• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

EXALTED זריחה במערב -התחלנו !

"המרד" ממלמל גאיו,כאילו חושב על משמעות המילה,ולבסוף עונה בשקט "אני לא זוכר את המרד,יותר מיזה,אני לא זוכר דבר מהעידן הראשון,למעט קרבות.הפגנות של אחווה,מוות עד לאחד,איך דמי הדרקון חירפו נפשם למענינו ולמען האלים,כל מה שאני זוכר מאותם גילגולים הם המלחמות הקשות,והפגנות האחווה שבשדה הקרב.ורק קרב אחד אחרון אני זוכר,איך בשיא הכוח,כאשר לא היו לנו אויבים,שילחנו את דמי הדרקון ובני התמותה זה בזה,רק למען טובתינו.אולי קשה להבין את זה,אבל בראיית העבר של הזיכרונות שלי" הוא אומר,כאילו בטראנס "אני זוכר רק איך הובלתי את דמי הדרקון,איך הם תמכו בי,ואיך הקרבתי אותם למען מטרותיי.לדעתי,אני לא זוכר את המרד,כי בנשימותיי האחרונות,הבנתי שהמרד נכון,הבנת שזה מגיע לי,
והכחשתי שהיתנגדתי" הוא מסיים בשקט,ומביט באוויר "לנו,לניבחרי השמש,לא הייתה הזכות לשלוט בבריאה.אנחנו ניצלנו את כוחנו לכך,קיבלנו את העולם מהאלים במתנה.דמי הדרקון,לעומת זאת,הם אלו שהקריבו חייהם במאבק,והם הושיעו את העולם מאיתנו,הם הרוויחו את הזכות לשלוט בו ביושר.
לי ולך,אין את הזכות לקחת מהם את השלטון הזה,כי גם אם אנחנו חזקים יותר,אנחנו ניכנענו לפיתוי שבכוח" הוא גומר בשקט,ואז יושב וחושב.

in קופיל
"סירה מוכנה לך ברציף השני משמאל, יש שם חותרים מוכנים וכול מה שתצטרך ,אפילו מנוע דלק מהעידן הראשון יש שם " אומר השומר ונעלם בקהל .

סיי-לאנג מעווה את פניו "במלוא הכנות, זו הייתה ההתבטאות המוזרה ביותר ששמעתי מפיו של נשגב מאז הנשימה השנייה שלי. דמי הדרקון די מוטטו את הבריאה בזמן הקצרצר שבו הם הספיקו לשלוט בה, וחסלו את הסיכויים שלהם לשלוט כמו שצריך במאבקי כוח טפשיים שלא יכלו להרשות לעצמם, סביר שבלי הקיסרית לא הייתה עכשיו בריאה, ובגללה לא היו בה נשגבי שמש שיוכלו לשחזר את הדרה" הוא מפנה את ראשו אל כדור האור "I AM, תציג לנו בבקשה את מפת העידן הראשון המלאה והמפורטת ביותר, תעבור למפה של תקופת השוגנות, ותסיים בהיום. בלי לשנות את קנה המידה בבקשה, ו.. הקיר יתאים כמסך, כן." הוא פונה אל צלחת המעדנים שלו, מתחיל לאכול בתאבון
להרוג אותו? לא.. הממלכה היא באמת מוסד חיוני בתקופה המטורפת הזאת. וחוץ מזה, הוא נשגב שמש! גם אם הוא דם דרקון במובן מסויים.. זה לא מצדיק את חיסולו

in פלדריק והזמן
3 מפות מופיעות על הקיר בצורה גדולה ומפורטת ומקבילות פחות גדולות על שולחן האוכל .
מפה ראשונה גדולה בהרבה משאר המפות ,בעלת מקומות רבים שבחיים גאיו לא שמע אליהם, אם מקרא מפה המתאר ערים בעלות אוכלוסייה של פחות מ20 מליון ,ויותר מ20 מליון .
לאחר מכן ישנה מפה קטנה יותר המפרטת את שטחי השוגונים המפורדים ,שדות הקרב הרבים, והערים אשר הגדולה ביותר בבריאה מונה 5 מליון.
לאחר מכן הבריאה היום ,מאט ערים מאחזים רבים של בני פיה ,וארצות צללים רבות.

