• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אז האם אתה או האדון שלך יכולים לעזור לנו לעבור את המצור ולהגיע לנמל חירות? אנחנו צריכים להתקדם במלחמה שלנו״ זולג׳ין נראה מרוצה מהתשובה, נראה מה הוא יוכל לעשות עם זה.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אני שולט ברוח, אני אהיה מסוגל להעניק משב רוח שישבור את המצור הימי של הפיות, ולקדם את הספינה שתיקח אתכם לשם כך שתגיעו ליעד מהר יותר." הוא עונה.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אני מאמין שכן, אם המצב היה נוח הייתי יכול לקצר את הדרך לעשר ספינות בקלות, אבל מאחר ואני מעדיף שהפיות לא ידעו על הנוחכות שלי מעבר למה שהן יודעות, בעיקר כדי לא לשבור את ה"שלום" שלהן עם האלים, אני אוכל לעשות זאת רק למען שלוש ספינות."
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס מכחכח בגרונו "אם אוכל להחזיר את השיחה למחוזות המציאות לרגע? עוד יש לנו משימה קודמת להשלים, וכזו בעלת סיכוי ראלי יותר להצליח בה. לא מהסוג של להחביא ארבעה חפצים שכל העולם מחפש מהאלה הכי חזקה שקיימת, אלא מהסוג של למצוא מישהו. אנחנו צריכים לארגן את הפגישה בין הנפח לבין נוק, ושם נראה מה עושים הלאה, אם בכלל"
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״הנפח אמור להיות פה, אני אחפש אותו״ אומר זולג׳ין ומתכוון לצאת. ״וכבר רצחו איזה ברון פיה, מה זה כבר להשיג ארבעה חפצי מוג׳ו מוזרים?״. זולג׳ין מחפש את הנפח.
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס נשאר בחדר, ונועץ מבט מהורהר בלאטימר
"תגיד, אתה באמת חושב שזה אפשרי? אתה בעצמך אמרת שסירונה חזקה יותר מהאלים, שהאלים מפורדים בינם לבין עצמם, שאתם לא סומכים על המגנים של האנושות...אתה באמת חושב שיש סיכוי?" הקול של טאריס נעשה חנוק בסוף, והוא עוצר רגע להתעשת "הפיות חזקות יותר מכל מה שאנחנו, או כל אחד אחר, יוכלו להביא נגדן. איך אתה יכול להאמין שיש תקווה?"
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
למחפשים - אסיים את השיחה עם לאטמיר ואגיב לכולכם מסודר.

IN
"דברים מוזרים יותר כבר התרחשו בעבר." עונה לאטמיר, "אני מודה שסירונה היא כנראה האיום הגדול ביותר שהעולם הזה פגש, אבל אל תשכח שהיא כבר נוצחה בעבר, מישהו חייב לדעת איך האלים עשו את זה בעבר, אולי ניתן לשחזר את הנסיבות שלקחו ממנה את הכוח שלה בפעם הקודמת, והפעם להנחית גם את מכת המוות."
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס מהנהן בשקט "לשחזר את הנסיבות...כן, זה יכול לעבוד" ואז בתנועה חדה ומהירה הוא מרים את עיניו ונועץ אותן באילו של לאטימר "אמרת שהאדון שלך הוא אדון החוכמה. הוא בטח יודע מה הפך את סירונה לפגיעה"
"אני צריך לדעת"
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אתה שוכח את מה שאמרתי, אם האלים יתערבו ישירות, אפילו אם זה אייליס, אז השלום ישבר, אז אם האדון שלי יספר לכם כיצד להביס אותה, זה יתן לסירונה את התירוץ לצאת בעצמה מטיר-נא-נוג, ואם אתה חושב שהצבאות שלה גרמו להרס, אתה לא יכול לדמיין מה היא יכולה לעשות לבדה." הוא מסביר. "אם אתה מחפש את המידע הזה, תצטרך למצוא מישהו שלא כבול להסכמים האלה, או שהוא לא אל." הוא מסביר.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"תחפש בעבר, יש עוד יצורים בעולם הזה שעתיקים כמו הזמן חוץ מהאלים, הם נסתרים, חלקם נעלמו לחלוטין, אבל אחד מהם לבטח ידע" אומר לאטמיר, והרוח חוזרת לנשוב בתוך הבית, "צר לי." הוא אומר, "אבל אני צריך להמשיך. כאשר תעלו על הספינות לנמל חירות, הרוח תגן עליכם, תזכרו מה אמרתי, אוכל לקצר את המסע, אבל זה תלוי בכמות הספינות. אתם לא לבד. תזכרו את זה." הוא מביט פעם אחת בודדת באוסקר, ומחייך, כאילו נזכר במשהו מוכר.
הוא נעלם.


לא קשה למצוא את שאר האנשים, כמה דקות אחרי שלאטמיר נעלם, אתם מוצאים את החדרים בהם נשמרו התמונות של הקורבנות, נראה שכל קסם שהברון הפעיל נעלם, ולאט לאט אנשים יוצאים מהן, אחד בכל פעם, אתם מוצאים כמה שומרים, אבל אלה כבר הספיקו לרוץ לספר לאחרים שהברון הובס. חלקם בעושר, חלקם בפחד.

כ20 אנשים היו שבויים אצל הברון, יחד עם עוד כמה שומרים שחלקם מזכירים לכם את דמויות הציור שנלחמתם בהם, האנשים מבולבלים, ויחד עם זאת שאנשים מהכפר מתחילים להגיע לבית עצמו ולבחון את הסיטאוציה, אתם קצת מאבדים שליטה על האנשים.
כנראה שבין כל האנשים האלה יש גם דרואיד ונפח, אבל הסינון שלכם נגדע כאשר הנערה שפגשתם ליל קודם בפונדק מגיעה. "החבר שלכם התעורר." היא אומרת. "והוא שילם לי טוב מידי בשביל לרוץ לקרוא לכם. הוא אמר שזה דחוף."
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס מהנהן "אנחנו כבר מגיעים" הוא מביט סביב, מנסה למצוא מי מהנוכחים הוא הנפח המדובר, ומסמן לשאר חברי הקבוצה לעשות כמוהו
meta
הבחנה
[dice:2ytwsptb]722058:0[/dice:2ytwsptb]
 

padron

פונדקאי ותיק
"אני לא רוצה שום קשר אליו. אם אתם חכמים תעשו כמוני." הרן אומר לאחרים ומתחיל לתחקר בצורה מעט אגרסיבית את האנשים בשביל למצוא את שתי המטרות שלו.
Meta
איום: 13+9=22
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"למה הוא לא יכל לבוא לפה?" נל שואלת את הנערה, מנסה להשיג מעט מידע לפני שתחליט אם להקשיב לנוק, שבטח רק רוצה את החפצים שלו בחזרה.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"משהו שקשור לחבר האלף שלכם. זה עם הטופר במקום יד." עונה בת האנוש לנל, בקוצר סבלנות קל.

בנתיים הרן מבין שהשיטה שלו אומנם תעבוד, אבל היעילות שלה לא גבווה, הוא ימצא בסופו של דבר מי זה מי, אבל זה יקח עוד זמן.
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
זולג'ין מתחיל לזוז לכיוון. הוא צריך להיפגש עם הלואה הגריפון ולראות אותו במלוא יכולתו. "פשוט תצעקו חזק ותגידו לנפח לבוא. כמה קשה זה כבר יכול להיות?" הוא מציע שהוא הולך משם.
 
Top