• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Minsc and Boo Journal of Villainy

מכשפי החוף הוציאו ספר חדש של ממלכות נשכחות במוד חמקן - והוא דווקא נראה מגניב להפליא :wizard:
מדובר באוסף של פטרונים וגם נבלים בממלכות נשכחות. מהנסיון שלי עם ספרים דומים, זה יכול לשמש כהשראה נהדרת לכל עולם מערכה.
מעניין שבחרו להוציא את זה דרך ה dmguild ולא כספר פיזי רגיל…

טוב אז אחרי שהצצתי בספר וזיהיתי כמה פרטי אומנות מוכרים שלא הבנתי איך הגיעו לשם, מסתבר שהכותב הוא ג'יימס אולן מארקנום וורלדס (Odyssey of the Dragonlords) ומי שעומד בראש Archetype Entertainment.
אני עדיין לא לגמרי מבין מה בדיוק הם עושים שם בחטיבה הזאת של WOTC (ספרים? משחקי וידאו?) ,אבל לפחות ברמת הצהרת הכוונות הם אמורים לפתח IP'S חדשים למכשפי החוף מעבר לדי אנד די ומג'יק שזה מעניין מאוד.
אין ספק שג'יימס הוא כוח יצירתי חזק שיכול לעשות הרבה בשביל WOTC, הבנאדם היה מעורב בכל כך הרבה משחקים נהדרים לאורך השנים שלו ב BIOWARE (ביניהם כמובן BALDUR'S GATE), אז אני רשמית סקרן.

dragonian dragonian - יש שם סטאטבלוק שלו ושל בו וקצת מידע עליו כאיש קשר, ובעיקר הערות צד ש"הם כתבו", בסגנון VOLO.

חזרה