• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

Into the Mouth of Hell - רשומות ממשחק מהדורה 5

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 5 - אל האור
הם עברו לחדר הבא וגילו בו מלכודות רבות, שדליילה נטרלה בקלות מאוד. הם המשיכו לחדר הבא, ובו מופיעה החידה הבאה:

אני עין בפנים שהן כולן כחולות.
מכל אחיותי, כמוני אין גדולות.
אני מביאה רעב וגם שובע.
ואין יותר ממני בגובה.

לאחר ניסיון כושל, הם גילו את הפתרון, שמש, ועברו לחדר הבא. הבוס נמצא בחדר, ואחרי קרב קצר ניטה השתלטה עליו, והוא לא מצליח לברוח מזה, אבל הקובולדים המשרתים מוציאים אותו מהשפעת הלחש. לאחר מכות רבות והרבה נזק, הבוס והמשרתים שלו יורדים.

הם חזרו לפונדק והלכו לפגוש את הדרקונית, שהציעה לדליילה עסקה: דליילה תעבוד איתם וגוובין תגלה לדליילה איפה אבא שלה. גוובין גילתה להם שאימבגר נמצא בעיר הבירה: אימניה.

הם חזרו אל הפונדק, ומשם הלכו אל המקדש של אלת השמש, אבל מנהל המקדש גירש אותם משם. הם הלכו אל גילדת ההרפתקנים, ושם גילו מכתב במשרד המנהל שהיה כתוב בו:

"איך התוכנית מתקדמת?
- א"

הם המשיכו לחטט בחדר, וגילו עוד מכתבים מא', ושהמנהל כנראה מרושע. המנהל נכנס לחדר, קרא את המכתב, הכניס משהו למעטפה ושיגר אותה משם. הם הצליחו לחטוף את המנהל אחרי שהוא גילה את דליילה, ופה הסשן נגמר.
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
בגלל אילוצים, הסשן היה קצר בהרבה מרוב השאר, אבל השחקנים עדיין גילו דברים חדשים.

פרק 6 - סודות
החבורה החליטה לחפש בחדר ולחקור אותו, אבל כאשר הם פתחו לו את הפה הוא התחיל לצרוח לשומרים. דליילה התחזתה אל המנהל והרחיקה אותם. הם התחילו לאיים על המנהל. הם גילו שא' הציעה לו עבודה לפני כמה שנים, ושהיא שדה או שטנית.

הם שאלו אותו מה התוכנית של א', והם גילו שהוא שלח מתנקשים לכפרים מסויימים. הם גילו שהתוכנית הייתה לרצוח כמה אנשים באותם בכפרים. הם ניסו לזמן את גוובין, ודליילה דיברה איתה בשיחה פרטית נוספת, והן קבעו עסקה חדשה - היא תשתיק את המנהל לגמרי, ודליילה תיתן לדרקונית זיכרון כלשהו.

הדרקונית הטילה עליו קסם שהוא לא יוכל לדבר או לכתוב, והם יצאו מהחלון, ניטה בזינוק מושלם, טארלוק ושלי התרסקו על הרצפה, טרטר ירד בחבל ודליילה הפכה לעורבת ועפה מהחלון. הם חזרו לפונדק, והלכו לישון.
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 7 - אנסטסיה
הם נחים בפונדק, ודליילה מטילה גילוי מחשבות ומוציאה את הזיכרון של הכתב מהראש של שלי. היא מטילה תחפושת עצמית כדי להיראות כמו האדם שכתב, א'.

א' מתגלה כאמא החורגת של שלי, ושקוראים לה אנסטסיה, שהתעללה בה במשך שנים, הסיתה את אבא שלה נגדה ומיררה לה את החיים.

אנסטסיה מעבירה לשלי מסר טלפתי, ומוחאת כפיים, אומרת לה בציניות כל הכבוד. שלי נזכרת שאחרי שאנסטסיה הגיעה היבולים התחילו לנבול בכפר. דליילה שוב קוראת לגוובין, שמציעה לה לעבוד אצלה באופן קבוע. גוובין מגלה להם שאנסטסיה היא סוקובוס.

הם מגלים שאנסטסיה השתלטה לאבא של שלי על המוח, ובגלל זה הוא היה מרושע כלפיה. דליילה מטילה קסם הגנת מחשבות על כל הקבוצה, כדי למנוע דבר דומה. דליילה מקבלת נוצה כסופה לידיים, ומחילה שיחה טלפתית.