גאיו מהנהן בשקט למישמע דבריו של לאנג "אבל זה בגלל שמעולם לא פגשת נישגב שמש שהיסתכל על הדברים מהצד האחר.אתה סבלת במשך שלושה גילגולים מהממלכה,אבל תחשוב על כל מיליוני בני התמותה שסבלו אלפי גילגולים של שיעבוד תחת ידינו,כשלא היה להם מושיע.אולי הבריאה קטנה יותר,אבל היא מונהגת בידי אנשים בעלי שיעור קומה שמסוגלים להחזיק אותה.אולי הם לא כל-כך חזקים כמונו וכמו אנת'מות הפרא,אבל הם הוכיחו עצמם כשליטים הוגנים,שעל אף חולשתם סיכנו את חייהם פעם-אחר פעם למען העולם.תחשוב על זה בתור גם דרקון במרד,הם סיכנו כל מה שיש להם,נטשו את משפחותיהם ומעמדם,ויצאו להילחם בקרב אבוד כנגד האנת'מות,כשאלפים מהם מתים,רק למען האנשים הפשוטים!מתי שמעת על אחד מאיתנו שעשה כך?ברוב הפעמים שאחד מאיתנו חזר לחיים,הוא היה אוסף כוח ומנסה להישתלט על שטח,הוא היה מסכן את חיהם של אנשים פשוטים למען תהילתו!" ניכר בגאיו שהוא איש העולם הישן,ושכמו דמי הדרקון עצמם,הוא שבוי באמונות על עליונותם.
גאיו מיסתכל בקדרות על המפות "נכון,המצב היה טוב יותר פעם,לדמי הדרקון אין כוח מספיק כדי להחזיק את הבריאה בשיאה,אבל מאידך,אנחנו דידרדרנו אותה לשיחיטות ורוע לב,אם אנחנו נכיר בכך שדמי הדרקון הרוויחו ביושר את שליטתם,וניכרע ברך בפני שליטה ראויה,נוכל להחזיק את הבריאה בשיאה,מבלי להידרדר לאפלה"

IN
טייפון מסתכל בבוז על כל בני-האדם שמתרוצצים שם ונכנס לעיר.
OUT
עריכה:
דריד-
לא ענית לי מה אני עושה באבאלון... ואני חייב לציין בקשר לדייג שהביא אותי: אם הוא מהשבט הוא לא היה מתנהג ככה. בני השבט מעריצים אותי...

השער חסום בבני תמותה אשר מתגוששים אם השומרים, אתה לא יכול לעבור דרך השער אלא אם תמצא דרך לפנות את האנשים ,או שתמצא דרך אחרת להיכנס לעיר .

שים לב לעריכה בהודעה הקודמת שלי.
IN
טייפון מתחיל לעבור דרך האנשים, בקו ישר לשער, כשהוא מזיז בקלות אנשים לצדדים בכל צעד, יוצר סביבו מעין בועה קטנה וחסרת אנשים שמתקדמת לשער, והקהל נסגר בחזרה מאחוריה.

תוך כדי הדברים סיי-לאנג מפסיק לאכול, עובר להביט בגאיו במבט מתקדר והולך "סליחה? אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותן לטאות? הנזק שנגרם לבריאה במהלך המרד של דמי הדרקון משתווה רק להרס שנגרם בידי הקדמונים ב.." סיי-לאנג משתתק "במרד הקודם.."
אולי יש בזה משהו.. אם כי הוא עדיין חושב על הדברים באופן מסולף כל כך שזה מדהים
הוא מנער את ראשו, וממשיך ברוגז "אני מקווה לפחות שאתה לא מדבר על הקיסרית כשאתה אומר 'שליטה ראויה', היא הייתה שליטה רצחנית אפילו בסתנדרטים של העידן הראשון, היא מתה מזקנה בסבירות גבוהה מאוד, ויותר גרוע- אם זה תלוי בה אף אחד מאיתנו לא ידרוך על אדמת הבריאה לעולם. אתה לא זוכר את החושך הארוך שבה לאחר המרד? לא נראה לך מוזר שהוא נגמר בדיוק כשהי נעלמה? אם גבירת הארגמן תחזור וכולנו נכרע בפניה ברך תוך דקה אחת לא ישאר בבריאה נשגב שמש אחד עם ראש."

