• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

liorgonen3

פונדקאי ותיק
לא נראה שיש מישהו שיכול להציע משהו, השיחה הזו צריכה להיות שלכם.
"אני רק אציע שתעשו מה שאתם רוצים לעשות מהר." אומרת סירין, "אם אתם צריכים לצאת מגבולת הצלקת, יהיה חכם לעשות את זה מהצד הדרומי"

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"תלוי בצורה בה אני אצליח ליצור קשר מספר המילים בהודעה יכול להיות מוגבל." נל אומרת ומוסיפה כשתמיהה מסוימת בקולה "ואם המטרה היא לגרום לחצרות לבוא לדבר למה לא להציע להן פשוט את זה?"

padron

פונדקאי ותיק
הרן נאנח עמוקות ומשלב את ידיו. "אני בספק רב שהם יבואו - למה להם? מבחינתם הם על סף ניצחון, ומרידה בסירונה בשלב הזה במשחק תהיה התאבדות מבחינתם שכן הם לא יקבלו מקום בעולם החדש שלה. וצר לי לספר לך נל, אבל אני די בטוח שהסיבה ששמרו עליך היא שסירונה היתה צריכה אותך בחיים - לא שום נאמנות מעבר לכך." הרן אומר בשקט וממשיך בקול רם יותר." מה שיש לנו זה מה שיש לנו, וגם ככה ככל שזה תלוי בי הצבאות צריכים נטו לייצר מספיק רעש כדי שנוכל להגיע ולעשות את שלנו! אנחנו מבזבזים זמן היערכות יקר על דיונים חצי היפותטיים כשהפקודות כבר יכלו לצאת! מרגיש שהדיון הזה נמשך כבר שבועות אם לא שנה! אנחנו לא גנרלים או בעלי ניסיון פיקודי - וטיירה, הלהקה שלך לא נחשבת בעיני - מה שאנחנו עושים זה לחסל דברים ולשרוד כנגד כל הסיכויים, לט מעבר." הרן אומר בעצבים, מביט בזולג'ין לראות אם הוא מסכים איתו.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
OUT:
אני רק רוצה לומר שאני נהניתי מהמשחק וההנחיה, הופתעתי מחלקים מהעלילה וההתפתחות של הדמויות, חבל לי שהמשחק נסגר ככה ובהצלחה בהמשך.
תודה על משחק של שנתיים ורבע.

Top Bottom