הם מחליטים להתפצל, ודליילה וטארלוק הולכים לגנוב אוכל. טארלוק מתרסק על הרצפה אחרי שהוא מעד, בעוד דליילה עושה כאילו היא עובדת ומגרשת את טארלוק. טארלוק מנסה להתגנב שוב, ומצליח. דליילה לוקחת דברים מתחת לחולצה, אבל הכל נשבר. בזמן הסחת הדעת, טארלוק גונב כמה בקבוקי יין, והם מצליחים לצאת.

שלי וניטה הולכות לחנות חיות פלא, והן מגיעות לחנות של ננס עם מבטא בשם גלוניו. הן רוצות לקנות כלב מצמוץ, הוא מציע להן הנחה של 80 מטבעות זהב, אם הן יספרו לו על חיה שהן ראו ואיפה. הן מספרות לו על זאב החורף שהן מצאו (בראוני). ניטה קונה את הכלב, ששמו בלינקי, והן חוזרות לפונדק.

טרטר מחליו להישאר בפונדק. כולם חוזרים לחדר ומתעדכנים. הקסם של טארלוק מתחיל להתפרץ, והוא והבנות מגלגלות את טארלוק בשמיכה, וזורקות אותו מהחלון. הוא יוצא מהשמיכה עם מבט מטורף ומשפריץ עליהן פרץ חומצה. טארלוק חוזר לחדר שלו וכולם הולכים לישון.

למחרת בבוקר, הם מגלים שדליילה נעלמה, אך היא משאירה פתק ואומרת להם שהיא תחזור עוד כמה ימים. הם יוצאים לדרך היין, ואחרי כמה ימים הם פוגשים שוב את דליילה. היא נראית שונה, ויש לה כמה קעקועים חדשים, גלימה חדשה, אבל ברגע שהם רואים אותה, הם מאיימים עליה ודורשים שתספר להם מי היא.

דליילה מספרת לטארלוק שמספר לכולם שהיא הייתה ילדה שגדלה בכפר קטן ועבדה בחווה. אבא שלה נטש את המשפחה לפני שהיא נולדה. היא ממשיכה לספר שהיא מצאה הרבה זהב ומכתב מסתורי, ושם נגמר הסיפור.
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 8 - גפנים מטפסות
הם התחילו במסע שיקח כשבוע אל יקב פרייה. כל אחד בארבעת הערבים הראשונים, כל דמות מהחבורה סיפרה את הרקע שלה. שלי סיפרה שאמא שלה היא נימפת הר ושאמא שלה התאהבה באבא שלה בגלל שהוא היה ישר, אבל אנסטסיה השחיתה אותו.

בערב השני ניטה סיפרה להם שהיא מגיעה ממלכת הואלניס שמתחת לגלים, שם היא וחברתה ליילה בילו את ילדותן, יום אחד אימבגר הגיע והן חשבו שהוא רוצה ללמוד, אבל ליילה הבינה שהוא מנסה לעשות משהו אפל יותר. הוא הרג את ליילה ופצע את ניטה, והיא נשבעה לנקום בו על אותו יום.

בערב השלישי, דליילה סירבה לספר ונתנה לטארלוק את התור. הוא סיפר שהוא הגיע מהיערות השרופים, שם אימבגר הרג את אביו מולו בניסיון הכיבוש של האימפריה. הקסם שהיה לו התערער בגלל המצוקה הנפשית, והקסם שלו השתבש. בערב הרביעי טרטר סיפר להם שהוא גם מהיערות השרופים, ואימצו אותו אלפים שלימדו אותו להיות דרואיד.

בערב השישי, אחרי שקיצרו את החמישי והחליטו להמשיך ללכת, הם הגיעו לשער היקב. שני גמדים עמדו בכניסה, והגמדים סיפרו להם שגם הם מפחדים מאימבגר. הגמדים מדברים רק בחרוזים, ובסופו של דבר הם נותנים להם לעבור. הם יורדים מטה אחרי כמה תסבוכות. הם מגיעים לפונדק, וטארלוק ודליילה משתכרים וטארלוק שורף את כל החדר. לאחר כמה קסמים משוגעים שכללו מכות חשמל, שניהם התעלפו.

טארלוק יוצא לחקור את העיר ומגלה שאין שם דבר מיוחד. הוא הולך להעיר את דליילה שעוד ישנה, והם מחליטים ללכת לאימניה.