"הקיסרית הייתה טובה בהרבה מאיתנו,לאנג.היא סיכנה את חייה בשביל להציל את הבריאה,בעוד אנחנו,כל אימת שחזרנו לחיים,עשינו הכל על מנת להשיג כוח נוסף,עד וכולל להקריב את אותם בני תמותה שנשאו אלינו עיניים.אני לא ידוע מה איתך,אני לא ראיתי חשכה בכל הזמן הזה,אני ראיתי זכרונות.
אני ראיתי עשרות בני תמותה נישחטים,בגללי.אני ראיתי איך נילחמתי על כבדו אם סולארים אחרים,שולח אלפים למות.אני ראיתי איך אני אתה וכל שאר הסולארים טבחנו בלי הכרה בקדמונים,הורסים את הבריאה ומשמידים גזעים שלמים רק בשביל העוצמה האישית שלנו.אבל עכשיו זה ניגמר,עכשיו,חזרנו בזמן הקשה ביותר בכדי להוכיח שהישתננו,בשביל להוכיח שלמדנו.הקיסרית לא מתה מיזקנה יותר מימך,הקיסרית קיימת כל עוד מאמינים בה,כי היא סיימה את תפקידה,לאחר שנים שהא טיפלה בנו פה,היא היתעלתה לכדי דרקונית.עתה,על האנשים והנישגבים למצוא לעצמם שליט הגון חדש,ואם אתה למדת משהוא מכל הזוועות שקרו,אתה יודע שאנחנו לא יכולים לשלוט.אנחנו ניכנע לכוח,ניפול לאופל,ונייסר שוב את הבריאה,והפעם,לאנג,לא יהיה מי שיעצור אותנו" הוא מסיים בקדרות

