• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים KEEP HOPE ALIVE

הפחה מורקאש

פונדקאי מהשורה
טווח גילאים
18+
מיקום בארץ / פלטפורמה
אונליין
"שדות השפע, שנת הנחש
השנים אחרי מותו של הדרקון היו שנים של כאוס. רעם נחרבת במהומות עקובות מדם ואילו בדראג' שני מלכים מכשפים נאבקים במלחמת ירושה עקובה מדם. את האחד מגבה האקדמיה של התודעה. את השני, אצילי העיר. כשבכל אותה עת, פשוטי העם והעבדים משלמים את עיקר המחיר.
אך הערים עוד בטוחות יחסית, יש בהן מי שתייה, למשל. המדבר השחון מסביב הושחת על ידי שימוש בקסם וכמעט כל מקור מים או מזון הוא סכנה בפני עצמה. מגיפה שמקורה אינו ידוע משתוללת בחוץ ומאיימת לשלוף את זרע הרוע מכל בריה ולהפוך גם את חפי הפשע לרוצחים צמאי דם. זרם הפליטים של רעם לא מפסיק ומתחת לטין מתעורר לו נציב המלח הענק.
ועוד לא דיברנו על ההיעלמויות..."

במשחק שאני מארגן, תשחקו בעולם השמש השחורה. אחרי הרפתקאת מבוא שנועדה גם כדי להציג את העקרונות המיוחדים עליהם העולם מבוסס, תגיעו לשדות השפע ושם תוכלו לבחור לאן ללכת ומה לעשות. עולם פתוח עם המון זרעי הרפתקה אך שגם הנדודים הפשוטים במדבר הם אתגר לא פשוט גם להרפתקנים מנוסים. זה עולם קשוח וכל מי ששרד בו צייד בפני עצמו. ובעולם הזה, התפקיד של הגיבורים הוא לא להציל את העולם, המאבק הזה כבר אבוד. אבל מה שכן תוכלו לעשות, אם תבחרו הוא

להשאיר את התקווה בחיים.

מיועד לשחקנים מתחילים ומנוסים כאחד.

מי רוצה להצטרף?
הגיבו פה או שלחו לי אימייל עבור [email protected]

עריכה אחרונה:
וואו, עולם השמש השחורה הוא אחד היותר מגניבים (וקשים) למשחק, כל הכבוד קודם כל שאתה מריץ שם.
אני מהמר שלא יהיה לי את הזמן אבל בכל זאת אני רוצה לשאול:
1. כל כמה זמן יתקיים סשן?
2. באילו שעות יתקיים?
3. באיזו שיטה אתה מריץ את השמש השחורה?
4. אם מותר לשאול מאין אתה שואב את ההשראה לקמפיין שלך והאם הוא משהו מוכן או שאתה מכין בעצמך?

זהו, תודה והמון בהצלחה!

1. הרעיון הוא לקיים סשן אונליין בערך פעם בשבוע. יתכן שפעם בשבועיים, תלוי איך שיהיה נוח לקבוצה. כיום אני מקיים סשנים לייב של המשחק הזה פעם בשבועיים, 4 שעות בערך כל סשן.
2. ערבים / סופי שבוע. כרגע אין קבוצה אונליין עדיין אז אין לוח זמנים מדויק.
3. אני משתמש בפת'פיינדר 1. יש לה ולמוד 3.5 תמיכה לא מעטה לשמש השחורה. את מוד 4 אני לא אוהב. ומוד 5 ופתפיינדר 2 הם ללא תמיכה בכוחות פסיי. אני גם מאפשר שימוש בכל המקצועות של הרחבות הפסיי שנכתבו עבור פתפיינדר 1. לעומת זאת מקצוע מטיל הלחשים היחידי הוא WIZARD. (מסיבות ברורות לכל מי שמכיר את העולם)
4. את כל הקמפיין אני כותב בעצמי. השראה? הרבה קריאה וחשיפה על העולם, על הרפתקאות במדבר וכיוצא באלו. בנוסף הקונפליקט המרכזי הוא תוצאה של שאלה פשוטה ששאלתי את עצמי על העולם הזה ועל אחד הגזעים היותר אהובים עלי במשחקי מו"ד שמעולם לא שולב בעולם הזה כהלכה, למרות שקאנונית תמיד היה קיים בו.

אינסוף תודה!!!

חזרה