הפרק הבא אמור להיות הפרק האחרון של הסאגה, בו הם ילחמו באימבגר, אבל אם הם ינצחו אותו, טארלוק, ניטה וטרטר ירצו להישאר? או שאולי אחרי שהם הגשימו את מטרתם הם יעדיפו לעזוב? מי יודע?
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 9 - הלהבות ששורפות הכל
הקבוצה מתחילה בדרך לאימניה, אבל שומרים עוצרים אותם ומנסים לתפוס אותם על מה שעשו לאונדרוס חד-ען. כאשר הם מגיעים לאימניה הם מתחזים ומתחילים להיכנס לעיר, ומוצאים את המיקום של הארמון של אימבגר, שנראה כאילו הוא עשוי מאש מותכת.
דליילה מגיעה לכניסת הטירה ומצליחה לשכנע בהצלחה את השומר שהיא קבעה פגישה עם אימבגר. היא גם מצליחה לשכנע את השומר שיכניס את שאר החבורה. היא מספרת לשומר שהם חטפו אותה והם מאיימים עליה. השומר משתכנע אבל הוא עוקב אחריהם למעלה.
השומר מנסה להכניס אותם, אבל אימבגר אומר שהוא לא קבע שום פגישה. הם מתקיפים את השומר, אבל שלי מצילה
ניטה מתחילה במכת חשמל חזקה חזקה, אבל הוא מחזיר לה ולשלי בידיים בוערות. שלי פוגעת בו עם גרזן ביד ומחלישה אותו. טארלוק אומר לו "שלום. שמי הוא טארלוק קנסר. אתה הרגת את אבי. תתכונן למות" ומטיל גל הדף חזק מאוד שפוגע בו. דליילה זורקת שני פגיונות אבל רק הראשון פוגע וחלש. ניטה מטילה מכת חשמל שכמעט מחטיאה אותו.
הוא מטיל כדור אש, וניטה מזנקת כדי לחטוף את העוצמה שלו ולהגן על חבריה, כשהיא נופלת מפויחת וגוססת לרצפה. טרטר קופץ עליו עם הטפרים שלו בצורת טיגריס, וטארלוק מחשמל אותו. אימבגר אומר שאם הוא נופל, כולם נופלים איתו. הוא מצית את עצמו בסערת אש, כולם נופלים על הרצפה חבולים ומפוייחים, אבל טארלוק נופל עם חיוך על הפנים, כשהסשן נגמר, ומסכם את הסאגה הראשונה.
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 10 - מאחורי סורג ובריח, חלק א'
טארלוק התעורר מעורפל בתוך מכל זכוכית מלא מים, כשצינור מחובר לאפו ופיו ומאפשר לו לנשום. לאחר כמה שניות הוא מטיל גילוי מחשבות, ומבין שלאחר שאימבגר נהרג הם נתפסו ונכלאו, ועומדים להיפגש עם המלך.
הוא מטיל גל הדף, אבל מרגיש שהקסם מתחיל להשתולל, ולהפתעתו, כלום לא קורה. הוא חוזר על הלחש מספר פעמים, והשומרים שמים לב שהוא התעורר והזכוכית מתחילה להיסדק. אחד השומרים רץ להזעיק עזרה. אחרי כמה שניות טארלוק שובר את המכל. השומר שנותר מתחיל לברוח, אבל טארלוק תופס חתיכת זכוכית וזורק אליו, השומר נופל וטארלוק יוצא.
כשטארלוק יוצא מהחדר, חמישה שומרים מקיפים אותו. כמעט כולם מצליחים לדקור אותו, חוץ מאחד שמרוב פחד דקר את החבר שלו. טארלוק מנסה לעוור אחד ונכשל, ומצליח להפיל עוד כמה. הוא מתחיל לברוח, ותוך כדי ריצה נוגע באחד השומרים, שכוויית קור מתחילה להתפשט עליו והוא גם נופל.
טארלוק רואה שמהחדר בקצה המסדרון בוקעים עשן וצעקות, והוא מחליט ללכת לחדר במרכז, שהדלת שלו נשארת נעולה. הוא מצליח לפתוח את הדלת הכבדה ונכנס.