לאנג מגלגל את עיניו "דבר בשם עצמך אם אתה רוצה. אני מוצא את עצמי ברוב הזמן החופשי שלי נלחם בשביל בני תמותה שאפילו לא היה להם את הנימוס הבסיסי להיכנע ללת'. ואיכשהו קשה לי להאמין שהשמועות על איך שהיא חנקה בפומבי את אחד מנכדיה הן סתם שמועות שהמציאו אויביה.. בחיי, האירוע הזה נשמע כל כך סולארי שהייתי מהמר בלי בעיה על כך שהיא נשגבת שמיימית שלבשה זהות של דמת דרקון."
לאנג מניד בראשו "לא גאיו, הקיסרית לא הייתה האלוהות שאתה מתאר כאן יותר ממך וממני. בעלת יותר ניסיון אולי, והתמיכה של המשכן הקיסרי. אבל לא יותר מזה. ובפעם האחרונה שבדקתי, דמי דרקון לא מסוגלים להפוך ליסודנים, ואנחנו מעליהם בלי קשר באופן טכני."
לאנג בולע פרי ים נוסף, ומחייך "למזלך, זה לא מאוד' משנה לי. אתה יכול לסגוד למלפפוניים אם אתה רוצה, זה לא ענייני. אני מוכן לעזור לך כל עוד זה לא כולל גרימת נזק לנשגבים שמיימים עם שכל טוב על הכתפיים והיכולת להבדיל בין קורבן חיוני אך כואב לצעד קטלני לאחרים ומיותר. אתה לא נראה לי כמו אחד מהם, ולמזלך גם אני לא. אז כל עוד אתה לא תולה תמונות של הקיסרית בחדר הבקרה, אין לי בעיה."
הוא מרים אצבע מתרה (כחולה שקופה) מולו, חיוכו נעלם "ולפני שאתה מתרגז על הגישה המזללזלת שלי כלפי בני מינך, תזכור את זה בבקשה- אני סולאר מהסוג שלא מוגן דפלומטית כמוך מפני מצוד הפראא, רק לפני כמה ימים ספגתי פציעות אנושות מחברי הלגיון החמישי שהחליטו שאני יצור בוגדני ושפל בגלל שניסיתי להשכין שלום בין כמה רוחות שהמאבק ביניהן גרם לנזקים ברכוש ובנפש לחמישה כפרים לאורך הימה שמערבית לאיים בדרומיים של האי המבורך. וברשות מי היו הכפרים האלה? ברשות הלטאות כמובן!"
לאנג נושף בעצבנות "אני עובד כבר שנתיים ברשות צנזור המערב גאיו, והפסקתי לרכוש נסיון במלאכתי, אם כי עוד יש לי המון ללמוד, ונחש מה? הביוקרטיה הארצית על סף קריסה! בני מינך לא מצליחים להחזיק אותה בשום מקום מחוץ לאי המבורך, והנזקים שזה גורם.." לאנג מניד בראשו "תאמין לי גאיו, יותר אנשים נספו בגלל קורבנות אדם אכזריים שדרשו רוחות חסרות רסן, מלחמות בין אלים יריבים שגלשו אל מאמיניהם, או גמחותיו של מזג האוויר שמשתולל מאז נפילתנו, מאשר כל האנשים שדמי נהדרקון הארורים הצליחו להציל. ואני לא רוצה להתחיל לדבר על המגפה הגדולה לה הם הרשו לחדור.."
לאנג מנער את ראשו "רק האחרונה נוגעת לי בתור נשגב, השאר בתור יורשו של פקארו. אני אוכל לעזור לך בהמלכת מלך או מלכה ראויים לכס הארגמן, בשמירה על הממלכה שלמה, או כל מטרה מטופשת אחרת שתוכל להסביר לי את חשיבותה באופן שישכנע אותי בצדקתה. אבל כל אלה מותנים בהחלשותן של ארצות הצללים ושיקום הביוקרטיה."
"אני הצלחתי להבין אותך. האם אתה יכול להבין אותי?"

הערה:מעצם שני המקומות מהם הם באיןם,יש שני סוגים של דרקונים:דרקוני יסודות[כמו פאקארו] שהם בעצם יסודנים חזקים מאוד,ודרקונים 'אמיתיים',
שהם כמו שלושת הדרקון הטהורים רק חלשים יותר.המיסדר הטהור מיתייחס לדרקון ה'אמיתיים'

גאיו מנענע בראשו "זה היה כי הוא זלזל בשלטון שלה,היא הייתה חייסת להקרב את הקורבן הזה כדי להשאיר את הבריאה יציבה."
כשלאנג מגיעה לקטע אם הליגיון,גאיו מניד בראשו "אתה טועה" הוא אומר בשקט "אין לי הגנה דיפלומטית.למעט הסוררים,הנאמנים ובית טפט,כל הנצרים שונאים אותי.למעשה,הסיבה היחידה שהמנוצה לא ציווה עלי לעוף מפה או ניכנע,היא שהשמועה עוד לא הגיעה לפה.אני עריק ביני הממלכה לאנג.לפני שבועיים,ליד ההר הקיסרי,הליגיונות של בית פלפס ובית ססוס תקפו אותי,רק בזכות מסר מהדרקונים הטהורים,מסר בו ראיתי את מארו מותקפת,הבנתי שאני עומד להיות מותקף.לחמתי בכל הכוח,גייסתי אתכל מה שיכולתי,מחצתי את הליגיונות.חשבתי להישאר ולהילחם,אבל זה היה קורא את הממלכה לגזרים.פלשתי לאחת מערי הנמל של פלפס,חיסלתי את החזיר ששלט שם ושטתי לפה,אני עריק לפי המועצה,וגם לפני זה הם ראו בי עריק,אבל עכשיו הקיסרית לא פה להגן עלי,ועלי להילחם לבד.אולי זה נירא כאילו אני אמור לכעוס,אבל זה רק מראה לנו כמה שהניוון היתפשט,שילכו לעזאזל הפלפסים והססוסים!אני גייסתי את הצבא שלי,ובאתי לפה כדי לצבור עוד כוח,ואני מתכנן לצאת למסע כיבוש כנגד אלמוגים,ולהפוך אותה לרשות של טפט,להחזיר את הטפטים והממלכה לגדולה,להראות לאנשים שעוד ישנה תיקווה!" הוא אומר,ואז מיסתכל על לאנג ושואל "ומה איתך?אם לא דמי הדרקון,אז מי אמור לשלוט בבריאה?אנת'מות הפרא?אנחנו?הם היחידים שיש להם סיכוי לשלוט טוב.מי לדעתך צריך לשלוט,לאנג?מה המטרה שלך?"

