• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • משוב על הבטא של פאת'פיינדר פראי
  בשעה טובה התחלנו לשלוח לתומכים את קבצי הבטא של ספר הבסיס של פאת'פיינדר בעולמות פראיים. זה הזמן שלכם לקרוא את הספר, ולתת לנו משוב על טעויות שגיליתם או הערות כלליות כדי שהספר המודפס יהיה מושלם.
  פתחנו לשם כך פורום ייעודי למשוב.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אני יכולה להצטרף אל נוק ולשאול את אסטל מה אפשר לעשות כדי לקבל הזמנה," נל אומרת כאילו אין משהו יותר פשוט מזה אחרי שהיא מביאה בחשבון את דבריו של טאריס "אם היא לא תחשוב שהאל-מתים במזבלה הם בעיה אולי היא תבקש משהו אחר."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"תראו, גם אם ניכנס לנשף, אתם צריכים להיות חשובים מספיק בשביל שהאמדירל ירצה לפגוש בכם." מסביר נוק, "אתם צריכים שם, אתם צריכים לעשות דברים, ואתם צריכים שהאדמירל יהיה חייב לפגוש בכם." הוא מסביר, "תצאו החוצה, תמצאו בעיות ותפטרו אותן, תמצאו אנשים ותהיו חברים שלהם, מבחינתי תחלקו מזון במחנות הפליטים או תחסלו את האל מתים באיזור המזבלה ההיא." הוא ממשיך, "יש לכם שבוע, בשבוע הזה אתם יכולים להיות שיחת היום של העיר, אני יכול להפוך אתכם לשיחת היום, אבל אני צריך שיהיה מה לספר עליכם." הוא מתיישב, "תגידו לי במה אתם הכי טובים, אני אנסה לקשר אתכם לשם."
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס מהרהר לרגע, ואז קומץ את אגרופו, ניצוצות ירוקים עולים ממנו ''אני יכול לרפא מעט, להילחם לא רע, ולשכנע מעט אנשים. לא מעבר לזה. אם האלמתים תקפו את זולג'ין, לא כדאי שנתחיל בהם?"
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
אוסקר מרים את ידו אל מול עיניו ומספר טיפות קרות של מים מופיעות עליה, ואז הם עולים מידו ומתחילים להסתחרר בתוך עצמם, יוצרים מערבולת קטנה.
"אני יכול לשלוט במים קצת, וזה גם עזר מעוד כשהייתי איכר. אני יכול ליצור כמה מים שאני רוצה מהאוויר, ואני יכול גם לרפא די טוב. הצלחתי עד עכשיו להשתמש ביכולות שונות על מנת להילחם, למרות שמה שאני טוב בו זה דווקא לספוג מכות מאשר לתת אותם."
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אני יכול לחסל. זה למה אני רוצה את האל מתים. אלא אם יש לך מישהו אחר שצריך לחסל בעיר?״ זולג׳ין לא הולך לרפא פליטים, זולג׳ין הוא הפוצע, לא המחלים. בשביל השטויות האלה יש לו התחדשות טרולית.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"תמיד אפשר לשאול את אסטל את מי היא רוצה לחסל, ככה גם בטוח לא נפגע במשהו משמעותי למישהו." נל חוזרת על הצעתה הקודם ובקול עצוב היא מוסיפה: "אבל אני חושבת שעדיף לבקר במחנות הפליטים ולהציע עזרה. מים נקיים ורפואה זה דברים שתמיד חסר שם ותמיד אפשר להשליט שם קצת סדר ולהגן מפני אנשים שמנצלים את החלשים, אז יהיה לזולג׳ין במי להילחם גם שם." קל לראות שהיא מדברת מניסיון.
 