שלי מתעוררת מעורפלת בחדר. היא רואה שהיא קשורה בשלשלאות, אבל היא לא רוצה להילחם, מסיבה מסוימת. היא קולטת שהחדר מלא בגז והשומרים מכסים את האף שלהם בבד קסום, ומבינה שהיא תחת השפעה של גז מרגיע.
היא מתעוררת ומבקשת מהשומרים תה ואוכל, אבל השומרים המפוחדים מסרבים. אחרי לחץ משלי אחד השומרים הולך להביא לה אוכל, אבל בדרך הוא מועד ומשאיר את הדלת פתוחה לכמה שניות, והגז מתחיל לצאת.
שלי מנסה לבצע מניפולציות על השומר האחרון שנותר, אבל הוא מפרש את מה שהיא אמרה כאיום על המשפחה שלו. הוא דורש ממנה להפסיק, אבל היא מסרבת, והשומר סוטר לה באופן חזק מאוד.
שלי מתחילה להתעצבן, והיא מצליחה לגייס את כל כוח הרצון שלה, ובעזרת כוח פנימי שהיא מוצאת בעצמה היא שוברת את השלשלאות וסוטרת לשומר, מפילה אותו לקרקע ובורחת לפני שהגז יתחיל להשפיע. היא רואה את טארלוק נכנס אל הדלת האמצעית ועוקבת אחריו.

ניטה מתעוררת מריח של זפת מעורבבת בגומי, ומגלה שהיא לכודה בתוך בור זפת נוזלית, כשרק הראש שלה מחוץ לבור. היא מנסה להזיז את הידיים שלה, אבל הזפת מדביקה אותה למקום והיא מבינה שהיא לא תוכל להטיל לחשים. היא מעליבה את השומרים שסביבה, ולפתע טארלוק נכנס לחדר.
כשטארלוק נכנס, הדבר הראשון שניטה עושה הוא לצרוח "תמות!", כשהיא עוד עצבנית על הצרות שהוא סיבך את הקבוצה בהן. שני שומרים מכוונים חנית לראש שלה ומזהירים את טארלוק שלא יתקרב עוד צעד, כשלפתע שלי נכנסת. טארלוק מטיל מכת חשמל על אחד השומרים, שנופלת מת אל תוך הבור. השומרים מקרבים חניתות לראש של ניטה.
טארלוק מנסה לעבוד על השומרים שיש לו 8 ידיים, ובעזרת לחש הוא מצליח לעשות זאת. השומרים בורחים מהחדר, וטארלוק מצליח איכשהו להקפיא את הגומי והוא חותך את הגומי. שלי שולפת את ניטה החוצה, והם יוצאים מהחדר, כשהסשן נגמר.
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 11 - מאחורי סורג ובריח, חלק ב'
דליילה מתעוררת ומגלה שהיא תלויה הפוך באוויר וקשורה בשרשרת. היא מנסה לקרוא לשומרים את המחשבות, אבל הערפול מקשה עליה. היא נכנסת לפאניקה, אבל לבסוף היא נרגעת ומצליחה להבין שהם בכלא. היא נכנסת לראש של אחד השומרים, ומתקיפה אותו מבפנים.
השומר קורס, ודליילה מתקיפה אותו ומפציצה אותו באנרגיה שגורמת גם לשומרים ליד להתעלף. היא משחררת איכשהו כוח סגול-ירוק שגורם לשרשראות להיהרס. היא נופלת את ספוג למטה, ושומעת את גוובין מברכת אותה על השימוש בכוחות החדשים שלה. היא יוצאת מהחדר וממשיכה להתקדם במסדרון.

טרטר מתעורר בתוך חליפת עץ, ורואה שהגפיים שלו אזוקות באזיקים עליהם לחש שגורם לו לאבד את יכולת שינוי הצורה שלו. הוא מנסה לשבור את העץ ובסוף הוא נופל לאחור, ואחד השומרים מתיישב על החליפה. הוא מבעיר את החליפה, שמכבים מהר.
טרטר מצליח לגרום לשורשים קטנים לצמוח ובעזרת הלחש גדילת צמחים הוא גורם להם לשבור את הכלוב ולחנוק את השומרים. הוא מצליח להשתחרר מהחליפה והוא עומד בכיוון היציאה.

דליילה נכנסת לחדר של טרטר, שם הם מחליטים למצוא את האחרים ולברוח. הם מתחילים לשמוע קולות של חיות, והם עוקבים אחרי הקולות עד שהם מגיעים לחדר בו בלינקי וחדווה כלואים. הם משחררים אותם ואוספים את הציוד של הקבוצה, כשהם מתחילים לשמוע צעקות, ורואים גז שמתחיל להתקדם אליהם. הם מכסים את הפה והאף ורצים פנימה.
 