לאט לאט, עם המשפטים הנבנים, החיוך חוזר לפניו "או.. מי אני רוצה שישלוט?" לאנג קם, עיניו נוצצות "זה ממש לא העניין ידידי, ממש לא העניין.. " הוא פונה אל המפה, גבו אל גאיו "משנה כקליפת השום מי יחזיק באי המבורך, כל עוד יש לב פועם בחזהו ומצפון חזק שמנחה את צעדיו. מה שבאופן מצער, לא סביר שיקרה. רחמים ושלטון ברזל לא הולכים ביחד. כך שאני מאמין שזה יהיה סולאר ולא אחד מהדרקונים המושחתים שלך. אם כי אני לא פוסל את האפשרות" הוא מסתובב, ומצביע במפה "מה שחשוב הוא לא מי שישלוט גאיו, מה שחשוב הוא מי.." הוא נוקש באצבעו על המפה של העידן השני, והמפה מתמקדת על הנקודה במהירות מסחררת, מציגה כתם של אפר על פני האיים
"שלא ישלוט בה"
ארכיפלג אבן גולגולת.

ארצללים

"הבנתי את הנקודה שלך" אומר גאיו,מגרד את סנטרו."אני מסכים,אכן צריך להיפטר משרי המוות,ואני אשמח לעזור לך לעשות כן,אבל איני חזק מספיק כעת.אומר לך מה נעשה.אתה תעזור לי לכבוש את ארכיפלג האלמוגים,נגייס משם צבאות,וניצא למחוץ את הבודהיסטווה,מה אתה אומר?" שואל גאיו,ואז מוסיף:"אבל תזכור,הבודהיסטווה הוא חזק,חזק מאד,אני ואתה לבדנו לא נוכל להביס אותו,ואני לא חושב שאנארה אורנון וקאורלין ישנו את זה.אנחנו צריכים כוהן,זנית',מי שבידו נימצא הכוח להביס יצורי אופל,או לפחות עוד נשגב שמש.כרגע אני נוסע לשצף גל,ידוע לך על סולאר שנימצא שם?" הוא שואל בשקט.

פי יה,ביום אחד אני והזמן גם ערכנו היכרת מעמיקה בין הדמויות,גם בנינו בסיס למעגל וגם עוד מעט גומרים תוכנית,הבודהיסטווה יכול להתחיל להיתפטל :twisted:

לאנג מתיישב בחיוך זחוח, קוטף פרי ים נוסף מהצלחת "שניים. כמו גם מספר דמי דרקון מבתים שונים, ושלושה נשגבים לא מזוהים, מהם הייתי מציע להיזהר, כי היחידים שעולים בדעתי שתכלת-אמת לא יזהה מייד הם משרתי המוות" הוא קורא בהינף יד למסך מרחף, ומושיט אותו לגאיו
גאיו אוריליוס טפט- נשגב שמש- מנהיג הלגיון ה25
מרקוס אוריליוס טפט- דם דרקון מקאסטת האש- בנו של גאיו אוריליוס טפט
אילידינה אוריליוס טפט- דמת דרקון מקאסטת האוויר- בתו של גאיו אוריליוס טפט
קאורין אוריליוס טפט- בנו של גאיו אוריליוס טפט- דם דרקון מקאסטת המים
אורנון טפט- דם דרקון מקאסטת האש- מפקד בצבאו של גאיו
קאורלין ראנדוס- מפקד בצבאו של גאיו
אמאנארה טפט- דמת דרקון מקאסטת האדמה- אישתו של גאיו
חתול- נשגב שמש הנמצא בנמל אבלון
טייפון- נשגב שמש הנמצא מול שערי העיר אבלון, וכמו כן עוד 5 נשגבים ארציים, מקאסטת המים בשם אריוס פלפס, מקאסטת העץ בשם ארנוס פלפס, מקאסטת האוויר נארו קאת'אק , מקאסטת המים נירו ווינף, מקאסטת האדמה קארון נמון ,ועוד שלושה נשגבים לא ידועים.
"ואלה רק מהסביבה הקרובה, ל-I AM יש מערכת איתור נשגבים יעילה כל-כך שזה ממש הורס את המיסטיות לכאורה שביכולתו של מצוד הפראא למצוא אותנו." הוא מניד בראשו בהבעה של שמחה להעיד לוקח פרי נוסף "בכל מקרה, אני פועל על זמן מוגבל. פאקרו שיחרר אותי לחופשה לזמן מוגבל לפני שאחזור לפעילות שוטפת של עזרה לו. כך שאני מקציב זמן מוגבל לאיסוף נשגבים, עוד מעט זמן בשביל להציג אותם לאדוני ולקבל את אישורו לגביהם, ואז את שארית הזמן לסיוע פעיל כמה שיותר לנשגבים האלה להחליש את העולם התחתון בכל דרך שיוכלו. בכל מקרה, אני מניח שהגישות המשונות שלך לממלכה יקשו עלי מעט, אבל אני אסתדר" חיוכו מתרחב בזמן ששמש מתחילה לזרוח ממצחו, מוקפת בעיגול בוהק..
"נועדתי לקשירת גורלות."
ליקוי-חמה

תראה המשכן יוצר מאגר נתונים ע"פ גורם מסוים, על כול נשגב שהוא רואה אבל המקום שבו היית לא מאפשר למשכן לדעת יותר מהשם שלך
וישמאל.
שמעת שמועות על כת יוזי ,השמועות הגיעו לכפר שלך לפני כמה ימים ע"י סוחר מאבלון שטען שראה שדים מסתובבים בלילה ביערות, ובעיר לאור יום .
in ישמאל
הקהל מתרחק ונותן לאיש הדוחף לעבור ,אבל לאחר שטייפון עובר את הקהל ההמולה ממשיכה נראה שרק מעט מתושבי העיר באמת נכנעו להמולה .
כי יותר ויותר רואים את הספינות שבאופק, אשר לא ממשיכות לנמל אלא עוצרות במקומם .
טייפון נמצא כרגע ברחוב הראשי ,ההמולה נמצאת מאחוריו והרחוב עצמו מוביל ישירות לנמל ,אך ישנם ארבעה דרכים גדולות המתפצלות מהרחוב הראשי לארבעה רובעים שונים של העיר ,שתי דרכים בכול צד אחד אחרי השני .
out
פשוט תגיד מה אתה רוצה לעשות ללכת לשביל השני מימין הראשון משמאל להמשיך לנמל או משהו אחר .
in קופיל
ברציף מחכה לחתול סירה ועליה שלושה גברים מגודלים אם מוטות חתירה, ומנוע מוזר שלא ראית מימיך .
על המנוע יושב נער צעיר אבל יותר מבוגר ממך, נראה שהוא קצת מופתע שילד בא לעשות את המשימה "המנוצה אמר שאסור לך להרוג יותר מאלו שצריך, כי אסור יהיה להכעיס את הלגיון עצמו צריך רק להרוג את מפקדו. "
in הזמן ופלדריק
לפתע הרשימה מול גאיו משתנה לתמונה של סירה קטנה.
"חתול עזב את הרציף חמוש ,אחרי שיחה אם שומר של העיר נראה שהוא מתכוון להגיע לספינות של גאיו, האם להעביר עכשיו את הספינות ?" שואל הI AM "הדבר יעשה מהר מאוד, אך גאיו יצטרך להסביר לחברי הלגיון לאן הם נכנסו " ממשיך ה I AM בדבריו .

חזרה