padron

פונדקאי ותיק
"אני טוב בלהרוג דברים, ולאיים על אנשים. זולג'ין, בוא נלך לטפל באל מתים האלה ונמשיך משם. אני בטוח שנמצא עוד כאלה שמגיע להם לחטוף." הרן אומר לזולג'ין בחיוך. הוא מחבב את הישירות של הטרול במקרה הזה.
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס מרים את ידו ''אם יורשה לי להביע התנגדות?..." ראשית, אני לא חושב שזה רעיון טוב להתפצל. שנית, באמת כדאי שנחשוב על סיפור כיסוי כי כרגע אסטל חושבת שאנחנו עובדים אצלך'' הוא מפנה את מילותיו לנוק ''ןאם היא לא תדע למה אנחנו מסתובבים בעיר ועושים דברים סתם, היא תחשוד''
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"בגלל זה אני צריך לדעת מה אתם עושים, יכול להיות ששני אלה" הוא מצביע על זולג'ין והרן, "הם ציידי אל מתים מהצלקת שבאו לפטור את בעיית האל מתים במזבלה. ואתם" הוא מבציע על אוסקר וטאריס, "מרפאים שבאו לסייע אצל הפליטים." הוא מפרש בחיוך, "כל עוד תפעלו מתוכנן, אני יכול להתמודד עם זה."
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אז לעשות, לדווח, לעשות שוב. ברור מספיק. פיצול לא בעיה כל עוד הרן וזולג׳ין נבצע הכנות. מלכודות פשוטות יביאו תוצאות טובות״. לא צריך לדעת המון בהכנת מלכודות בשביל להצליח, לפתוח מלכודת דובים או לקשור חבלים זה קל והרבה פעמים עובד. אם הרן איתו הכל אמור ללכת בסדר.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
אוסקר מהנהן וכורך מספר תחבושות סביב ידיו על מנת לכסות את הצלקות והיבלות המכסות אותן. זה לא יהיה מעורר אהדה אם למרפא היו ידיים גסות וקשיחות ולא עדינות כמו ידיו שלו.
"אני אעשה כמה שאוכל." הוא אומר בנימה יחסית בטוחה ואופטימית, מחייך קלות למשמע מזלו שהוא לא יצטרך להילחם על חייו שוב כנגד סיכויים בלתי אפשריים. "שניפגש כאן שוב לקראת השקיעה? רק אם ציידי אל-מתים מקבלים בכלל אישור ללכת הביתה ולנוח, כמובן."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אני לא בטוחה שנוכל לחזור לפה בשקיעה, אסטל אמרה שחמשת מחנות הפליטים במרחק שעות נסיעה מהעיר." נל חוזרת על המידע ונזכרת להוסיף: "והיא כבר יודעת שאני מתעניינת במחנות אז היא לא תופתע אם אני אבקר בהם."
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס משלב את אצבעותיו ''מצד השני, המחנות לא יתנו לנו פשוט ללכת ולרפא אנשים. הם ירצו להשגיח עלינו באופן צמוד, ואז יש יותר סיכוי שניתפס בשקר. הרבה יותר סביר שנתחיל בעיר עצמה, איפה שנוכל לפעול באנונימיות, ואז נגיע למחנות אחרי יומיים-שלושה''
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"במחנות הם ישמחו לקבל כל עזרה שהם יוכלו להשיג ואילו בעיר אנשים יותר בררניים, כי יש להם יותר אפשרויות." נל סותרת את דבריו של טאריס.
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס נשען קדימה ''אל תשכחי שאנחנו פה תחת תרמית. אם אנחנו הולכים לפליטים, אנחנו נצטרך לתכנן את השקר שלנו טוב טוב...וגם, ישמעו עלינו הרבה יותר מהר אם נהיה בעיר''
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"למה?" נל לא מבינה על מה בכלל טאריס מדבר, "אסטל יודעת שאני רוצה ללכת למחנות הפליטים במקרה הגרוע היא תחשוב שאתם מלווים אותי ועל הדרך עוזרים לכמה פליטים. מעבר לזה, בעיר יש משמר, חיילים, רופאים והרפתקנים אחרים, אז אם הם יכולים להוציא להורג נסיך פיות בעצמם, אז למצוא משהו מספיק גדול שישמעו עליו יהיה קשה או עלול לפגוע במישהו."
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אנחנו שכירים, זה לא משנה למה נשכרנו. הסיפור בסדר. פשוט בואו נזוז כבר. תחסלו איתנו את האל מתים. נלך אחר כך למחנה לפליטים. אתם מרפאים ותומכים בנו ואנחנו מחסלים את האויב. אם שואלים למה, נוק מתרץ את הסיבות כי הוא המעסיק. בואו פשוט נלך ונגרזן דברים כבר״ זולג׳ין נעשה חסר סבלנות מזה שכולם מסכימים על מה צריך לעשות אבל משום מה לא עושים את זה.
 
Top Bottom