-האנוש יהיה בסדר. הוא נכנס לבדו, פצוע, חסר כל מלבד התחפושת שלו.

META
בדיקת תפיסה - 18+4 = 22
בדיקת התגנבות - לוקח 10+3 = 13

בתוך המערה
"פשוט תיכנס," צועק מישהו. "הוא בטח שומע שאתה כבר פה, ואתה סתם מעכב ומעצבן אותו." אתה חושב שאתה שומע רעש מהכניסה, אבל המבנה קצת מפריע לך לשמוע אותו כראוי

בכניסה למערה
בעוד זולג'ין מוצא מקום נוח להסתתר בו בחשיכה, נראה שאוסקר מבלה כמה דקות טובות בלמצוא מקום שבו הוא יוכל לראות היטב את המערה, לצערו הוא גם בוחר במקום שבו השומרים יראו אותו.
"הי!" צועק אחד מהם, לבוש כמו השודדים האחרים בשריון קל יחסית ונשק פשוט. "מי אתה?" הוא צועק ומתקרב אל אוסקר. ידו מכוונת לנשק שלו. "תזעיק את האחרים." הוא אומר לשני.
META/OUT
השומר השני עומד לרוץ לקרוא לאחרים, יש לכם סיבוב אחד למצוא דרך לעצור אותו- אתם לא חייבים לתקוף, תגידו לי דרך הגינות והיא יכולה לעבוד. אחרת, אתם תפספסו את ההזדמנות לעצור אותו לפני שמיהו ישמע מה קורה אצלכם.

מחוץ למערה-
זולג׳ין לוקח את הגרזן קרב שלו ומשליך מהצללים על גבו של הבחור. הנשק אינו נועד לזריקות שכאלו אך לזולג׳ין לא אכפת, הוא צריך לעשות כמה שיותר נזק בזמן שהאויב מופתע. והוא מפצה על הנשק המגושם עם מיומנות גבוהה. הגרזן נתקע בגבו של הבחור בעוצמה, מפצח כאת השיריון ומשפריץ דם לכל עבר.
Meta
זולג׳ין משליך גרזן קרב, בגלל שהנשק לא מתואם לזריקה הוא מקבל 4- להתקפה.
התקפה: 20+5-4=21 נגד flat foot. קריט.
וידוי קריט: 13+5-4= 14 נגד flat foot.
נזק בלי קריט: 8+4=12 נזק.
נזק עם קריט: 29 נזק.

בכניסה למערה
ברגע שנלתנרה שומעת את את הקריאה של השומר היא שולפת את הקשת שלה, מאחר והיא בטוחה שהפצצות יעשו יותר מדי רעש. היא מכוונת לעבר גבו של השומר הרץ, אך מאחר והיא מנסה לעשות זאת במהירות רבה היא מפספסת.

Meta:
התקפה: 7+3=10

בכניסה למערה
"אני על זה." הרן אומר לאחרים. הוא מותח חץ ומשחרר אותו תוך כדי מלמול לחש. שבריר שנייה לאחר שהחץ עף לכיוון השומר המתרחק כדור חומצה קטן מופיע מול הרן ועף לכיוונו. הרן מחייך בסיפוק כשהוא רואה את החץ חודר את גבו של השודד אשר נופל מת. חיוכו נעלם מעט למראה כדור החומצה שמפספס את השודד בגדול ופוגע בקיר המערה מבלי לגרום נזק מיוחד לאבן.
Meta
התקפה מלאה: התקפת טווח ולחש
התקפת טווח: 17+3=20
נזק אם פגע:7+1=8
לחש: נתז חומצה: 5+1=6

בתוך המערה
טאריס מחייך מתחת להתחזות, ומביט בשפת הגוף של מי שמולו. מנסה לפענח את תנועות הגוף שלה כדי להבין לאיזו דלת היא מכוונת אותו, באופן תת מודע.
Meta
זיהוי מניע
[dice:3hnsydpo]712532:0[/dice:3hnsydpo]

בתוך המערה
טאריס די בתוך שמדובר בדלת הימנית מבין השניים. לשם רוב האנשים מסתכלים.
גלגל תפיסה בבקשה

מחוץ למערה.
החץ חודר את הצוואר של השומר, והוא נופל, אחיו לנשק מביט בכם לרגע. בכל הקבוצה אשר יוצאת מהצללים, וזורק לרצפה את הנשק שלו. "אני נכנע." הוא אומר. "אל תפגעו בי בבקשה!" הוא צועק

YDS
אתה לרגע אחד חושב ששמעת קול מהכניסה. אבל לא בדיוק מצליח לשמוע מה.
לאומת זאת, אתה מבחין ש2 מהשודדים מביטים אחד בשני לרגע, אתה מזהה כעת במה שלא יכולת לראות קודם, באוזניים הכמעט מחודדות. הם חצאי אלפים בוודאות.

חזרה