עריכה אחרונה:

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 12 - ברק ורעם
דליילה וטרטר רצים עם החיות והציוד בתוך הערפל הירוק והסמיך, כשלפתע טרטר נופל ומתחיל לפרכס. דליילה סוטרת לו ומנסה להעיר אותו, אבל העיניים שלו מתגלגלות אחורה. הנשימה שלו הופכת לכבדה. היא מנסה להחיות אותו, שוב ושוב ושוב, אבל זה סופי.
טרטר, הדרואיד מת.

טארלוק מתחיל לרוץ לכיוונם כשהוא שומע את הצרחות שלהם, שלי וניטה נשארות שם ושלי צועקת "אנחנו נעכב אותם!". הוא מחליק ומגיע למקום ורואה את דליילה הקפואה רוכנת מעל המבט המת וחסר הרגש של טרטר. הוא מנסה לגרור את דליילה לחדר שממנו יצאה. הוא מנסה ובסוף מצליח לדחוף אותה לחדר. היא מסתכלת בהלם בדלת הנסגרת ומשאירה את גופתו של טרטר מאחור.

טארלוק מצליח לטפס למעלה על החבל ודליילה מכורבלת בצד. הוא מצליח להפוך את האבנים בפתח אוורור לקרח והן נשברות. דליילה קופצת עם הכוחות האלפיים שלה ומטפסת על החבל, אך כאשר טארלוק מושיט לה יד הוא נופל ונתלה עליה. היא מצליחה לטפס אל הפתח וטארלוק אחריה.

הם יוצאים מהכלא ומוצאים את עצמם ליד חומה גבוהה. הם רואים מרחוק ענן עשן ואש שמתחילה להיכבות מהגשם מרחוק, מבינים שזהו הארמון שאימבגר פוצץ. טארלוק מנסה לטפס למעלה אך מחליק מהגשם שמרטיב את הקיר. הם הולכים אל הפתח הראשי של הכלא ונכנסים.

בכלא, שלי וניטה הצליחו לעלף את כל השומרים והן רצות לכיוונו של טרטר. הן אוספות את החיות המפוחדות, דליילה וטארלוק מדביקים אותן אך הן רואות את גופתו חסרת ההבעה של טרטר. ניטה נכנסת להלם ושלי קורסת לידו ומתחילה לבכות. לבסוף, טארלוק מצליח לגרור את שלי החוצה. ברק פוגע מרחוק ליד הארמון ורעם נשמע באזור, כשהחבורה עומדת מחוץ לגשם, בלי טרטר, בפעם הראשונה.
 

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
פרק 13 - בים ובשמיים
החבורה עומדת מרוסקת בגשם השוצף ליד כניסת הכלא. דליילה מרגישה חום שמתחיל לצאת מהתיק שלה, ורואה פתק שהיא קיבלה מראש המסדר שלה, בו כתוב:
"אנחנו יודעים איפה אבא שלך.
הוא לא עזב אתכן, אנחנו שלחנו אותו למשימה, והוא לא חזר. אנחנו יודעים שהוא חי אך לכוד, בממלכת הפיות."

דליילה בשוק, היא תמיד האמינה שאביה נטש אותה ואת אימה, אבל עכשיו היא גילתה שהוא לכוד בממלכת הפיות. לפתע, הם רואים חרק קטן - ארבה, שמתחיל לעוף לכיוון הארמון השרוף. דליילה הופכת לעורב ועוקבת אחריו. היא מגלה שליד הגופה הארבה מתאספים ויוצרים את הגוף של אנסטסיה, האם החורגת של שלי, וסוקובוס.

היא חוזרת מתנשפת אל החבורה ומסבירה להם את מה שהיא ראתה. היא מבקשת מגוובין, הפטרונית שלה לקחת אותם אל פורט מאייס, שיכול להוביל אותם ליבשת ממנה יגיעו אל ממלכת הפיות. הם עפים על גוובין כמה שעות, עד שהיא מנחיתה אותם בנמל.

בנמל, החבורה פוגשת מרפולק שמשכיר להם סירה. לאחר בערך שבוע של הפלגה, הם מגיעים אל טבליר, שם הם מצליחים להשיג נוזל פיות ולפתוח את השער. החבורה קופצת פנימה, להרפתקה הראשונה שלהם ללא טרטר, כשהסשן נגמר.
 
Top Bottom